pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Hhey

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Longlife
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-19, 22:39

Hhey

Post autor: Longlife »

Witam wszystkich,

Nazywam się... Nazywają mnie Harry, powoli i bezlitośnie dobijam do 18-stki. Urodziłem i wychowałem się w KS Warszawskim, przez co wiele osób ma do mnie uprzedzenia, lecz kocham żyć w tym mieście. Interesuje się Muzyką, muzyka jest dla mnie wszystkim, zatracam się w niej całkowicie, ale w pozytywny sposób. To ona daje mi nadzieje, sens życia, egzystencje. Szczerze "to jedyny związek bez zdrady jaki znam".
Jestem epikurejczykiem połączonym ze stoicyzmem... Moje motto - "Rób co chcesz, niczego nie żałuj". Cóż więcej mam dodać - "Lubie placki" ^^
Ostatnio zmieniony 2010-12-19, 23:49 przez Longlife, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Witaj ;]
A jakiej muzyki słuchasz?
Awatar użytkownika
Longlife
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-19, 22:39

Post autor: Longlife »

Głównie polskiego DOBREGO rapu, hh. Lecz szczerze mówiąc w każdym stylu jest coś pociągającego. Jeżeli wyjdzie dobra, przemyślana nuta to rodzaj jest nieważny, liczy się poziom muzyki i umiejętności wokalisty. ;)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Hej.

Tylko polski rap? a amerykański? (np. Eminem, Jay-z, Li Wayne) Co o nich sądzisz?
A Twoja ulubiona książka? Film?

Czemu "Harry"? :D
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Longlife, Witaj na Forum. ;] A jakieś inne zainteresowania oprócz muzyki ?
Awatar użytkownika
Longlife
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-19, 22:39

Post autor: Longlife »

Amerykański rap, hmm... Jay-z mnie wkurza, Eminem pomimo świetnych bitów i dopasowanych słów jest skreślony w moich oczach przez MASAKRYCZNĄ komercje, Li Wayne ? wole Lil Jon, Ice Cube, Dr. Dre, 2Pac i całe The Eastside Boyz, Mobb Deep, EPMD. Jak to mówią "Trzeba znać klasykę, słuchać jej do znudzenia".

Książki mnie nie kręcą więc ich nie czytam, lecz przymierzam się do dzieła Daniela Pinchbecka pt. "Przełamując umysł". A czemu Harry ? ^^ Sam nie wiem..

[ Dodano: 2010-12-20, 12:37 ]
Poza muzyką kręci mnie jedynie płeć piękna ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Longlife pisze:Książki mnie nie kręcą więc ich nie czytam
uuu, minus :]


witaj (:
Awatar użytkownika
Longlife
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-19, 22:39

Post autor: Longlife »

Destroy, i niby po co mam je czytać ? Długie... nudne... ogólnie - strata czasu.

[ Dodano: 2010-12-20, 16:07 ]
a tak nawiasem Destroy, Zajebiaszczy podpis - "Większość ludzi, nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła do nich i ugryzła ich w dupę" brutalna prawda...
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Longlife pisze:Długie... nudne... ogólnie - strata czasu.
to pewnie miałaś doświadczenie tylko w lekturach... Przecież są, np. biografie muzyków, nie wiem, czym się jeszcze interesujesz? Książki przenoszą nas w inny świat, w świat wyobraźni i marzeń. Możemy się w niej zagłębić zapominając o całym świecie. Czujesz się czasem, jakbyś podglądał życie innych ludzi, chłonął ich zwyczaje, miłości, kłopoty...
Longlife pisze:Zajebiaszczy podpis - "Większość ludzi, nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła do nich i ugryzła ich w dupę" brutalna prawda...
dzięki :]
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Longlife pisze: przez MASAKRYCZNĄ komercje,
nie przesadzaj... po prostu zmienił styl.
Longlife pisze:Długie... nudne... ogólnie
może na złe książki trafiłeś?
Awatar użytkownika
Longlife
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-19, 22:39

Post autor: Longlife »

Co do Eminema... Znam sporo jego utworów, bardzo często zgrywam od niego sample, przykładowo z tego http://www.youtube.com/watch?v=YLoEDuxyt4Q zgrałem całą gitarkę, ale ta jego "zmiana" stylu doprowadza mnie do obłędu... MTV, VIVA i inne tego tupu programy w których zaczął się pojawiać są potwierdzeniem zmiany na gorsze.

A co do książek, w trafiałem tylko na lektury. Ostatnio przeczytałem Wertera i jakoś mnie obrzydził do czytania czegokolwiek, a jedynie do czego mnie przeniósł to do "świata" w którym obarcza się innych za swoje problemy emocjonalne... Eee... Żałosne...

A swoje zainteresowania wypisałem, na upartego interesuje się historią Polski ale tu mam ograniczoną wiedzę w porównaniu do Muzyki.
:patyk: Genialna emota ^ ^
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Longlife pisze: MTV, VIVA i inne tego tupu programy w których zaczął się pojawiać są potwierdzeniem zmiany na gorsze.
hm... wcześniej też się tam pokazywał. To jest nieuniknione.
Awatar użytkownika
Longlife
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-19, 22:39

Post autor: Longlife »

A co powiesz na fakt że udostępnił swoje piosenki erze w pakiecie "muzyka na czekanie" ? Gdy dzwonie do kolegi słyszę jego piosenkę, eeee... Twoim zdaniem czemu to udostępnił ? Dla spełnienia marzeń ? By udoskonalić swoje umiejętność ? Czy raczej dla kasy i rozgłosu ?
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Witaj ;-)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Witaj (;.
Longlife pisze: i niby po co mam je czytać ? Długie... nudne... ogólnie - strata czasu.
Czytając dostaje się szansę wielokrotnego życia. Obracasz się w kilku światach, wczuwasz w wiele postaci, odrywasz od rzeczywistości. To oczywiście kwestia gustu, ale są powody, dla których warto sięgać po literaturę. Niemniej każdy lubi coś innego i jestem w stanie to zrozumieć ;).
Miłej zabawy na forum życzę.
ODPOWIEDZ