pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie się najlepiej mieszka?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
wervo
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-02-23, 21:40

Post autor: wervo »

Najlepiej mieć domek, przynajmniej masz poczucie pewnej swobody a nie w blokach jak w klatkach.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Każdy lubi co innego. Ja bym w domku nie chciała mieszkać. Za dużo obowiązków no i często trzeba mieć samochód, a ja nie mam.

wikaG To, że w Białym jest tanio to już po samych cenach mieszkań widać :)

redi_gyal pewnie jak tam trochę pomieszkasz to i mówić się szybko nauczysz :)
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Chcę mieszkać tak jak mieszkam; pod miastem, w spokojnej, ładnej miejscowości - w domu moich rodziców. Nie wiem jak się życie potoczy, ale nie chciałabym się wyprowadzać zwłaszcza, że mamy całe wolne piętro na górze, które wystarczy jedynie wykończyć.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

wydaje mi się, że lepiej się mieszka w domku jednorodzinnym, natomiast sama zamieszkuję w bloku.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

[quote="Naranja"]Każdy lubi co innego. Ja bym w domku nie chciała mieszkać. Za dużo obowiązków no i często trzeba mieć samochód, a ja nie mam.

wikaG To, że w Białym jest tanio to już po samych cenach mieszkań widać :)


Ja też bym nie chciała, bo sprzatanie dużych powierzchni mnie przeraża. Nie mówiąc już o pieniądzach jakie trzeba wydac na wykończenie.... Jakbym miała duzo kasy, to co innego, ale że nie mam.... Eh.

A co do Białego... No taniej jest :) Nie da się ukryć. Pod każdym wzgledem.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Tak. ceny niemal jak marzenie...
Znajoma właśnie rozważa zakup mieszkanka w Zakątku spacerowa - cena niecałe 5 tysi za metr, a okolica piękna.
Ten Białystok tez co raz blizej świata, jednak drogi powoli co raz lepsze ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Właśnie jestem na etapie poszukiwania domu Nie jest to wcale takie fajne jakby sie wydawało.... Już mi sie wszystkiego odechciewa Marzenia rzadko idą w parze z realiami :P
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

A szukasz konkretnie domu czy mieszkania? Dom to odważny krok...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

W gre wchodzi tylko dom W sumie to możemy mieszkać u rodziców ale mój sie uparł ze chce sam i jest teraz problem bo musimy sie narazie wstrzymać z kredytem i jeszcze takie duze raty beda że masakra
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

Od 20 lat (od urodzenia) mieszkam w domu jednorodzinnym na przedmieściach GCH. Oczywiście idąc na studia zostałem zmuszony do zamieszkania w dwupokojowym mieszkaniu o pow. 37m2. Przez pierwsze dwa tygodnie nie mogłem wysiedzieć na miejscu. A potem to już kwestia przyzwyczajenia. Teraz rodzice kupili w GD mieszkanie 3-pokojowe 56m2 ale to i tak dla mnie za ciasno i z chęcią będę wracał do GCH do domu :D A w przyszłości jak fundusze pozwolą to będzie budowa wymarzonego domu ;) Bo jednak mieszkać w blokach itp. to nie dla mnie.
aniula
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-19, 21:42

Post autor: aniula »

Witam :)
Ja lubię domy, w których jest dużo przestrzeni. A na czas studiów oczywiście też wynajmuję mieszkanie. W tym roku znalazłam fajne dzięki stronie http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Dla mnie najlepiej się mieszka w małym miasteczku. Wszędzie blisko, przyjemna atmosfera, a jak chce się do dużego miasta, to można wyjechać ze znajomymi na weekend. Da się zyć.

[ Dodano: 2012-10-24, 16:32 ]
Duże miasto, ale na zachodzie. Takie jak Londyn. Mieszkałem tak kilka miesięcy. Mega!
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

wervo pisze:Najlepiej mieć domek, przynajmniej masz poczucie pewnej swobody a nie w blokach jak w klatkach.
Dokładnie dom to jest to:) nic Ciebie nie ogranicza ani nie przeszkadza sąsiad:) tylko musisz pamiętać żeby zadbać o dom, bo jak jest na przykład z drewna to trzeba za impregnować, zadbać o elewacje itp. Po ostatnich wichurach drzewo uszkodziło nam trochę dach, a to wiąże się czasami z dużymi kosztami. Całe szczęście szybko i tanio pomogła nam firma http://homka.pl/oferta.html, nie musimy się martwić że nie będziemy mieć dachu nad głowa w zimę:)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Moim zdaniem najlepiej mieszka się w dużym mieście. Głównie ze względu na dobre perspektywy na zarobki. A jak wiadomo dobra praca = dobre życie.
Oczywiście nie twierdzę,że trzeba od razu mieszkać w głośnym centrum. Można przecież znaleźć bardzo wiele ciekawych projektów od deweloperów, którzy budują swoje inwestycje w różnych miejscach miasta.
Proponuję przejrzeć sobie Targi Nieruchomości w Warszawie: http://targimieszkaniowe.net/warszawa-i ... pierwotny/ - na stronie znajdziecie bardzo wiele przeróżnych ofert mieszkań w Warszawie i okolicach.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Mi się zawsze marzył własny domek z ogródkiem. Jeśli chodzi o miejsce, to gdzieś w Azji ;).
ODPOWIEDZ