pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czym jest dla Was miłość?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
vialink
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2008-12-17, 21:21
Lokalizacja: Stalowa Wola

Czym jest dla Was miłość?

Post autor: vialink »

Hmm .. dział uczucia, no to chyba grzechem było by nie wspomnieć o takim uczuciu jak Miłość.
Z resztą nie raz jeszcze będzie tu o tym mowa... ale ja zapytam ogólnie.


Czym jest dla Was miłość? Jak odbieracie to uczucie? ;)



Rozwijać wypowiedzi!
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Miłość jest dla mnie uczuciem nierozerwalnie wiążącym dwójkę ludzi. Wiąże sie z zaufaniem, szczerością i poczuciem odpowiedzialnosci za ta drugą osobę.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Treścią życia, tym co daje mi siły na kolejny dzień. Jest dla mnie wszystkim i nie muszę na jej temat rozpisywać się, wystarczy ją czuć ;)
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Dla mnie miłość to cos pieknego ale na chwile,potem ludzie sie nudza soba i ciagna to dalej.Nie ma milosci na cale zycie,przynajmniej ja w to nie wierze.
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Dla mnie jest to uczucie które nie da się opisać jest zapewne cyzms wspaniałym niezapominanym... jak poznajemy swoja druga polówkę czujemy się jak nowo narodzeni mamy dla kogo żyć i sens życia nabiera barw...
Miyu jak ludzie na serio się kochają to nie nudzą się sobą są szczęśliwi i te szczęście trwa wiecznie
jak pięknie wstać ze świadomością ze ktoś na ciebie czeka... ;)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Miłość jest dla mnie tym samym, czym jest przyjaźń - zaufanie, towarzystwo, porady, pomoc..
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

miłość to bardzo szerokie pojęcie , milsoc moze miec wiele postaci : )
Awatar użytkownika
czarny_stanik
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-05-15, 14:45
Lokalizacja: że znowu. (;

Post autor: czarny_stanik »

inny pisze:miłość to bardzo szerokie pojęcie
dokładnie. myślę, że dla każdego definicja jest zupełnie inna, a jednocześnie prawie niemożliwa do sformułowania. dla większości miłość to przywiązanie.

'nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na właśność. i to jest prawdziwe przesłanie wolności - mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać.'

te teksty typu 'nie wyobrażam sobie życia bez ciebie'. 'jesteś całym moim światem'.. a najbardziej bawią mnie czternastolatki wypowiadające słowa 'kocham Cię'. te dwa słowa, te najważniejsze słowa stały się towarem, który ludzie wciskają pomiędzy proszek do prania, a szczoteczkę do zębów. nie uważacie, że to przykre? thomas merton powiedział kiedyś 'prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność'. a ja podpisuję się pod tym obiema łapkami.. (:
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Dla mnie prawdziwa miłość, jest uczuciem najwyższym, jest w stanie wszystko przezwyciężyć najgorsze chwile, itp. Przede wszystkim wiąże się z zaufaniem i szczerością. Nie można jej podważyć xD
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Miłość?:) Hmmm, "Miłość to odpowiedzialność, Ty za Ja, Ja za Ty" =)
Miłość jest uczuciem, który cały czas towarzyszy Nam w życiu, w różnych formach.
Miłość wiąże się z zaufaniem, szczerością, odpowiedzialnością.
Nie ma miłości bez kolca, zawsze miłość wiążę się z bólem i cierpieniem. Nie ważne do kogo ta miłość. Czasem jest mniejszy ból, takie malutkie ukłucie, a czasem ból, który towarzyszy przez długi czas...;/
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Miłość. Jakby nie było, jest jednak sensem życia.
"(...)Wszyscy chcą kochać,
choć nie przyznają się.
Tak pięknie jak w kinie,
jak we śnie.
Wszyscy chcą kochać
do utraty tchu,
zmysły postradać bezpowrotnie...
Choćby raz,
jeden jedyny raz.(...)"

Miłość to jest jedna wielka, nieustająca radocha. To wszystko.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Miłość. Mogłabym pisać wieloma zdaniami o uczuciu, które łączy dwie osoby, ale... ale napiszę po prostu, że miłość to... to jest takie charakterystyczne, przyjemne ukłucie w serduszku. i tyle.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Miłości to ja nigdy nie potrafiłam i nie potrafię ubrać w słowa. Zawsze swojemu chłopakowi powtarzam, że kocham go tak jak wielki i niepojęty jest dla mnie wszechświat. :P
Miłość to po prostu sens życia, odnalezienie w kimś drugiej połówki samego siebie, chęci do wstawania rano, ze świadomością, że ma się dla kogo. Mogłabym tak pisać i pisać, ale po co... Każdy miłość pojmuje na swój sposób. :)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Miłość? Troszkę denerwujący mnie temat, który jest niby tak cudny i niby tak piękny że aż.
Miłość? To odpowiedzialność, to kompromis, to.. coś dziwnego.
Inaczej opisać tego nie potrafię. Już dziewczyny się tym zajęły przede mną 8)
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

I jeszcze coś do tego dodam, co powiedziałam ostatnio.

Możecie się zgodzić, albo nie, ale miłość to ból.
ODPOWIEDZ