pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Depilacja laserowa

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Cerna
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-24, 20:49

Depilacja laserowa

Post autor: Cerna »

Hej!
Czy ktoś z Was poddał się może temu zabiegowi? Planuję właśnie coś takiego, ale w sumie trochę się waham.... Czekam na Wasze opinie!
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Póki co szkoda mi pieniędzy i nie mam takiej potrzeby.
Słyszałam wiele pozytywnych opinii od kobiet ,które wydawały kupę szmalu by usunąć włoski,ale są to osoby mające niesamowicie wysokie pensje.
Myślę ,że powinnaś wybrać dobry salon w którym to będzie wykonywane i powinnaś pamiętać,że to nie jest usuwanie włosów na 'całe życie' bo zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas.
Awatar użytkownika
Cerna
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-24, 20:49

Post autor: Cerna »

Dzięki :) Znalazłam jedno miejsce, gdzie jest baardzo tanio: http://www.studionova.waw.pl/cennik.htm . Idę w środę na konsultację ;) . Ale jakoś podejrzanie tanio jest, normalnie kosztują po 200- 300 zł... No, zobaczymy. :)
smarty
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-12, 11:52

Post autor: smarty »

Taka laserowa depilacja to super sprawa! Chętnie bym sobie zrobiła ale muszę jeszcze uzbierać kasę ^^
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Za dużo kosztuje. Nie stać mnie na takie rzeczy, choć faktycznie - po świecie krąży wiele pozytywnych opinii. Nie planuję niczego takiego takiego. Choć kto wie, jak z dnia na dzień stanę się milionerką może spróbuję.
Awatar użytkownika
insane.
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-05-14, 18:25

Post autor: insane. »

Gdybym miała pieniądze, to na pewno bym skorzystała.
Slyszałam jednak nieprzychylne opinie. Kobieta wybuliła sporo za depilację laserową, a po paru miesiącach zaczęły włosy wyrastać normalnie.
No nie wiem nie wiem czy kiedyś bym się zdecydowała. Gdyby to było skuteczne i staniało to bardzo chętnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

insane. pisze:Kobieta wybuliła sporo za depilację laserową, a po paru miesiącach zaczęły włosy wyrastać normalnie.
Zabieg trzeba powtarzać, o ile wiem, to ilość zabiegów zależna jest od rodzaju włosów, czasem potrzeba nawet 6, aby usunąć skutecznie włosy.

Z chęcią poddałabym się takiej depilacji, gdybym tylko miała pieniądze..
Awatar użytkownika
insane.
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-05-14, 18:25

Post autor: insane. »

Empatia pisze:Zabieg trzeba powtarzać, o ile wiem, to ilość zabiegów zależna jest od rodzaju włosów, czasem potrzeba nawet 6, aby usunąć skutecznie włosy.
No ja czytała, że babka poddała się tym wszystkim zabiegom, "kuracja" cała się skończyła, zapłaciła, wszystko łądnie pięknie a po pół roku zaczęły znowu rosnąć.
Awatar użytkownika
Cebulka
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-12-22, 15:03

Post autor: Cebulka »

Ja chciałam się nie dawno zdecydować ale z tego co piszecie to chyba nie jest do końca dobry pomysł, żeby wywalić tyle kasy, a potem odrosną:/
Kolorenka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-18, 15:30

Post autor: Kolorenka »

Ja miałam depilacje. Jestem zadowolona. Tylko pamiętajcie, aby wybrac odpowiedni zakład. Bo podobno zdarza się, że niektóre sprzęty nie są oryginalne, a wtedy zabiegi nie dają odpowiednich efektów. Ja polecam Vesunę w Krakowie - salony maja w Centrum Handlowe Krokus oraz Bonarce. Ale nie wiem jak to wygląda w innych to nie wiem.
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

Post autor: aylin233 »

nie opłaca się przecież włosy i tak odrastają,marnowanie pieniędzy
Kolorenka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-18, 15:30

Post autor: Kolorenka »

aylin233 pisze:nie opłaca się przecież włosy i tak odrastają,marnowanie pieniędzy
No chyba nigdy nie korzystałaś z tego typu zabiegów. Mogą dac naprawdę dużo. Ale to musisz sama sprawdzic, żeby sie przekonac:)
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Ja się poddałam takiemu zabiegu i zostałam poparzona, ale to przez zły sprzęt u kosmetyczki bo stary, więc najpierw wybierz dobry salon kosmetyczny a potem się wybierz dopiero bo jeżlei jest niska cena to coś jest nie tak.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Trzeba wybrać dobry salon kosmetyczny, najlepiej sprawdzony przez znajomych Co do samej depilacji to niestety dużo zależy od włosków. Zazwyczaj zabieg trzeba powtórzyć 3-4 razy.
Awatar użytkownika
ewitka
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-23, 10:52

Post autor: ewitka »

Zgadzam sie, nalezy wybrac dobry i sparwdzony salon.W kewstię wchodzi równiez wrazliwośc, moja siostra po pierwszym zabiegu usuwania z pod pachy, miała rany pozabiegowe... lepiej tgeo uniknac. ;/
ODPOWIEDZ