pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Traumy z dzieciństwa

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Traumy z dzieciństwa

Post autor: psychiczna »

Jakie są Wasze traumy z dzieciństwa? Czego a może kogo baliście się będąc dziećmi?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Bałam to ja się wielu rzeczy. Zaczynając od tych, które dzisiaj wywołują uśmiech na mojej twarzy, a kończąc na tych, które mnie przerażają do dziś.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Wiadomo- jak większość dzieci, bałam się, że na przykład ktoś się czai za rogiem, pod łóżkiem, za drzwiami, itd. ;D
A i pamiętam, że bałam się pluszaków:D To znaczy one się na mnie zawsze tak dziwnie patrzyły xD
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

oj bałam się wielu rzeczy, chociaż robiłam na przekór sobie i oglądałam horrory, wysłuchiwałam jakichś dziwnych historii znajomych, po których bałam się zasnąć.
przerażały mnie lalki z porcelany i w ogóle lalki po obejrzeniu 'laleczki chucky'.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

psychiczna pisze:Czego a może kogo baliście się będąc dziećmi?
Buki z Muminków! Do tego baby-jagi która mnie weźmie jak będę niegrzeczna. :cry: i muzyki z Archiwum x.
no i niektórych ludzi którzy mocno na moje dzieciństwo wpłynęli.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Do tej pory panicznie boję się osób, które wypiły trochę więcej alkoholu, do tego stopnia, że mam lęk nawet przed własnym przyjacielem..
Cheery pisze:A i pamiętam, że bałam się pluszaków:D To znaczy one się na mnie zawsze tak dziwnie patrzyły xD
Miałam w domu taką maskotkę, nazywaliśmy go sułtanem i kiedyś z kuzynami ubzdurałam sobie, że on jest żywy i cały czas się patrzy, baliśmy się do tego stopnia, że nie mogliśmy zasnąć całą noc, a baliśmy się zawołać mamę, żeby go zabrała :P I jakoś wolę tej maskotki nie spotkać na strychu 8)

Panicznie bałam się też ciemności, noży i.. ojca, to ostatnie zostało mi do dziś.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Buki z Muminków! Do tego baby-jagi która mnie weźmie jak będę niegrzeczna. i muzyki z Archiwum x.
Dokładnie!
Najbardziej przerażała mnie Buka...

Bałam się też ciszy :roll: Nie potrafiłam siedziec w domu kiedy było cicho. Musiałam włączyc TV, albo co ;P Hmm.. Jeszcze ogień. Panicznie bałam się ognia. Panicznie boję się ognia.
Empatia pisze:i.. ojca, to ostatnie zostało mi do dziś.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Empatia pisze:maskotkę, nazywaliśmy go sułtanem i kiedyś z kuzynami ubzdurałam sobie, że on jest żywy i cały czas się patrzy,
Miałam identyczną sytuację z moją młodszą siostrę...Zakopałam maskotkę w stercie innych xd
M. pisze:i muzyki z Archiwum x.
Uwielbiałam ten serial, ale tak chole*nie się bałam i ta muzyka. Pamiętam jak obejrzałam jeden odcinek, który był naprawdę straszny (Coś z lalką) i nie mogłam spać, bałam się, miałam zwidy :?

Będąc dzieckiem bałam się jednego, dalszego sąsiada, Wydawało mi się, że sie tak dziwnie patrzy. A to taki równy gość ;d
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Z tych bardziej absurdalnych rzeczy bałam się świętego Mikołaja i clownów ; d.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Bałam się pewnego pana z mojej miejscowości. Zawsze mnie zaczepiał i dziwnie wyglądał. A do tego miał srebrny ząb. Kiedy przechodził obok mojego domu błagam żeby tylko nie przyszedł. A jak już wszedł do domu to chowałam się w kuchni. xD
Pamiętam jeszcze muzykę z magazynu kryminalnego 997. Przerażała mnie i fascynowała jednocześnie.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Paranormalna pisze:Bałam się też ciszy :roll: Nie potrafiłam siedziec w domu kiedy było cicho. Musiałam włączyc TV, albo co ;P
Ja również. Cisza mnie przerażała i nadal przeraża. Zawsze myślałam, że jak w domu będzie tak idealnie cicho i usłyszę jakiś dziwny odgłos to się przestraszę. A jak będzie głośno(tv, radio) to nic nie usłyszę. ;p

A co do "Archiwum X" to pierwszy odcinek, jaki obejrzałam to był najstraszniejszy odcinek, z tych wszystkich, co obejrzałam potem. Tam był taki dziwny człowiek bez nóg i on jeździł na takiej deseczce i ona strasznie skrzypiała. I on jeździł na tej deseczce odpychając się rękami. I ja potem sobie wyobrażałam, że nagle on wyjeżdża zza rogu mojego łóżka czy coś. Strasznie się go bałam.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Bałam się ciemności, ponieważ oglądałam straszne filmy .
A rodzice straszyli mnie 'bobcem'.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

M. pisze:Buki z Muminków!
o tak!
bałam się oglądać "Archwium X" "997" i "czy boisz się ciemności" - ale i tak oglądałam ;]
a no i bałam się pająków, ale to akurat zostało mi to dzisiaj.
I jeszcze tego, że coś w ciemności leży mi pod łóżkiem.
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Ja kiedys balem sie wampirow bo mialem sen ze moich rodzicow porywa wampir kilka razy jak spalem od tamtego czasu mam swiadome sny sam je tworze co czasem jest swietna zabawa
Hmm no ja tez jakos balem sie tej muzyki z Archiwum X
Ale nic nie pozostalo mi do dzis
Awatar użytkownika
BlackGreen
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-23, 19:33

Post autor: BlackGreen »

Odkąd spadłam bodajże z dachu jakiejś altanki, pamiętam że boję się ciemności. Czasem do tej pory mam podobny lęk. Nie wiem dlaczego ale tak zastało. Przeraża mnie samotność,ciemność i cisza.
ODPOWIEDZ