pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dekalog kobiety

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Dekalog kobiety

Post autor: niepokorna »

Nie wiedziałam, gdzie to wrzucić, ale myślę, że tu będzie chyba najlepiej.
http://demotywatory.pl/2900364/Dekalog-Kobiety
Jak dzisiaj to przeczytałam, to mi ręce opadły, oczywiście autorem jest facet, który uważa, że wszystko wie o kobietach i postanowił nam przekazać jakie to nie powinnyśmy a jakie powinnyśmy być.
Zapraszam do dyskusji ^^

Zmieniłam nazwę na bardziej precyzyjną;)
Ostatnio zmieniony 2011-04-06, 10:06 przez niepokorna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Szkoda tego komentować nawet.

Typowe, stereotypowe myślenie faceta i wrzucanie każdej kobiety do szuflady z napisem 'zło i rozpusta'. Jeszcze tego brakowało, aby określali poprzez demoty, jak się powinnyśmy zachowywać, żeby być idealne : D

Najlepiej by było, gdyby zaczęli patrzeć też na siebie i wyciągać tak głupie stereotypy.

Owszem, nigdy nie popierałam sprzedawania swojego ciała, ale nigdy też nie rozumiałam, dlaczego przy takich tematach zawsze jest atak na kobietę. A mężczyzna to niby bez winy? Kobieta się zabawia z powietrzem? Nie, on też ma w tym udział, gdyby nie było klientów, nie byłoby prostytutek. Tutaj trzeba też spojrzeć na drugą stronę.

Ech, a to o zabezpieczeniach, to już w ogóle jakieś farmazony z kosmosu wzięte : D Rodźmy dzieci na potęgę, nie zabezpieczajmy się, bo tak nie możemy się oddać CAŁE facetowi! :lol2:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Oglądałam wcześniej tego demota, nawet nie chciało się doczytywać tego do końca.
Kolejny facet, który wszystko wie o kobietach i będzie nam przekazywał swoje zasady. Chociaż większość facetów pewnie też zgodziła się nim.
Dekalog no świetny. Trzymajmy cnotę, faceci nie muszą albo z tym zabezpieczaniem. I on ma dziewczynę od 2 lat?
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

hahaha ! No to się uśmiałam. Najlepszy jest punkt 4 i 5 :) Kobieta musi ryzykować niechcianą ciążą a facet oczywiście czerpie z tego same przyjemności. Zero antykoncepcji, wkońcu to nie on będzie z brzuchem chodził...
Oczywiście pisał do facet który myśli, że wszystko wie o kobietach .
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

żałosne...
Dziewczyny! Nareszcie znalazł się znawca kobiecej duszy! Jakiż on mądry!
Nie zdziwię się, jak to jakiś pryszczaty chłopak znający dziewczyny tylko z portali erotycznych. Albo podstarzały playboy. Albo zwyczajny facet po dwudziestce, który 'wyrwał kilka panienek' i teraz wydaje mu się, że wszystkie rozumy pozjadał. Nawet nie chciało mi się tego czytać- przeleciałam po łebkach.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Destroy pisze:Nawet nie chciało mi się tego czytać- przeleciałam po łebkach.
Ja też ;p. Nie traktuję tego zbyt poważnie. Jeśli facet jest po tym dekalogu szczęśliwszy - proszę bardzo. Niech żyje sobie z przeświadczeniem, że pomógł płci żeńskiej i wyznaczył jej drogę do szczęścia. Obraz stworzony przez ten tekst pokazuje kobietę jako stworzenie bezmózgie, zagubione i kompletnie nieudolne. Oczywiście się z tym z obrazem nie zgadzam. Ale gdybym miała przejmować się każdą tego typu drobnostką już dawno wylądowałabym w wariatkowie :).
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Właśnie znalazłam odpowiedź na tego demotywatora:
http://demotywatory.pl/2924894/Nie-nam

^^
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Odpowiedź już też widziałam. Oczywiście się z nią zgadzam.

Co to demota, od którego wyszyliśmy, to mnie razi tylko hipokryzja niektórych mężczyzn. Kobieta najlepiej żeby była dziewicą, ale jeśli jakaś napalona dziunia rozłoży przed nimi nogi to chętnie i skwapliwie skorzystają. Oglądałam parę miesięcy temu dokument pt "Czekając na sobotę" i chłopak się tam wypowiadał, że czasami zdarzy mu się taka 'przygoda' na imprezie, ale on takiej dziewczyny by nie chciał, bo to przecież zwykła szmata. Szkoda, że większość tego typu opinii odnosi się tylko do kobiet, a mężczyzn się przemilcza.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

niepokorna, z tą hipokryzją masz rację. Takie zachowania są rażące i ogółem wzbudzające wstręt. Niestety hipokryzja była, jest i będzie tak długo, póki żyją na świecie ludzie.
Awatar użytkownika
Camelia
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-04-02, 15:37

Post autor: Camelia »

Strasznie mnie irytują tacy faceci... Szowinista jak nic, że oni tacy bezkarni są ojoj tylko my takie złe i niedobre. Nasze społeczeństwo niestety lubuje się w takim stereotypowym myśleniu i tego nie zmienimy. ^^ - a do tego nasz kraj nie jest gotowy na zmiany.

Przeczytałam właśnie odpowiedź i tak czytam i czytam , aż tu wielki zonk ze odpowiedź napisał facet. :shock:
Awatar użytkownika
paula1456
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-27, 19:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: paula1456 »

Tak, dokładnie. Mam takie same odczucia. Czytając odpowiedź, nie spodziewałam się, że napisał ją facet. Raczej 'wbiło' mi się, że na pewno to kobieta dodała. :) Ale tak czy siak odpowiedź na 'dekalog kobiety' jak najbardziej słuszna.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Nawet nie doczytałam tego dekalogu do końca, bo stwierdziłam, że autor to zwykły idiota :/ Wystawił sobie tylko na to potwierdzenie :P Odpowiedź trafna, choć mi by się nawet nie chciało z idiotą dyskutować :P

niepokorna, pamiętam ten fragment, też się wtedy zbulwersowałam. Sama mam zasadę, że nadużywanych facetów nie tykam, bo nie wiadomo gdzie kija wsadzali bleeee
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Facet zrobił sobie pośmiewisko na wielką skalę, próbując wpoić kobietom swoje racje. Nie wziął tylko pod uwagę tylko jednej rzeczy - on też może się mylić, co więcej jest zwykłym hipokrytą. Bez komentarza...

Ciekawe, co jego dziewczyna na to po przeczytaniu tych wypocin. :)
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

usiek, też się nad tym zastawiałam, ale ja chyba nie chciałabym w taki sposób dowiedzieć się, że mój chłopak uważa mnie za ćwierć mózga :/
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Naranja, a kto by chciał? Ale w sumie chciałbym zobaczyć jego minę w takiej sytuacji, jak dziewczyna się dowiaduje, wie, że to on i mu to wygarnia. ^^
ODPOWIEDZ