pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wasz wymarzony dom.

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Hmm, zdecydowanie Polska. Budowa naszego domu już właściwie postępuje. Opierając się na opinii przyjaciół wybraliśmy usługi budowlane Wałbrzych, dzięki którym nie musimy się o wszystko martwić sami. Jeżeli już postanowicie zrealizować swoje marzenia, nawet o domach w Hiszpanii czy Ameryce, to zorientujcie się w ofertach takich firm.
jorxa
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-10, 11:56

Post autor: jorxa »

Nie ważne jak duży, nie ważne gdzie. Ważne, że byłby mój :)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

To prawda,bo co swoje,to swoje, ale jeśli już będziecie mieli ten swój wymarzony domek, to jestem ciekawa,czy meble będziecie kupowali tradycyjne w sklepach meblowych? czy będziecie zamawiali u rzemieślnika-stolarza? Bo wiadomo, że ze sklepu długo nie wytrzymają, a od stolarza - to jest to. Meble solidnie zrobione i takie o jakich marzyliśmy - przetrwają całe lata. :) Jakie jest Wasze zdanie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

A moim zdaniem dobre meble można również zamówić w sklepach internetowych. W brw : http://www.brw.com.pl/stoly_krzesla/ mają dobre ceny na krzesła i stoły. Sam tam właśnie zamawiałem i mam świadomość, że gdybym kupował je na zamówienie u stolarza zapłaciłbym o wiele więcej pieniędzy.
Zresztą mam zaufanie do marki brw - właśnie tam zamawiałem meble do swojego mieszkania i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko wysokiej jakości i jestem pewien, że posłuży mi przez długie lata.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

na pewno musi miec ladnie zaprojektowany ogrod :) nie wyobrazam sobie wymarzonego domu bez cichego, zielonego zakatka jakim jest wlasnie taki ogrod :)
sasayaku4
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-29, 18:08

Post autor: sasayaku4 »

Dla mnie ogród nie musi mieć masy kwiatów, lecz sporo trawnika i drzewka owocowe :)
rydlas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-06-03, 11:50

Post autor: rydlas »

Mi się również marzy ogród ;) Chciałbym sporo zieleni , trochę kwiatów i tyle :)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Marzy mi się nowoczesna sypialnia w domu :) Z wielkim drewnianym łóżkiem i kolorowymi ścianami. I z LEDowym oświetleniem :)
Draffcio
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-19, 12:52

Post autor: Draffcio »

Mój wymarzone mieszkanie znalazłoby się na małoludnej wyspie. Gdzie spokój i cisza. Żył bym w zgodzie z naturą.
exbus.org - Busy do Holandii.
suknievictoria.pl - suknie ślubne.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Draffcio pisze:Mój wymarzone mieszkanie znalazłoby się na małoludnej wyspie. Gdzie spokój i cisza. Żył bym w zgodzie z naturą.
Znudziło by ci się po miesiącu.
staniq
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-09-23, 14:34

Post autor: staniq »

W Polsce, nad morzem, w jakimś małym miasteczku :) najlepiej oczywiście blisko plaży, a skoro rozmawiamy o marzeniach, to z widokiem na plażę, z tarasem, który wychodzi na wydmy :) albo na wsi :)
Michalek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-30, 22:16

Post autor: Michalek »

Dom drewniany przy lesie na jakimś zaciszu,wokół ogródek a w nim świeże nie pryskane warzywa i owoce.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Jeżeli chodzi o zamawianie mebli to ja zdecydowałam się ostatnio na zakup ze sklepu Gama, poniżej macie wizualizację z mebelkami na które się zdecydowałam:
Obrazek

Źródło: http://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-pokojowe-87
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Coś daleko od tego zimnego kraju - np. na Madagaskarze :D
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Wioli
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-25, 16:38

Post autor: Wioli »

Jesli nie w Polsce to chciałbym mieszkać albo w Norwegii albo Portugalii.
ODPOWIEDZ