pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bezsenność

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdarza mi się zwłaszcza w wakacje. Niby jestem zmęczona ale kiedy położe się do łóżka odrazu sen mija. Na szczęście jest internet, komórka i ludzie którzy tak samo jak ja cierpią na bezsenność :D
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mój problem z bezsennością ostatnio jakoś ucichł. Śpię spokojnie i raczej nie mam problemów z zaśnięciem. To wszytko spowodowane było stresem...
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

a ja nie mam takich problemów :mrgreen:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

mi się zdarza..
Zawsze wtedy patrze się tępo w ściany i zaczynam być taka znudzona, że sen sam przychodzi :mrgreen:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mi się jeszcze pogorszyło, ale znalazłam sobie zajęcie ;) Zmęczyłam się i poszłam spać o 3 wreszcie :)
kawka
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-22, 10:38

Post autor: kawka »

Mnie zdarzają się bezsenne noce bez przyczyny.
Teraz jak czuję, że nie będę mogła spać to biorę ziołowa tabletkę uspokajającą. Pani w aptece powiedziała, że tego typu leki nie uzależniają i spokojnie mogę sobie je zażywać w miarę potrzeby.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Insomnia- ładne słowo
a wiecie, że jest taka choroba wywoływana przez priony- chroniczna rodzinna bezsenność
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Nigdy nie miałem problemów z bezsennością. Choć teraz w wakacje bardzo mało śpię, ale jeśli chcę tylko zasnąć to nie ma żadnego problemu.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Ja ostatnio nie mogę spać. Nawet jak jestem zmęczona to, kiedy kładę się do łóżka, wszystko mija. Tak więc wymyślam tysiąc pięćset sposobów domowych, w tym picie kubka (szklanka już nie pomaga) ciepłego mleka i relaksującą kąpiel. Niestety, po mleku jest mi niedobrze, a kąpiel mnie odświeża, zamiast usypiać. Ostatnimi czasy chodzę spać o 3-4 i to tylko dlatego, że zmuszam samą siebie, bo zmęczenia jako takiego nie odczuwam.
Moja matka twierdzi, że się przestawiłam i że jak będę musiała wstawać do szkoły o 6 to zaraz miną mi wszelkie dolegliwości związane z niemożnością zaśnięcia.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Bezsenność mnie dopada , kiedy strasznie sie czymś stresuje , przejmuje .
Po za tym nie mam trudności z zaśnięciem , tyle że lunatykuje .
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Nie wiem dlaczego, ale coraz częściej nie mogę zasnąć. Nie mam na to sposobu, ja po prostu akurat myślę tak jak Daele Carnegie: "Jeśli nie możesz spać, wstań i rób coś zamiast leżeć i zamartwiać się. To zmartwienia ci doskwierają, nie utrata snu." Ja nie mam żadnych sposobów na bezsenność, wykorzystuje ten czas na zrobienie czegoś :P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mam tak samo, jak nie mogę spać to łażę po chacie, albo wychodzę z domu i idę na spacer...
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Kiedyś co noc miałam taki problem. Kładłam się spać, i po paru godzinach wstawałam. Wtedy chodziłam do rodziców, i spałam z nimi :P

Teraz rzadko mi się to zdarza, ale jak nie mogę zasąć, to schodzę na dół, piję herbatkę i słucham muzyki. Albo bawię się z psem ;)
Dangerous.
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2009-07-19, 20:12
Lokalizacja: Heartbreak hotel.

Post autor: Dangerous. »

Ja tylko jak się czymś bardzo denerwuje. To nie mogę spać. Choćbym nie wiem jak kombinowała.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Jak nie mogę zasnąć sięgam po książkę i czytam. Oczy się męczą i od razu później zasypiam. Piję ciepłe mleko, słucham cicho muzyki. Jak do tej pory pomagało.
ODPOWIEDZ