pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Justin Bieber

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Justin Bieber

Post autor: selene »

Odnoszę wrażenie, że jego postać albo się kocha, albo nienawidzi.
Jak to jest z Wami? Co o nim sądzicie?
Stwierdziłam, że chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat ;D.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Mi on tam jest obojętny. Ani nie chłodzi ani nie grzeje.
Nie lubię takiej muzyki.
selene pisze:albo się kocha, albo nienawidzi.
okropnie wchodzić w taką skrajność.
Ostatnio, kiedy czytałam różne posty na jego temat, muszę przyznać, że ma duużo anty-fanów. Albo prawdziwi fani nie chcą się ujawnić. Dla mnie to troszkę przesada.

Nie jestem za tym, żeby w tak młodym wieku wchodzić w show biznes no ale niech se jest. Co mi tam. :mrgreen:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

tulipan. pisze:okropnie wchodzić w taką skrajność.
Okropnie, okropnie. Niestety naprawdę gdziekolwiek powiesz 'Biebier' to pojawiają się albo pełne uwielbienia piski, albo śmiechy i krytyka. ;p
Również nie słucham takiej muzyki. Ale powiem szczerze, że pojawiło się we mnie coś takiego, że jak tylko skądś popłynie jego piosenka, głos, imię - krzywię się. Właściwie sama nie wiem skąd to wynika. Może odkąd NawiedzonA pokazała kiedyś taki filmik, na którym Justin ma problem z wyjściem przez drzwi obrotowe ;D? Jest w nim coś, co mnie zdecydowanie odpycha i odstrasza. Choć prawdę mówiąc nie wiem zbyt wiele w jego temacie.
Awatar użytkownika
Ej Ty !
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-29, 16:58

Post autor: Ej Ty ! »

Szczerze mówiąc nie słucham takiej muzyki i mało co on mnie obchodzi.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

selene pisze:Może odkąd NawiedzonA pokazała kiedyś taki filmik, na którym Justin ma problem z wyjściem przez drzwi obrotowe ;D?
oglądałam troszkę filmików z jego wpadkami. Śpiewał z playbacku, na siłę próbował coś zarapować (padło to na piosenkę mojego ulubionego rapera, więc - jak to określiłaś - skrzywiłam się). No ale na błędach się człowiek uczy.
Szczerze mówiąc to kojarzę tylko dwie piosenki tego nastolatka. Ile on ma? 14? 15?
Coś mi się o ucho obiło, że ma być o nim film. Hm... od ilu on jest na scenie? Od roku? To chyba śmieszne, kręcić już teraz o nim film.
Zauważyłam, że kiedy ten Bieber stał się sławny, przybyło w sferze muzycznej wiele innych młodych artystów. Rozpoczęła się nowa era. Niestety.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

tulipan. pisze:Coś mi się o ucho obiło, że ma być o nim film.
Poważnie? Nie słyszałam o tym, wydaje się trochę... Dziwne. Moim zdaniem to nie jest ktoś, o kim już można kręcić filmy. I owszem, człowiek uczy się na błędach. Niemniej błędy niektórych są obserwowane niezwykle zaciekle i stają się tematem zjadliwej krytyki ;p.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdecydowanie jestem jego anty fanką. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale na samym myśl o nim robię się drażliwa. Kiedyś to nawet mnie bawił obecnie bardzo, ale to bardzo irytuje. Pominę fakt jego jakże ambitnej muzyki i cały ten jego styl. Na sam widok otwiera mi się nóż w kieszeni.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Niedawno myślałam o założeniu tego tematu :lol:

Przecież wiecie, że go kocham....

Ych, na samą myśl o nim podnosi mi się ciśnienie... Nie dość, że jest porąbany jak nieszczęście, to na dodatek wygląda jak niemiecka dziewczynka.... O jego "muzyce" nie mam zamiaru się wypowiadać.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

NAwiedzonA pisze:to na dodatek wygląda jak niemiecka dziewczynka.
oceniasz go tylko po wyglądzie? no nie przesadzaj.

Nie znasz go, i nie możesz powiedzieć kim jest, a kim nie jest.
Szczerze mówiąc, znasz go tylko z portali plotkarskich.
A więc...?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie, nie oceniam go tylko po wyglądzie, a portali plotkarskich nie czytam.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

NAwiedzonA pisze:Nie, nie oceniam go tylko po wyglądzie, a portali plotkarskich nie czytam.
To skąd wiesz jaki jest? Przecież nie słuchasz jego muzyki...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Długo żyłam w nieświadomości, że ktoś taki istnieję. W radiu, którego słucham nie usłyszałam jego muzyki, przeważnie nie wchodzę na strony na których o nim się piszę. Poznałam go na...komixxach. Jego muzyka mnie nie "kręci" co do wyglądu mam to gdzieś, nawet jeśli jest nazywany "męską dziewczyną" - jest mi całkowicie obojętny, najzwyczajniej nie mam o nim zdania.
Chociaż jakby nie patrzeć coś jednak osiągnął.
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Jest mi obojętny i tyle.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Kiedyś należałam do jego twardych antyfanów, teraz jest mi najzupełniej w świecie obojętny. Mam ważniejsze i poważniejsze problemy niż przejmowanie się jakimś piosenkarzem i wyśmiewanie go. Jest, to niech sobie będzie, nikt mnie nie zmusza do słuchania jego muzyki, więc moja styczność z nim jest znikoma..
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Mam wrażenie, że 'nielubienie' Biebera jest fajne. Jakaś nowa moda czy cu. Ludzie mówią, że nienawidzą Biebera i w ten sposób co? Pokazują jaki mają świetny gust muzyczny? Super.
Nie pamiętam już gdzie o nim usłyszałam pierwszy raz, zapewne gdzieś na demotywatorach. Z ciekawości posłuchałam jednej piosenki - nie spodobała mi się, zostawiłam. Obojętna mi jest jego postać, co mam go nienawidzić za to, że tworzy muzykę inną od mojej ulubionej. To tak jakbym miała pałać nienawiścią do każdego zespołu/wykonawcy, który mi nie podchodzi. Po co psuć nerwy, dziękuję postoję.
A o filmie też słyszałam. Już nawet zwiastuny są, w kinach plakaty, poważna sprawa.
ODPOWIEDZ