pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Słomiany zapał

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

pf, żeby to raz czy dwa XD
gra na jakimś instrumencie, jazda na desce, haftowanie..
gromiumia
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2010-11-15, 11:34

Post autor: gromiumia »

ja tez cierpie na symptom slomiango zapalu. Niestety. Coby to bardziej drastycznie wygladalo... na minute przychodzi mi tysiace mysli, ktore potem nie zostaja absolutnie zrealizowane. Wszystko co zaczne spala sie juz po drugim a nawet pierwszym dniu a potem to ochoty absolutnie brak
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Cierpię. Szczególnie jeśli chodzi o naukę...
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

och tak, na pewno mam słomiany zapał. Jeśli dana sprawa nie wymaga powtarzania w przyszłości, np. jeśli muszę odrobić lekcje (chodzi mi o te same, a nie o kolejne zadane), to robię to szybko, bez bólu. Ale jeśli chodzi o rzeczy długoterminowe, np. lekcje szybkiego czytania, o, z tym to jest gorzej. Np. miałam napisać opowiadanie do tekstu Tandetnej, to napisałam jedną stronę A4 a później o tym zapomniałam, i jakoś nie mam kiedy się za to zabrać...
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Oj, słomiany zapał to ja mam.
Szczególnie jeśli chodzi o takie swoje zainteresowania, próbuję znaleźć swoje hobby, ale to się ciągle zmienia. Ostatnio są to konie i pisanie i czuję, że się wkręcam, jak nigdy wcześniej, ale już wiele hobby miałam. Gra na gitarze, strzelanie, rysunek, pływanie... Oj, nie chce mi się wymieniać:P
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Cierpię, niestety. Sama mam tego dosyć powoli, ale jestem zbyt leniwa, żeby z tym walczyć. Zabawne. Mój słomiany zapał uniemożliwia mi walkę ze słomianym zapałem.
W czym to się objawia... Co i rusz szukam nowego hobby (i po miesiącu dochodzę do wniosku, że to jednak nie to). Zaczynam się uczyć i w połowie przestaję, a potem uznaję, że jakoś sobie poradzę, więc rzucam wszystko w kąt.
Nawet w strefie uczuciowej się mój słomiany zapał przejawia. Na początku mi się koleś podoba, a potem nie chce mi się z nim spotykać. I tak w kółko.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Jeśli brakuje Wam motywacji, to proponuje skorzystać z fajnego kursu online, który odbędzie się 10 czerwca o 20.00, jest darmowy, wiec warto skorzystać. Tutaj można sie zapisać: motywacja
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Też mam tak nieraz, może kiedyś uda sie to pokonac :roll:
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja również jestem pełen słomianego zapału :D Na przykład w ostatnim czasie chciałem nauczyć się gry na gitarze :P Niestety nie wyszło :P
______________________
sklep-pokerowy.pl - dobre akcesoria do gry w pokera
niam
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2013-06-25, 16:43

Post autor: niam »

Oj tak.. Wydaje mi się, że to jedna z moich wad.
Planuję mnóstwo rzeczy, naprawdę mnóstwo, ale jeżeli chodzi o ich zrealizowanie to nie robię przeważnie nic w tym kierunku.

Czy staram się to zmienić? Chyba nie... :?
fati00
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2014-11-21, 00:22

Post autor: fati00 »

gromiumia pisze:ja tez cierpie na symptom slomiango zapalu. Niestety. Coby to bardziej drastycznie wygladalo... na minute przychodzi mi tysiace mysli, ktore potem nie zostaja absolutnie zrealizowane. Wszystko co zaczne spala sie juz po drugim a nawet pierwszym dniu a potem to ochoty absolutnie brak
Sporo szukam na ten temat, nawet książki przerabiam motywyjące, jakieś porady, szukam po forach, po blogach. Ze szkoleń trafiłam na mistrza motywacji online i bezpłatnie - http://www.mistrzmotywacji.pl/
Nie wolno ignorować takiego stanu u siebie.
Renova
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-01-23, 15:29

Post autor: Renova »

fati00 pisze:
gromiumia pisze:ja tez cierpie na symptom slomiango zapalu. Niestety. Coby to bardziej drastycznie wygladalo... na minute przychodzi mi tysiace mysli, ktore potem nie zostaja absolutnie zrealizowane. Wszystko co zaczne spala sie juz po drugim a nawet pierwszym dniu a potem to ochoty absolutnie brak
Sporo szukam na ten temat, nawet książki przerabiam motywyjące, jakieś porady, szukam po forach, po blogach. Ze szkoleń trafiłam na mistrza motywacji online i bezpłatnie - http://www.mistrzmotywacji.pl/
Nie wolno ignorować takiego stanu u siebie.
No nie warto ignorowac takich rzeczy. Trzeba zacząc od malutkich kroczków, wyznaczac sobie male cele i je sukcesywnie realizować. Polecam czytanie ksiązke, które naprowadzają, jak sie zmobilizować, od czego zaczac. najwiekszym wrogiem słomianego zapału jest długotrwały brak zajęcia... wiem to z autopsji, bo kiedys tez mnie to męczyło...
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

niestety wiem coś o tym bardzo dobrze. Bardzo zapalam si,ę do pewnych rzeczy, oczami wyobrazni widze siebie robiaca cos systematycznie (nauka jezyka, bieganie), wystarczy jeden, góra dwa dni...
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Niestety tak to już jest, sama motywacja nie wystarcza. Potrzebna jest jeszcze samodyscyplina i systematyczność.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

największy problem mam niestety z tą systematycznością.
ODPOWIEDZ