pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Świąteczna gorączka

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Świąteczna gorączka

Post autor: psychiczna »

Świąteczne reklamy w tv i ozdoby które można kupić w marketach pojawiają się bardzo wcześnie. Jestem ciekawa co o tym myślicie. Drażni was to czy może jesteście zwolennikami przedświątecznej gorączki?
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

święta Bożego Narodzenia sa moimi ulubionymi, kocham przygotowania do świąt, zakupy prezentów itd, więc nie przeszkadza widok mikołaja w listopadzie, choć jednocześnie irytuje mnie zbytnia komercjalizacja świąt i to że u większosci osób święta oznaczają TYLKO zakupy.
Ostatnio zmieniony 2009-11-19, 17:02 przez kaśśś177, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ludzie tak narzekają na tę świąteczną gorączkę, a ja to kocham. Uwielbiam ten klimat związany ze świętami, co z tego, że zaczyna się już w listopadzie, dla mnie moze zacząć się nawet w październiku. Po prostu uwielbiam te święta i od listopada myslę juz tylko o nich ;P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie lubię świat i nie lubię gorączki.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Uwielbiam ten klimat związany ze świętami,
Ja również. Zaczynam go czuć gdy w telewizji zobaczę świąteczną reklamę coca-coli ;d

U mnie nie ma zwyczaju kupowania sobie prezentów, czasami robimy wyjątki. Ale uwielbiam robić zakupy przedświąteczne, sprzątanie, ozdoby itd. :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kocham przedświąteczna gorączkę, ciepło mi sie w serduchu robi od razu, gdy widzę reklamę coca-coli albio Biedronki xD

najbardziej lubię kupować prezenty, zawsze nakupię ich mnóstwo dla wszystkich, a potem przez miesiąc płacze że kasy nie mam xd
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

psychiczna pisze:Świąteczne reklamy w tv i ozdoby które można kupić w marketach pojawiają się bardzo wcześnie. Jestem ciekawa co o tym myślicie.
Myślę, że to zdecydowanie ZA WCZEŚNIE. Drażni mnie to bardzo. W niektórych sklepach choinki i mikołaje były jeszcze przed świętem zmarłych! A to już totalne przegięcie.
psychiczna pisze:Drażni was to czy może jesteście zwolennikami przedświątecznej gorączki?
Świąteczna gorączka jest w porządku, jeśli nie zaczyna się tak wcześnie jak teraz. Koniec listopada? Okej, ewentualnie. Ale początek? Nie podoba mi się to.
Niki pisze:Uwielbiam ten klimat związany ze świętami, co z tego, że zaczyna się już w listopadzie, dla mnie moze zacząć się nawet w październiku.
Też uwielbiam ten klimat. Ale gdy takie szaleństwo zaczyna się w październiku trwa od aż trzy miesiące. Jak dla mnie to za długo, bo gdy nadchodzą te prawdziwe święta nie czuć tego klimatu.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hmm Uwielbiam święta Bożego NArodzenia ale widok choinki już w listopadzie mnie przeraził Ja jeszcze czuję jesień, wspominam wakacje a tu już ze swiętami wyskakują.
Gorączka świąteczna Ok ale dopiero w Grudniu ;)
Zresztą święta się poczuje jak w telewizji będzie leciał Kevin sam w domu :P
Awatar użytkownika
ślepa0uliczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-11-06, 11:12
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: ślepa0uliczka »

Uwielbiam ten klimat przed świętami, chyba jak każdy ;) ale mikołaje, bombki, choinki w listopadzie to zdecydowanie za wcześnie. Takiego typu rzeczy powinny pojawiać się dopiero w grudniu. ;]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Niby to lubię, ale z drugiej strony jeśli reklamy świąteczne pojawią się zbyt wcześnie to psują klimat. Najbardziej z tej całej przedświątecznej gorączki uwielbiam świąteczne hity w radiu (:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Lubię klimat świąt, wystawy, muzykę sploty reklamowe itp., ale z umiarem, w dniu Zadusznych koło cmentarza w Rzeszowie chodził sobie Mikołaj, przesada.
redi_gyal z tym Kevinem trafiłaś samo sedno :lol2:
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Kocham to!
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Lubię przedświąteczną gorączkę, ale pod warunkiem, że jest ona tak mniej więcej przed samymi świętami. Wtedy jest taka cudowna atmosfera. Ale świąteczna atmosfera już w listopadzie to jak dla mnie przesada. W sklepach zaczynają się już pojawiać choinki, mikołaje, świąteczne ozdoby. I po co to wszystko? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze albo o sex. W tym wypadku to pierwsze. Do świąt zdąży mi się to wszystko już znudzić. I już reklama coca-coli: Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... W Tesco też już mikołaj stoi... Przez to wszystko ludzie zapominają o co tak naprawdę chodzi w tych świętach.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Denerwuje mnie dżingyl bels w każdym sklepie. Jestem na nie.
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Ignoruję to co mnie denerwuje wiec praktycznie nie zauważam tych wielce świątecznych przygotowań, co do reklam to nie oglądam ani tvp ani polsatu ani tvn bo reklamy przerywane filmami i programami mnie zwyczajnie nudzą, jedyną rzeczą którą faktycznie lubie w tej gorączce przedświatecznej są te piosenki w radio :D Poprawiają nastrój :)
ODPOWIEDZ