pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bezsenność

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Bezsenność

Post autor: Empatia »

Cierpi ktoś z Was na bezsenność? Jak sobie z tym radzicie? Co robicie,żeby zasnąć?
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Hmmm, to bardzo dziwne, ale w ostatnim tygodniu masa, dosłownie MASA moich znajomych nie może spać. Walają się z boku na bok i nie mogą, koniec kropka. A dziś mój chemik powiedział, że nie przespał całej nocy, bo zwyczajnie nie mógł...

Ja śpię na szczęście normalnie, chociaż ostatnio też leże z godzinę zanim zapadnę w sen/
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Kiedyś bardzo często miałam problemy z zaśnięciem, piłam melisę łykałam magnez wietzryłam pokój i nic nie pomagało:) i w końcu samo przeszło
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Czasem mam problemy z zaśnięciem. :? Gdy nie mogę zasnąć, słucham muzyki i po jakimś czasie czasami się udaje. Najczęściej zasypiam po wysłuchaniu piosenki Fenomena- Bezsenność :mrgreen: Ale jak się człowiek porządnie zmęczy to śpi jak dziecko :P To jest najskuteczniejsze ! :>
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ja nie mogę spać od paru lat już. Ostatnio nasiliło się to jeszcze bardziej. Usypiam nad ranem, a wstaję o 6 do szkoły, więc śpię po 2-3 godziny :? Biorę leki uspokajające i to pomaga chociaż trochę.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

ja słyszałam, że szklanka ciepłego mleka przed snem pomaga [ale nie próbowałam, bo nie znosze mleka bleee..!!]
jeszcze słyszałam, że jak nie będziesz nic jadła na jakieś 2-3 h przed snem toteż się lepiej śpi..

Estetyka : /
Ostatnio zmieniony 2009-03-24, 22:51 przez Duszyczka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Liseq
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-03-24, 14:28

Post autor: Liseq »

Duszyczka pisze:jeszcze słyszałam że jak nie będziesz nic jadła na jakieś 2-3 h przed snem toteż się lepiej śpi..
Ja jak cos zjem to zasypiam duzo szybciej niz glodny :).
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Liseq to różnie bywa...zależy od organizmu :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Swego czasu chodziłam spać po 12 wtedy mogłam normalnie usnąć i to nie zawsze. I żadne sposoby mi nie pomagają, muszę być totalnie zmęczona żeby przespać noc. Żyje obecnie "na nerwach" więc jak na razie mogę pomarzyć o dobrym śnie.
ewka329
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-02-22, 20:15

Post autor: ewka329 »

Chcąc zasnąć to chodzę później spać.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja mam z tym problemy. Ciężko mi zasnąć, nawet gdy jestem bardzo zmęczona. Często budzę się w środku nocy i nie mogę już zasnąć.
Brałam kiedyś tabletki, ale były za silne, i później przez cały dzień chodziłam jak naćpana. Odstawiłam je. A ten problem jest po prostu straszny. Muszę spróbować z mlekiem ;p
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Ja nie mam problemu z bezsennością, u mnie gorsze jest to że cały dzień chce mi się spać ;p
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

Oj wielu rzeczy próbowałam na bezsenność i nic nie pomagało. Dopiero, gdy przestałam się wszystkim przejmować i wmawiać sobie że jakoś to będzie, to zaczęłam normalnie sypiać. Chociaż myślę, że dużą rolę w mojej bezsenności odegrał stres. Brak stresu=brak bezsenności
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja często a zwłaszcza na wakacjach nie mogę spać, wtedy słuchawaki na uszy i od razu nie mal że zasypiam xD
Awatar użytkownika
taka_jedna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-19, 21:21

Post autor: taka_jedna »

Juz nie raz czytałam i w wielu programach słyszałam, żeby nic nie jesc kilka godzin przed snem bo to utrudnia zasypianie ale jak widac , nie którym pomaga ;p
I o tej szklance melka tez słyszałam ale czy pomaga trudno mi stwierdzic. :P
ODPOWIEDZ