pompy abs, abs pump

wiercenie studni

głupi problem

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

głupi problem

Post autor: alone boy »

Do 20 grudnia muszę sie zdecydować czy pójdę na studniówkę z osobą towarzyszącą.Nie chce iść sam ale nie mam zbytnio z kim iść.Chciałbym zaprośic pewną dziewczynę i tu jest problem.Poznałem ją może miesiąc temu na zajęciach dodatkowych.Raz jechaliśmy tym samym autobusem no i trochę rozmawialiśmy.Fajnie mi się z nią gadało. Ostatnio nawet często ze sobą rozmawiamy czy piszemy. Ona jest bardzo fajna.Chciałbym ją spytać czy nie poszła by ze mną na studniówkę tylko że ona jest ode mnie o 3 lata młodsza i troche niska (ok 165 cm wzrostu) a ja mam jakies 190.Ludzie mogą później różnie gadać.Ja sie tam tym nie przejmuje, ale wiem że ona nie lubi jak ludzie o niej gadają i się później tym nie potrzebnie przejmuje.Nie wiem czy ją zaprośić ?
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Zaproś. Przejmujesz się opiniami innych? to Ci nie pomoże.
Pogadaj jeszcze z nią i rzuć od tak, czy by z Tobą nie poszła.

Powodzenia!
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Co Ci szkodzi spróbować?
Jeśli Ty się nie przejmujesz to nie widzę problemu. Jeśli ją będzie to kuło to zwyczajnie się nie zgodzi - przecież wie jak wyglądasz i w ogóle. ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jeżeli tego chcesz, po prostu ją zaproś. Do odważnych świat należy. Jej odpowiedzi nie sposób przewidzieć, dowiesz się dopiero jak zapytasz.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Jasne, zapraszaj;)
Nie warto się przejmować tym, co inni powiedzą.
A dziewczyna pewnie się ucieszy z zaproszenia :)
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

No nie wiem.. Poznałeś dziewczynę na jakiś zajęciach, znacie się lepiej tylko dlatego, że raz jechaliście tym samym autobusem i NAWET z nią rozmawiasz. Zgaduję, że nie zapraszałeś ją nawet na żaden choćby spacer? Niedobrze. Chodzi oto, że zapraszając dziewczynę na studniówkę jesteś w pewnym stopniu odpowiedzialny za wszystko, a wydatek na tę imprezę mały nie jest, nawet jeśli zapłacisz za jej wstęp to takie sprawy jak sukienka etc. kosztują.. Także nic do Ciebie nie mam, ale w takich sprawach trzeba być w miarę "ogarniętym".
Osobiście też mam studniówkę w tym roku i lepiej znam ten problem, bo jestem od Ciebie wyższy o 6 cm :roll: Partnerkę na studniówkę zaproponowała mi koleżanka z klasy, a jak zobaczyłem jej zdjęcia na fb.. te włosy i długie nogi.. :mrgreen: ale nie o tym miałem pisać. Chodzi oto, że na studniówkę wkręca się zawsze masę ludzi różnorakiej znajomości, taki zwyczaj - może to być - koleżanka koleżanki, siostra kolegi, pani z warzywniaka znajomego - różnie, więc jeśli chcesz "iść z kimś" zapytaj znajomych, czy nie mają kogoś, kto chciałby pójść, ta osoba wejdzie dzięki Tobie, a Ty będziesz miał partnerkę, jak znudzi Ci się dziewczyna, albo nie przypadniecie sobie do gustu to pójdzie do znajomych którzy Cię z nią zapoznali. To lepsze rozwiązanie niż pierwsza lepsza dziewczyna z zajęć dodatkowych, bo co będzie jeśli okaże się, że głupio będziecie się razem czuli? Bo trzeba i na to brać poprawkę.
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

Post autor: alone boy »

Cyklon pisze:Zgaduję, że nie zapraszałeś ją nawet na żaden choćby spacer? Niedobrze.

Dzisiaj zrobiłem chyba ten pierwszy krok i odprowadziłem ją na pks.Po drodzę rozmawialiśmy i odważyłem sie w koncu i zapytałem Ją czy nie poszła by ze mną na studniówkę. Uśmiechneła sie i powiedziała że musi się zastanowić.Mam takie mieszane uczucia bo chyba coś do niej czuje,ale nie chce je do siebie czymś zrazić.Bardzo mi sie podoba ostatnio ciągle o niej myślę tylko nie wiem czy Ona też coś do mnie czuje. po czym mogę poznać że on też coś do mnie czuje?
Awatar użytkownika
hippiska
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-12-08, 20:40

Post autor: hippiska »

Daj sobie i jej trochę czasu, jak piszesz niedawno się poznaliście.
ODPOWIEDZ