pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Operacja plastyczna

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

ja bym się bała. chociaż gdyby już to tak jak Dangerous. zmieniłabym tylko swój nos.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Dobrze czuję się w swoim ciele. Może idealne nie jest, kilka rzeczy podpadałoby pod chirurgię, ale jestem na nie. Czułabym się jakoś obco mając np. większy biust czy mniejszy nos.
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Nie zmieniła bym nic w sobie. Nie wyglądam na tyle źle, że potrzebuje operacji
perred
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-24, 12:47

Post autor: perred »

Nie warto tak drastycznie ingerować w swoje ciało.
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Czasami to jedyne rozwiazanie, kiedy wada jest widoczna i przeszkadza normalnie żyć. Kompleksy to okropna rzecz i jeśli to właśnie operacja plastyczna okaże się pomocna w walce z kompleksami, to ja jestem za! Tutaj fotka przed i po operacji plastycznej nosa w Clinic For You:

Obrazek

Lepiej, prawda?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej pod warunkiem że jest ono racjonalnie uwarunkowane np. odstające uszy, blizny po wypadkach, problem z wymodelowaniem sylwetki po spadku wagi itp. Jeśli ktoś idzie pod nóż bo chce sobie tym poprawić humor to dla mnie jest na równi z głupotą. Poza tym w dzisiejszych czasach trzeba bardzo uważać kiedy wybiera się chirurga plastycznego bo w obliczu ogromnej ilości oszustów podających się za chirurgów, wyspecjalizowani lekarze na ich tle po prostu zanikają. A jest to bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Moja znajoma powiększyła sobie piersi na osiemnastkę, a teraz z tego, co wiem czeka na wymianę implantów w Clinicforyou Wrocław, więc są kobiety, które nie mają problemu z korzystaniem z dobrodziejstw chirurgii plastycznej. Ja póki co nie czuję takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Dziewczyny ja jestem trochę przeciwna operacjom plastycznym bo jest przecież ryzyko powikłań oraz działań niepożądanych... Nie wiem czy chciałabym tak ryzykować. Jestem zdania,ze nie warto..
Za to o wiele bezpieczniejsze sa zastrzyki z wypełniaczami. Polecam wybrać się na kwas hialuronowy albo botooks. O kwasie możecie sobie poczytać tutaj:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/ ... aluronowy/

Daje bardzo dobre efekty i jednoczesnie jest to zabieg bezpieczny, bez efektów ubocznych.
Awatar użytkownika
Jagodzinka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-12-12, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Jagodzinka »

osobiście uważam że każda ingerencja noża chirurgicznego w nasze ciało nie jest najlepszym pomysłem ponieważ gdy coś pójdzie nie tak to już odwrotu nie będzie, nasze ciała są piękne bo są nasze i naturalne a co stworzyła natura lepiej nie poprawiać za wszelką cenę :) wolę tradycyjne sposoby na poprawę wyglądu ciała jak np. zajęcia fitness, jazdę na rowerze czy pływanie i na pewno nie poddałabym się zabiegowi chirurgicznemu na poprawę wyglądu ust nosa piersi czy tyłeczka :)
Kobiecy Punkt Widzenia to portal stworzony dla kobiet które interesują się modą, urodą i zdrowym odżywianiem . Nowe artykuły piszemy średnio co 3 dni, staramy się aby zawsze być na topie ważnych wydarzeń modowych.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. Uważam, że jak ktoś ma taką potrzebę, to czemu ma sobie nie zrobić? Jak to daną osobę uszczęśliwi? Sprawi, że nie będzie miała kompleksów?
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Absolutnie nie, jeżeli dany defekt nie szkodzi zdrowiu. Niedoskonałości na twarzy można ukryć podkładem kryjącym http://carta-blanca.com.pl/wybieramy-do ... zestrzegac Garbaty nos można pokochać lub nosić okulary (zerówki). A na małe biusty są odpowiednie biustonosze :)
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Najważniejsze to akceptować swoje ciało więc jeżeli operacja plastyczna miałaby mi pomóc to dlaczego nie :)
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Operacje plastyczne naprawdę nie są potrzebne. Według mnie o wiele lepiej skoncentrować się na tym aby po prostu zrzucić nieco wagę - to zdecydowanie pomoże wzrostowi punktów związanych z atrakcyjnością. Moim zdaniem pieprz czarny na odchudzanie może być tutaj skuteczny. Z tego co wiem, środkiem, który tutaj pomoże jest piperyna - spróbuj poszukać w internecie - powinnaś znaleźć tanie tabletki ziołowe ;)

[ Dodano: 2017-01-18, 08:56 ]
Oczywiście, że operacje plastyczne nie są zawsze potrzebne i nie należy ich stosować w błahych sprawach. Ale jeżeli ktoś ma poważny kompleks i to ma mu pomóc? Ja miałam bardzo krzywy nos i to nie było moje urojenie, on był strasznie krzywy. Zrobiłam sobie operację i teraz jestem szczęśliwa. :) http://www.chirurgiaplastycznalublin.pl/
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

na tej stronie dowiesz się wszystkiego o operacjach plastycznych, doskonały chirurg, któremu zaufały tysiące ludzi.
tomek101
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-05-09, 08:46
Kontakt:

Post autor: tomek101 »

Oglądałem film o nieudanych operacjach plastycznych i to mnie przekonuje żeby ich nie robić, tak jak i botoks.
ODPOWIEDZ