pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ferie 2011

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

hippiska pisze:Ja planuję wyjazd w góry. Dokładniej schronisko "Samotnia" w Karkonoszach. Zaszywam się tam na kilka dni ze znajomymi
NAwiedzonA pisze:Pierwszy tydzień spędzę w Zakopanem
Dziewczyny, zazdroszę Wam. :P Ja całe ferie spędzam w domu, albo u babci.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Na 70% jadę na zimowisko, więc trochę się popije. ^^ Co z drugim tygodniem - nie mam pojęcia, acz możliwe, że wybralibyśmy się z rodzinką w góry gdzieś, i przy okazji odwiedzili Nowy Targ w celu zakupu czarnego, skórzanego, przetartego płaszcza. :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jeżeli nie będę miała jakiś genialnych planów, to pójdę do pracy, którą miałam rozpocząć dopiero we wakacje.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie mam jeszcze rzadnych pomysłów na ferie, ale mam jeszcze czas. Może wypad w góry? Albo w jakieś ciepłe miejsce? Nie wiem ;)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Okazało się, że będę siedzieć w domu. Nie zdziwiłam się zbytnio, bo to nie niespodzianka. :/
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja ferie spędzam w domu...chyba przez ten czas będę robić prawo jazdy więc nie mam możliwości wyjazdu.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jeszcze nie wiem. Chcieliśmy jechać ze znajomymi w góry, ale co z tego wyniknie? Na razie wolę nic nie planować.
Aa, no i z Lubym mi się wyjazd nad morze szykuje, bo mi obiecał, że zobaczę morze zimą.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Jak co roku ferie spędzę w domu, będę leniuchować i wypoczywać. Moimi towarzyszami będzie komputer, koc i gorąca herbata z cytryną. Czasem pewnie spotkam się z koleżankami na jakiś wypad, na lodowisko albo u którejś będziemy oglądać filmy. Ah, gdybym chociaż umiała na nartach jeździć, to pewnie całe dnie spędzałabym na stoku. :)
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Nawet jeszcze nie wiem kiedy mam ferie :) A tym samym jakoś planów brak. Mam nadzieję że gdzieś na narty się wybiorę, chociaż co z tego jeszcze wyjdzie to nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Na razie nie mam żadnych planów. Choć nie, moment. Mam. Regeneracja cielesno-duchowa, wdrożenie w życie kilku rytuałów i odzyskanie równowagi psychicznej. Plus optymistyczne nastrojenie się na resztę roku szkolnego. Wyjechać pewnie nie wyjadę. Chyba, że palcem po mapie i duszą we śnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

31 wyruszam do Warszawy na kilka dni :)
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

moje ferie trwają już parę dni... miałam jechać w góry... ale nie wypaliło. więc ferii nie spędzę jakoś szczególnie oryginalnie. w sumie głównie się będę chyba widywać ze znajomymi, jeździć do dziadków na łyżwy, do brata do dużego miasta... ale przede wszystkim chcę się wyspać.
Awatar użytkownika
Bliss
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-12, 21:11

Post autor: Bliss »

14-28 lutego. Jakie plany? Brak.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Rita pisze:ale przede wszystkim chcę się wyspać.
Przybij piątkę ;]

A ja mam przerwę 3 tygodnie...ha ! :D
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Ale ten czas na feriach zapierdziela. Niefartownie, jestem bez kasy i nie mam jak pić :(

Nie będę sępił przecież...
ODPOWIEDZ