pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kot, który się nie myje

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Kot, który się nie myje

Post autor: kasia96 »

Szukam kogoś kto, tak jak ja, ma w domu kota, który się nie myje, bo jestem ciekawa czy w całym Lublinie, albo w całej Polsce jestem jedyna co ma kota, który od czasu do czasu myje tylko nos, no może trochę liźnie łapki, jestem tym zdołowana, bo wiem, że koty są z natury bardzo czyste. A może macie jakieś inne zwierzęta, które mają jakieś dziwne przyzwyczajenia, pocieszcie mnie please. :lol:
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kasia96, rrany! To jest najgłupszy temat jaki widziałam. Naprawdę nie masz nic ciekawszego do roboty? No dobra, żeby nie było że robię SPAM :roll: to zadam ci pytanie do tematu: czy patrzysz na swojego kota dzień w dzień? Zawsze go widzisz żeby wiedzieć, że się nie myje?


Cholera, sama się sobie dziwię, że odpowiadam na tak głupi temat.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Post autor: kasia96 »

A ja się dziwię, że niektórym chce się odpisywać na głupie tematy
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

A ja się dziwię, że niektórym chce się odpisywać na głupie tematy
pytanie, po co założyłaś tak idiotyczny temat? Śmierdzi mi tu prowokacją.
Radzę się ulotnić, tu takie rzeczy są tępione.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Post autor: kasia96 »

Kto tu kogo sprowokował ?: "Cholera, sama się sobie dziwię, że odpowiadam na tak głupi temat". A poza tym na forum to można przeklinać?. Sama się ulotnij a co do prowokacji to pewnie chodzi o tą polityczną, o Kaczyńskiego, bo o kocie. Sama się zmyj, nie będziesz mną rządziła, bo atakujesz mnie i przeklinasz!
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Rany, teraz to mnie rozbawiłaś. Dziewczyno, ile ty masz lat?
kasia96 pisze:Cholera, sama się sobie dziwię, że odpowiadam na tak głupi temat
to niby ma być prowokacja? Zajrzyj do słownika.
kasia96 pisze:A poza tym na forum to można przeklinać?
jakoś nigdy jeszcze nikt nie dostał ostrzeżenia za słowo "cholera". Co innego "k*rwa" itp.
kasia96 pisze:Sama się ulotnij a co do prowokacji to pewnie chodzi o tą polityczną, o Kaczyńskiego, bo o kocie.
:lol: ponownie odsyłam do słownika. :lol:
kasia96 pisze:Sama się zmyj, nie będziesz mną rządziła, bo atakujesz mnie i przeklinasz!
Rządzę się? rzeczywiście. Którym zdaniem zaatakowałam ciebie?

Przychodzisz na forum, piszesz idiotyczny temat. To jest twój pierwszy post, więc wygląda to tak, jakbyś się zarejestrowała tylko po to, by dodać ten temat.


Moderację i administrację przepraszam za to, że wdałam się w tę niepotrzebną dyskusję zamiast zgłosić temat do zamknięcia lub chociaż nie odpowiadać gdy widzę, z jaką osobą mam do czynienia.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Post autor: kasia96 »

Sama sobie kup słownik, zdanie zaczyna się z dużej litery. Nikt nie dostał ostrzeżenia za słowo cholera, ale nie znaczy, że dobrze ono o tobie świadczy i że jesteś w porządku. Poza tym nikt tu nie powiedział, że mogą być podejmowane tylko inteligentne tematy i pisane kwiecistym językiem. A co do mojej dojrzałości i poziomu: gdybyś reprezentowała wyższy poziom ode mnie nie dyskutowałabyś ze mną i nie na zasadzie, ale mnie to rozśmieszyło., tylko od razu zgłosiłabyś mnie do administracji.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kasia96 pisze:Sama sobie kup słownik, zdanie zaczyna się z dużej litery.
Kto jak kto ale ty nie powinnaś zaczynać ze mną takiej "potyczki". Chcesz, bym wytknęła ci wszystkie twoje błędy stylistyczne i ortograficzne? Na forum nie obowiązują tak restrykcyjne zasady, mało kto pisze z wielkiej litery. To, że raz na jakiś czas zdarzy mi się tak napisać nie jest powodem pisania takich rzeczy. A, słownik mam. Języka polskiego, synonimów, frazeologiczny, wyrazów obcych, poprawnej polszczyzny...

Tobie naprawdę się wydaje, że sobą coś reprezentujesz. Trzymaj się tego zdania, proszę bardzo. Ale jeśli wydaje ci się, że pisząc takie posty zyskujesz cokolwiek... mylisz się. Tak sobie myślę, że ty chyba widzisz jaki idiotyczny jest ten temat. Jeśli chcesz się wykazać jakąkolwiek dojrzałością emocjonalną, zgodzisz się ze mną że dalsza dyskusja jest nie na miejscu.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Post autor: kasia96 »

Kto jak kto ale ty nie powinnaś zaczynać ze mną takiej "potyczki".-Myśli, że Bóg wie kim jest. Jeżeli na forum nie ma obowiązku pisania z dużej litery to i ja nie mam obowiązku dbania o o język w którym piszę."...zamiast zgłosić temat do zamknięcia lub chociaż nie odpowiadać gdy widzę, z jaką osobą mam do czynienia..." brzmi bardzo dobrze, wręcz poetycko." to niby ma być prowokacja?"-zdaje się, że napisałam to w trochę w innej formie. Nie rób ze mnie głupiej, wiem, że chcesz wyjść z dyskusji z twarzą, zwłaszcza, że wytknęłam ci to "cholera".
_________________
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kasia96 pisze:Nie rób ze mnie głupiej, wiem, że chcesz wyjść z dyskusji z twarzą, zwłaszcza, że wytknęłam ci to "cholera".
O tak. Przez to moje okropnie uwłaczające przekleństwo nie będę mogła zasnąć w nocy myśląc, jak to mnie zacnie zripostowałaś. Nie mam już zamiaru odpisywać. Możesz przyjąć, że "wygrałaś", że wyszłaś z tej dyskusji z twarzą zostawiając mnie oszołomioną i skruszoną. A, i naucz się używać cytowania selektywnego...

Jak już pisałam, dalsza dyskusja jest nie na miejscu.

Życzę szczęścia (może znajdziesz kogoś kto będzie chciał się z tobą kłócić) i pozdrawiam.

:roll:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

kasia96, Destroy, uspokójcie się.

Szczerze mówiąc, ja w tym temacie nic dziwnego, głupiego czy prowokacyjnego nie widzę. Też bym się dziwiła, gdyby mój kot nie wykonywał tak charakterystycznych (dla tych ssaków) czynności.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Destroy! Wstydź się!

kasia96, a ty myjesz kota, czy zostawiasz go tak na pastwę losu?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Eh, widocznie się nie znam. Ale zakładanie takiego tematu wydało mi się po prostu dziwne. Hm... przepraszam, jeśli uraziłam czyjeś uczucia... :roll:
tulipan. pisze:Destroy! Wstydź się!
...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Moi drodzy, opanujmy emocje. Podobne spory rozwiązujmy prywatnie, nie łamiąc przy tym zasad naszego forum. Nie chcemy przecież bałaganu :).

kasia96, być może niedokładnie obserwujesz swojego kota. A jeśli faktycznie zachowuje się dziwnie to może oznaka jakiejś choroby i warto wziąć go do weterynarza? Ostrożności nigdy nie za wiele.
kasia96
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-04-19, 11:42

Post autor: kasia96 »

Mój kot był badany wielokrotnie również profilaktycznie, jest zdrowy. Znam go bardzo dobrze i wiem, że tylko tu się liźnie, tam się liźnie. Nie myję go w wannie, ponieważ słyszałam, że po takim umyciu zdechnie. Próbowałam go przetrzeć delikatnie nasączoną watą, ale mało mnie nie pogryzł i nie podrapał. Miałam kiedyś kotkę, była tak czyściutka, tak się glancowała, zwłaszcza przed snem. że wystarczyło ją delikatnie dotknąć jednym paluszkiem i myła się od nowa (chociaż zajmowało jej to kolejne "pół godziny").

Destroy, ja też przepraszam, proszę Cię, jeżeli nie podoba Ci się czyjś temat, nie atakuj go tak ostro, ponieważ to jest bardzo przykre i wzbudza w człowieku taki właśnie gniew.
ODPOWIEDZ