pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdrada

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

"Trudno mi prorokować, skoro nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji i pewnie nigdy nie znajdę." moje słowa

Wciąż mówimy o tym, jak to jest zostać zdradzonym, a wiecie jak to jest być tym kto zdradził?
bezsilna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-06-24, 19:32

Post autor: bezsilna »

dla mnie zdrada jest czyms okropnym i jesli ktos sie temu podejmuje to ja jestem tego zdania niech se radzi sam..nikt sdo zrady nie zmusza
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Pewnie, że nikt nie zmusza...Ale czasami człowiek błądzi i daje się ponosić chwili....
niewiadomojaka
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2009-06-25, 20:41

Post autor: niewiadomojaka »

No i ta chwila wlasnie za dużo nieraz kosztuje....wiec moze dlatego warto w odpowiednim czasie sie jednak opamiętać :?:
bezsilna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-06-24, 19:32

Post autor: bezsilna »

popieram kolezanki odpowiedz...nie ma dania sie poniesc chwili chce sie korzystac zycia to niech sie jest wolnym..
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Dobra, dobra. Każdy mówi tutaj o swojej reakcji na zdradę, a może teraz powiecie, co rozumiecie przez słowo zdrada?
Kontakt fizyczny (jeśli tak to na jakim stopniu), psychiczny?
bezsilna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-06-24, 19:32

Post autor: bezsilna »

kazdy kontakt fizyczny calowanie przytulanie seks..psychiczny z ty,m to juz roznie bywa...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jeśli chodzi o mnie to zdrada w związku oznacza uprawianie seks z kimś innym, całowanie się, ale nie buziak, czy przytulanie. Zdrada oznacza dla mnie także np. wyjawienie moich najskrytszych sekretów osobie trzeciej...
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

Zgadzam się w tej kwestii z Rose.
I myślę, że zdrada psychiczna jest gorsza od fizycznej... :roll:
Można dać się ponieść chwili, zdradzić fizycznie. Ale zdrada psychiczna wydaje mi się w pełni świadoma.
niewiadomojaka
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2009-06-25, 20:41

Post autor: niewiadomojaka »

jesli chodzi o zdradę psychiczną- to myslę ze większość ludzi miewa nieraz takie myśli jakby to było z kimś innym w łóżku itd..albo sobie wyobraża sex z daną osobą...więc wydaje mi się ze psychicznie to duzo ludzi zdradza w ten sposób... :roll:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja nie uważam za zdradę psychiczną myślenie o innej osobie. Ja często wyobrażam sobie sceny łóżkowe z innymi facetami ;] I wcale nie uważam tego za zbrodnie i zdradę, a rzecz całkiem normalną...
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Wybaczyłam zdradę i nie żałuję. Owszem, na początku były podejrzenia, że ciągle to robi, ale... ja wiem? Minęło.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Wybaczyłabym , a czemu ? Bo mój facet jest typem mężczyzny , który zdradził by mnie tylko wtedy gdy :
a) Byłby tak pijany że pomyliłby ową kobite ze mną
b) -||-
c) -||-
I cały alfabet moge tak wymieniać .
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja nie mogła bym tego wybaczyć, ale chyba zależało by jeszcze od tego w jakim stopniu byłaby to zdrada.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Wybaczyłam i tak jak yel. nie żałuję, chociaż u mnie z tą zdradą to była bardzo długa historia.
ODPOWIEDZ