pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bezsenność

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Zawsze mija jedna, dwie godziny, zanim usnę. Jak już leci trzecia godzina to jestem zła, podnoszę się i zaczynam coś robić. Idę do kuchni po herbatę, włączam sobie muzykę, zaczynam coś pisać, rysować itd...
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Zdarza mi się, że czasami minie parę godzin zanim zasnę, czuję, że jestem zmęczona, ale zasnąć nie mogę. Gdybym miała tak co noc to nie wiem co bym zrobiła, ale zdarza mi się to raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
KnifeInAwife
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-26, 19:14
Lokalizacja: spierdalaj?

Post autor: KnifeInAwife »

Na bezsenność znalazlem bardzo prosty sposób.Ograniczyłem godziny snu, do koniecznego minimum.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Zdarza mi się często nie móc zasnąć, chociaż jestem zmęczony. Głównie jest to spowodowane natłokiem wieczornych myśli, które czasem gromadzą się przez parę dni. Lecz za to śpię do 13-14 więc i tak się wysypiam ;).
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Teraz bezsenności nie mam tak często, jak kiedyś. Potrafiłam nie spać nawet 3 doby. Dlaczego? Tego nie wiem. Stres raczej nie, byłam spokojna. Nic mnie nie usypiało, nawet nudne książki. Najczęściej wtedy rozmawiałam na gg z kolegą i musiał cierpieć na bezsenność razem ze mną. :D
Jak miałam bezsenność, chodziłam jak zombie. Nie chciało mi się jeść, pić, byłam przemęczona ale nie mogłam zasnąć. Rozdrażniona okropnie.
Teraz nie mam bezsenności, potrafię tylko do późna spać, jestem takim... nietoperzem.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jakiś czas znowu spałam spokojnie, a w ciągu ostatnich dwóch tygodni zdarzyły się już trzy noce, podczas których nie mogłam zasnąć, więc boję się, że bezsenność wraca.
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Post autor: High_heels »

wejdz sobie na stronkę i poczytaj http://lekinasen.pl/
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja mam takowe problemy. Lecz u mnie wiąże się to z ogromnym stresem i ogólnie życiem w pośpiechu. Zaczęłam chodzić na masaże relaksacyjne http://artmassage.com.pl i teraz jest zdecydowanie lepiej. Jak chodzę regularnie to moje problemy nikną :)
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Na mnie bardzo dobrze działa kąpiel z dodatkiem olejku lawendowego.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

Ostatnio wspomagam się nervomixem sen, jakoś nie mogę spać bo myslę w kółko o problemach rodzinnych, bliska mi osoba jest chora i tak jakoś sobie radzę tym nervomixem, pomaga mi szybciej zasnąc a rano nie czuję się zamulona
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja nie mogę spać jak mam dużo spraw na głowie i nie pozwalają mi o sobie zapomnieć.
Awatar użytkownika
Plenzner
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2016-03-14, 22:36
Lokalizacja: Gniezno

Moja bezsenność

Post autor: Plenzner »

Moja bezsenność to był dopiero dramat! W szkole praktycznie zasypiałem w ławce. Miałem też inne objawy. Wylądowałem u tej Pani w końcu http://all-med.pl/lekarze/mgr-katarzyna-hauk/
Jak ktoś z Łodzi to polecam tego psychologa.
Umiłowani bogów umierają młodo.
ODPOWIEDZ