pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyjazd + antyperspirytant

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
bolubie
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-06-29, 15:59

Wyjazd + antyperspirytant

Post autor: bolubie »

No witam Was :)
Mam takie pytanie.
Bo wyjeżdżam za granicę no i tam to się ta strefa międzyczasowa zmienia czy jak to się zwie.
No i słyszałem, że to tym samolotem to tam okien otwierać nie można a w środku ponoć gorąco.
Więc pewnie się spocę.
Więc chciałbym użyć dezodorant.
Ten taki antypersirytant czy jak to się zwie.
No i jak on działa przez 24 godziny, to czy jego działanie się wydłuży jak ja polecę tam i się czas zmieni? Bo nie wiem czy psiknąć się dwa razy czy raz.

Cześć :)
Bonifacy :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jaka prowokacja...
Antyperspirantu powinno używać się codziennie bez względu na pogodę, porę roku i miejsce.
bolubie pisze:No i jak on działa przez 24 godziny, to czy jego działanie się wydłuży jak ja polecę tam i się czas zmieni? Bo nie wiem czy psiknąć się dwa razy czy raz.
Wywierć mały otwór w głowie i wlej sobie trochę oleju...
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Po co Ci samolot, bierz kombajn od starego.
korekwmiescie
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-06-29, 17:17

Post autor: korekwmiescie »

Zależy w które miejsce się udajesz, Boniu.
Ale ja i tak na zapas psiknąłbym się dwa razy, w razie czego będzie działał przez 48 godzin :)
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

korekwmiescie, bawi cie odpowiadanie samemu sobie? Idę o browara, że to twoje drugie konto... Więc teraz przeproś grzecznie wszystkich forumowiczów i wy****aj.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

korekwmiescie pisze:Ale ja i tak na zapas psiknąłbym się dwa razy, w razie czego będzie działał przez 48 godzin :)
moze 3 będzie na 72 h? :/

pomyślcie zanim coś piszecie; /
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

nie wiem boni czy mowisz na serio czy sobie zartujesz mam kolege z ktorym chodze na zajecia na ap i on ma duzy problem. powiem wiecej jest to swego rodzaju choroba. dlatego nie zartuj sobie a jesli mowisz serio to nikt nie pozwoli ci wziac perfumu do samolotu takze musisz to zrobic wczesniej
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

kuzwa ludzie,ze wam sie chce odpisywac na tak denne tematy.
Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego najpierw czlowiek sam nie poszuka odpowiedzi tylko odrazu pisze tematy tego typu?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

marionetkowa pisze:Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego najpierw czlowiek sam nie poszuka odpowiedzi tylko odrazu pisze tematy tego typu?
Już pędzę ;]. Otóż osoba ta prawdopodobnie chce zwrócić na siebie uwagę. Po prostu. Dlaczego sama nie poszuka informacji? Albo zbyt leniwa, albo kompletnie niezorientowana, albo wykracza poza granice mojej wyobraźni i ma jeszcze jakiś inny powód, dla którego musiałabym bardziej wysilić umysł, by go odnaleźć.
Drogi bolubie, użytkownicy powyżej chyba wystarczająco skomentowali Twój post. Zdaje mi się on zaledwie kiepskim żartem. Mimo wszystko radzę Ci, byś następnym razem po prostu skorzystał z google. I może warto włączyć umysł ;P?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Dobra, zamykam, bo burdel w tym temacie będzie się tylko powiększał, wiadomo, że to prowokacja.
Zablokowany