pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń "damsko-męska"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Liquorice pisze:Może i dziwne, po prostu znam trochę takich przypadków i tyle.
no to tych przypadków nei można nazwać miłością. w Miłości akceptujemy u drugiej osoby absolutnie WSZYSTKO.
Liquorice pisze:Oj nie wydaje mi się, jeżeli facet nie czuje pociągu fizycznego do przyjaciółki to nie ma żadnej drogi do zakochania, jest czysta przyjaźń. Po prostu trzeba znać granice, by ich nie przekraczać, a przyjaźń będzie istnieć.
przyjaciele poznaja sie tak dobrze,sa ze soba tak blisko ze wyglad nei ma za bardzo znaczenai a pociag fizyczny przychodzi sam z siebie.
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

inny pisze: przyjaciele poznaja sie tak dobrze,sa ze soba tak blisko ze wyglad nei ma za bardzo znaczenai a pociag fizyczny przychodzi sam z siebie.
Właśnie że pociąg fizyczny ma bardzo wielkie znaczenie, uwierz mi. Mogę to potwierdzić choćby na swoim przykładzie. Gdy tego nie ma, to istnieje tylko czysta przyjaźń i nie pisz mi, że i tak kiedyś coś z takiej przyjaźni wyniknie, bo pro prostu nie uwierzę.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Liquorice pisze:Właśnie że pociąg fizyczny ma bardzo wielkie znaczenie, uwierz mi. Mogę to potwierdzić choćby na swoim przykładzie
wierze. nie zrozumialas mnie. chodzi mi o to, że przyjaciel może nam sie zupełnie nie podobać to z czasem się to zmieni. Tak sie sklada ze ja tez moge to potwierdzic na swoim przykladzie.
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

inny pisze: chodzi mi o to, że przyjaciel może nam sie zupełnie nie podobać to z czasem się to zmieni. Tak sie sklada ze ja tez moge to potwierdzic na swoim przykladzie.
Może po części masz racje, jednak nie zawsze tak jest, istnieją wyjątki od reguły.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

ja wierze w taka przyjazn ale tylko w jednym wypadku. Gdy chlopak z dziewczyan znaja sie praktycznie od urodzenia i staja sie dla siebei jak rodzenstwo. No bo co, w siostrze sie przeciez nie zakocham
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

A co w wypadku, gdy znają się troszkę krócej, no powiedzmy od podstawówki? I nie zawsze człowiek zachowuje się w stosunku do przyjaciela jak do rodzeństwa.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

w podstawowce to juz sie pojawiaja jakies 'uczucia'.
Liquorice pisze:I nie zawsze człowiek zachowuje się w stosunku do przyjaciela jak do rodzeństwa.
No i w takim wypadku to ile by sie nie znali moim zdaniem nie ma szans na zwykla przyjazn. Ale może się myle. może to dlatego że sam się zakochałem w swojej przyjaciolce i nie potrafie całkiem obiektywnie spojrzeć na tą sprawę ;)
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Hah! Kto nie wierzy niech nie wierzy! Ale w chwili obecnej mam tylko jednego prawdziwego przyjaciela, oczywiście płci męskiej :D


Widuję się z nim częściej, niż ja ze swoim facetem i on ze swoją laską xD
Mejbi to dziwne, ale my po prostu jesteśmy jak rodzeństwo. Nawet nie wyobrażam sobie jakbym mogła coś znim o.O
bleeeeeeee
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

uważam, że istnieje. czy przeradza się w miłość? zdarza się. ale to nie reguła.
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

Myślę, że taka przyjaźń może istnieć, chociaż jest ona trudna i nie znam wielu przypadków (chyba nawet żadnego...) kiedy taka przyjaźń przetrwała. Ja boję się angażować w taki układ.
chaos-dobro-zuo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-12, 09:15

Post autor: chaos-dobro-zuo »

kobieta musi być brzydka, a facet musi czegos od niej i tak potrzebować. Ewentualnie ona może być ładna a on frajerem, czy też "prawdziwie charytatywnym chrześnijanem" (van wilder) ;d
Wtedy mamy przyjaźń.
Jeśli są wzajemnie pociągają to koniec końców naturalną koleją życia wylądują w łóżku a może i w kościele ;)

Cynicy powiedzą, że tak nie jest. Pragmatycy, że to nie stosowne, ale możliwe. Kobiety... kogo to obchodzi co mają do powiedzenia kobiety? znaczy, to bardzo interesujące co mówisz, niebiesko oka blondynko z dużymi piersi.... Co masz na myśli mówiąc, że Cie nie słucham ?

;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja wierzę w takie coś, ale bardzo często przeradza się ona później w miłość.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Mam przyjaciela , ale między nami kiedyś coś byłooo .
W ogóle przyjaźń damsko-męska to baaardzo ciężka sprawa ; P
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Oczywiście, że istnieje.
W końcu mój facet to jednocześnie mój najlepszy przyjaciel.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

No masz racje , ale to Twój facet i Ty go pociągasz fizycznie i on Ciebie , znaczy zazwyczaj tak jest . Sztuką jest przyjaźnić sie z facetem i nie czuć żadnej ciągoty ot co ; ) Dlatego to dość ciężka sprawa .
ODPOWIEDZ