pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Witam!

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Witam!

Post autor: Snup »

Witam wszystkich Serdecznie! Rodzice dali mi na imię Bartłomiej, lat jeszcze liczę 17 ale w tym roku wbije 18'tka. Chodzę i uczę się w Zespole Szkół Samochodowych, nie zawodówka a Technikum. Moje zainteresowania - Motoryzacja, ale dokładniej to Motocross oraz Transport-Spedycja, ciężarówki, muzyka, fascynacja krajobrazem. A no tak niestety mam problemy z psychiką, ale to chyba mały pikuś ^^ Mam nadzieję iż zagoszczę tu na bardzo długo, może znajdę tu bratnią duszę z którą mógł bym wymienić się opiniami na jakiś dany temat.
Słucham przeróżnej muzyki, ale ostatnio najbardziej to Reggae, Dancehall i Raggi. To chyba na tyle, na wszelkie pytania odpowiem z miłą chęcią ^^
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Cześć;)

A czytasz coś? Ulubiony film?
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Nie, czytanie jakoś mi nie przypada do gustu - ostatnią książkę jaką przeczytałem to była lektura w 1 klasie gimnazjum.

Ulubiony film? Hmm... chyba Taxi 4, chodź nie faworyzuje filmów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Snup pisze:Nie, czytanie jakoś mi nie przypada do gustu - ostatnią książkę jaką przeczytałem to była lektura w 1 klasie gimnazjum.
A szkoda..
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Mało książek mnie zaciekawiło, a drugą sprawą jest to iż mało czytałem. Takie dziwny zbieg okoliczności - chodź może zacznę czytać, w końcu po to pisze się książki by kto je czytał, hah - tylko za nim znajdę tą odpowiednią to miną wieki.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Witam.
Snup pisze: Mam nadzieję iż zagoszczę tu na bardzo długo
My też mamy taką nadzieję ; )
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Czołem!
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Snup pisze:Mam nadzieję iż zagoszczę tu na bardzo długo
Tez mamy taka nadzieje, witaj :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Snup pisze: fascynacja krajobrazem
Mógłbyś napisać co kryje się za tą fascynacją i jaki krajobraz uważasz za najlepszy?
Witaj, witaj. Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba :).
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Hmm, naturalne - po prostu jak widzę naturalny ładny krajobraz z niechęcią żegnam się z nim - dlatego uwielbiam jeździć, zwiedzać. Fotografia krajobrazu typu zachód słońca, źdźbła trawy, kwiaty wiśni czy coś.

Po prostu jak widzę taką rzecz nie mogę przejść obojętnie obok tego, z chęcią zajął bym się fotografią - ale nie mam ani umiejętności ani Talentu.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

A chociaż próbowałeś swoich sił w fotografii? Podobno tłumaczenie sobie, że nie ma się do czegoś talentu jest zwykle wymówką, jaką sami sobie wciskamy! ;)
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Daj mi sprzęt jakiś to zobaczymy, ja nawet nie posiadam cyfrówki - jedynie co próbowałem to zwykłym telefonem 3.0 Mpix, ale wiesz telefon to telefon i na dodatek Samsung Monte - to nie da się go dobrze ustawić, znaczy się mam najlepiej i - zdjęcie kiepskie, może to akurat przez ten brak talentu? xD
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Snup, więc naturalność przede wszystkim. A architektura? Różne budowle, malownicze uliczki i tego typu rzeczy? Uroki miasta pewnie uważasz za troszkę mniej intrygujące?
Talent przez duże "T" to poważna sprawa. Zapewne niewielu może się nim pochwalić. Tak czy siak uważam, że warto próbować i uwieczniać chwile aparatem. To takie trwałe zapisywanie wspomnienia. Na przykład robiąc co roku zdjęcia tego samego drzewa na pewno wyczuje się pewną różnicę - bo za każdym razem zieleni się ono tak trochę... Inaczej. I ma się pod ręką trwały zapis minionego. Ach, rozkręciłam się ;D.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Snup pisze:zdjęcie kiepskie, może to akurat przez ten brak talentu? xD
Łohoho, telefonem komórkowym?! Próbowałem kręcić kiedyś filmiki telefonem i... dziękuję, już nigdy więcej :D Ale to nie znaczy, że nie mam talentu, tak jak i Ty ze swoją fotografią. Tak czy siak, moim zdaniem warto zawsze coś robić - nie ważne co, byleby coś robić i mieć z tego radochę! Po coś żyjemy, nie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Miło że się rozkręciłaś ^^

To co wymieniłaś - też ciekawi mnie, i to nawet bardzo. Tylko nie wiem czemu, na zdjęciach wszystko dla mnie lepiej wygląda. Z tym talentem to przesadziłem - ale chodziło mi o umiejętność robienia zdjęć by wychodziły ciekawie. Na razie próbowałem zrobić zdjęcia zachodu słońca w różnych miejscach - ostatecznie jak chcecie mogę je wstawić jeżeli chcecie oczywiście ^^
ODPOWIEDZ