pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie się najlepiej mieszka?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Warszawa to fajne miejsce do życia, chociaż Wrocław czy Poznań tez sa ciekawe.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

W niemczech żyje się na wysokim poziomie, standardy są o wiele wyższe niż w polsce, pracując jako opiekunka dla osób starszych można żyć bardzo dobrze http://www.niemcyopieka.pl/
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Najlepiej się mieszka tam, gdzie ma się blisko przyjaciół :)
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Najwygodniej się mieszka w dużych miastach, blisko centrum, nie trzeba wtedy stać w korkach przy dojazdach do pracy. Fajnie się mieszka na warszawskiej Woli, w okolicach osiedla Nowe Odolany
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Też wolę mieszkać w dużym mieście. Nie wyobrażam już sobie życia w miasteczku, czy na wsi.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Duże miasta dają większe możliwości. Dzieciństwo spędziłam na wsi i nie wspominam tego zbyt miło. Teraz przeprowadzam się do Warszawy, najbardziej perspektywicznego miasta. Udało mi się kupić kawalerkę w dobrej cenie, mój agent nieruchomości Eugeniusz Jaworski wynegocjował niższą cenę. Teraz tam w mieszkaniu nadzoruje prace, bo trzeba je nieco odświeżyć i pomoże mi w przeprowadzce. Mam 150km do Stolicy, samej ciężko byłoby mi to zorganizować bez pomocy
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Najlepiej mieszka się w Poznaniu, można też o tym przeczytac na stronie Poznania: http://poznanpr.pl
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Post autor: benekk »

Moim zdaniem najlepiej się mieszka nad morzem, to tak jak byś miał cały czas wakacje :) , mam na myśli to osiedle Atal z mieszkaniami z widokiem na morze :) , są położone w świetnej lokalizacji, 800m od Zatoki
Awatar użytkownika
lidka13
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-01-25, 20:57
Lokalizacja: Piła

Post autor: lidka13 »

Ogólnie większe miasta są fajnym miejscem do życia. Szczególnie w wieku produktywnym.
Odejmij własne straty od strat przeciwnika, a jeśli otrzymasz liczbę dodatnią, było to wspaniałe zwycięstwo.
Iga881
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-03-05, 10:11

Post autor: Iga881 »

Jeśli o mnie chodzi to moim faworytem jest Wrocław. Miałam okazję mieszkać w kilku miastach w Polsce, ale to właśnie Wrocław najbardziej mi przypadł do gustu. Zresztą ostatnio zainwestowałam w mieszkania tynek pierwotny , więc jestem już nieco mocniej związana z Wrocławiem.
cantaron
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-21, 10:24

Post autor: cantaron »

Jedni mieszkają tam gdzie chcą inni tam gdzie muszą. Kupiłem mieszkanie w Warszawie i to była dobra decyzja mimo że mieszkanie było z rynku wtórnego. Pomogła mi w tym firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza całym osiedlem i doskonale się orientuje kto chce sprzedać mieszkanie.
ODPOWIEDZ