pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomysł na biznes

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Założenie firmy to jedna sprawa a jej reklama to podstawa. Musimy pokazać się z naszą ofertą aby nasza firma zarabiała i zwiększała swoje obroty. Fajny sposobem na reklamę będzie zakup torb reklamowych i gadżetów i rozdanie ich potencjalnym klientą. Np. http://induplo.pl/
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Pewnie, że nie jest łatwo założyć firmę. Potrzeba do tego pomysłu, pieniędzy i szczęścia. Myślę jednak, że czasem warto postawić na sprawdzoną opcję. Moja znajoma prowadzi sklep osiedlowy. Wciąż poszerza jego ofertę. Teraz zastanawia się nad terminalem z multikart.pl, by móc sprzedawać ludziom doładowania do telefonu. Świetny pomysł, prawda?
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Oczywiście też nie możemy pominąć kwestii reklamy. Warto jakoś się pokazać klientowi. Można zainwestować też troszkę w kalendarze książkowe i porozdawać potencjalnym klientom aby się im pokazać ;)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

W takim wypadku warto postawić też na emisję obligacji przez firmę z Best Capital , aby mieć jakieś konkretne fundusze na start. Myślę, że to zdecydowanie lepsza opcja niż kredyt na rozpoczęcie działalności.
Ganic
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-07-16, 11:29

Post autor: Ganic »

Jak chcesz zajmować się sprzedażą to zdecyduj się też na platformę/system, który usprawni takie działania. Na rynku masz duży wybór dlatego ważne jest to ile chcesz wydać i czego oczekujesz. Wiem, że firma Connecto ma w ofercie na stronie http://www.connecto.pl/erp/e-commerce-i-b2b taki system e-commerce. Znasz te rozwiązanie?
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Mam zamiar w najbliższym czasie nabyć trochę, a w zasadzie wymienić na nowwy, sprzęt komputerowy. Jako że prowadzę działąność gospodarczą, to będę chciał to wszystko wypisać do ewidencji środków trwałych i dokonywać odpisów amortyzacyjnych, nie wiem jednak jak to dokładnie robić, w ramach oferty outsourcingu księgowego zastanawiam się nad tą usługą http://emprise.pl/outsourcing-ksiegowy/ bo najbardziej by mi zależało, żeby możliwie jak najwięcej odliczyć w pierwszym roku. Pytanie tylko, czy wwartość początkową stanowi koszt zakupu? A co w przypadku gdybym do ewidencji chciał wprowadzić komputer, który już posiadam od dwóch lat? Co stanowi jego wartość pocżątkową, od której będę dokonywał odpisów? Ktoś może jest w stanie tak na szynko odpowiedzieć?
miotk8
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-18, 21:21

Post autor: miotk8 »

Ostatnio czytałam w sieci o pozycjonowaniu i o marketingu szeptanym w promowaniu firmy w sieci http://www.nowapozycja.pl/marketing-szeptany.html na co się zdecydować, co da lepsze efekty i korzyści ?
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Witaj,

Wydaje mi się ,że w dzisiejszych czasach można fajnie zarobić na takich rzeczach jak tworzenie aplikacji mobilnych czy innych technologii. Wszystko idzie do przodu.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Fakt jest taki, ze prawie kazda dzialalnosc potrzebuje reklamy. A dobra reklama, to taka ktora dociera do potencjalnego klienta, oraz wpada mu w oko/ucho. Mi osobiscie podobaja sie ulotki składane - wygladaja profesjonalnie. Sama dzisiaj dostalam taka w aptece - skladany kalendarzyk, a w srodku adresy aptek - przydatne i pozyteczne.
lova.ova1
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-09, 14:51

Post autor: lova.ova1 »

Trzeba działać prężnie...
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Dobrze, że interesujecie się szkoleniami bo to zawsze wpływa na sprawne funkcjonowanie firmy. Wielu przedsiębiorców zaczęło sobie z tego zdawać sprawę i wysyłać swoich pracowników, a także samych siebie na szkolenia. Dzięki temu dowiadują się jakie błędy popełniali i jak mogą poprawić funkcjonowanie firmy. Szczególnie warto wiedzieć jak zdobyć klienta, pracować na jego zadowolenie oraz pozytywną współpracę.
pookora82
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-02-19, 09:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pookora82 »

Ja zawsze w dzieciństwie chciałem założyć stację telewizyjną i prowadzić programy albo zostać pisarzem :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A co myślicie o założeniu zakładu mięsnego? Wydaję mi się, że jest to dochodowa branża, trzeba tylko od początku stawiać na wysoką jakość wyrobów. Z tego co wiem to firma Tonato dostarcza solanki do szynek kruchych, które będą niezbędny w przypadku tego biznesu. Warto mieć to na uwadze.
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Moja znajoma założyła firmę dekorującą wnętrza, zaczęła współpracę z deweloper em i teraz jest mega zadowolona ze swojej pracy :)
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Fajnym pomysłem jest założenie firmy remontowej. Oczywiście trzeba mieć umiejętności i talent, ale przecież to jest bardzo dochodowy biznes. Można na przykład zajmować się remontami i oferować takie usługi innym. Wiadomo przecież że remonty każdemu się przydają w takim lub innym momencie życia.]
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
ODPOWIEDZ