pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Trądzik na ciele i sucha skóra

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Iwon
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-13, 20:31

Trądzik na ciele i sucha skóra

Post autor: Iwon »

Witam walczę z trądzikiem od kilku lat i udawało mi się go zwalczać bo wystarczało mydło i ciepła wada teraz niestety dostałem takiego ze nie mogę sobie z nim poradzić.Doradźcie mi jakimi preparatami można go zacząć zwalczać i maskować chodzi mi głownie o twarz bo mam 18 lat a tu taki trądzik brzydko wyglądam z nim i trzeba z nim walczyć niestety tez wysypało plecy klatka piersiowa i uda.Czytałem już trochę i na pewno preparatem na bazie alkoholu nie będę smarował trądziku bo skórę wysuszy.I przy okazji 2 pytanie znacie jakiś krem do twarzy i rak bo po kąpieli i jak wyjdę na pole to zaraz mam sucha skórę rąk i twarzy.
I jakieś preparandy co dobrze działają na skórę bo cza o siebie dbać już ale zielony jestem proszę pomoc kobiet i nie tylko bo będą wiedziały więcej nisz ja na pewno co dobrać itp
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Na trądzik to polecam wizytę u dermatologa, będzie najlepsza.
magnolia8989
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-22, 11:22

Post autor: magnolia8989 »

wizyta u dermatologa lub zabiegi IPL w salonie kosmetycznym. Laser ładnie likwiduje zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych poprzez niszczenie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie tradziku.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Polecam leser :)
Anguis
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-06-11, 12:24

Post autor: Anguis »

wejdź na strone http://ziolatradzik.pl tam mają informacje
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

tradzik na udach? Dziwne, lepiej idz do dermatologa, on najlepiej ci doradzi co na to mozna poradzic
alakot4
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-23, 14:01

Post autor: alakot4 »

Jak pozbyć się trądziku ? Mam go już kilka lat i w żaden sposób nie chce zejść z twarzy i dekoltu. Co robić?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Po raz kolejny można powiedzieć że najważniejsza jest wizyta u dermatologa Ona zdecyduje jakie leczenie jest odpowiednie Czasem potrzebna jest terapia hormonalna lub antybiotykiem
anakra8
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-08-27, 15:10

Post autor: anakra8 »

Od wielu lat również walczę z trądzikiem i bardzo tłustą cerą. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Próbowałam już chyba wszystkiego. Zauważyłam, że częste zmienianie kosmetyków dobrze robi na moją wrażliwą cerę - bardzo dobrze przemywać twarz płynem do higieny intymnej - nie podrażnia.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Płyn do higieny intymnej na twarz????? Troche mi to nie idzie w parze :?
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

NA twarz to trochę średnio widzę... Nie podrażnia też szare mydło,to dobra wiadomość dla tych,którzy mają wrażliwą skórę i nie wiedzą czego używać
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Tylko ze teraz jest chyba problem kupić prawdziwe szare mydło Faktycznie pamietam z dzieciństwa ze było rewelacyjne na wszystko
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Polecam Cetaphil - do mycia i następnie krem o tej samej nazwie. Rekomendowany przez wszystkich dermatologów - mi bardzo pomógł.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Nie słyszałem o tym,ale jeżeli większość dermatologów to poleca,może faktycznie skutkuje. Tak czy inaczej w dalszym ciągu uważam,że najpierw konsultacja z lekarzem.
magdaz1
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-10-12, 12:39

Post autor: magdaz1 »

Odwiedź dermatologa, pewnie przepisze Ci jakiś antybiotyk tak ja mnie. Możesz też probować specyfików] pozdrawiam
ODPOWIEDZ