pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prostowanie włosów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Prostowanie włosów

Post autor: myszaa »

Jak taki temat był, to z góry przepraszam ;>
Dziewczyny, jakie macie sprawdzone sposoby na to żeby proste włosy zostały proste?
Lakiery np mi nie pomagają na zbyt długo. Pianki też nie. Odżywki również.. O_o
Jakie Wy macie sposobyy? :D
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Mi tam wystarcza lakier utrwalający, ale ja prostuję tylko delikatnie grzywkę.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

No ja tam używam lakieru ,ale dobrego lakieru bo mało jaki jest naprawdę dobry także taft mega strong i jazda. ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

ja używał płynu do prostowania Już po rozczesaniu włosy są mniej pokręcone i jeszcze niby zabezpiecza to przed niszczeniem. Potem to juz tylko prostownica i nic więcej Jak miałam grzywkę to spryskiwałam ją lakierem bo inaczej by nie była prosta nawet przez godzinę ale teraz radze sobie bez lakieru :)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

a ja często nie prostuje włosów więc pozwalam sobie na prostownice. ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W wakacje prostowałam prawie codziennie, teraz niezbyt uśmiecha mi się prostowanie włosów o 5 nad ranem, które trwa godzinę, więc dałam spokój. Chodzę jak czarownica ;D

Prostownica - moja przyjaciółka, używam jeszcze balsamu prostującego z Nive'a, gówno daje, ale zapach ma genialny <3

Moje włosy wytrzymają proste maksymalnie trzy godziny, potem mam już siano znów. Nie pomaga tona lakieru na włosach. Nic, kompletnie. Chociaż dłużej się trzymają, gdy troszeczkę je podtapiruję.

Proste włosy trzymają mi się długo, gdy wyprostuje mi je fryzjerka, wtedy tak, ale mi nigdy się to nie udało. Ona prostuje każdy kosmyczek, a samej tak dokladnie się nie wyprostuje.
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

Niki pisze:W wakacje prostowałam prawie codziennie, teraz niezbyt uśmiecha mi się prostowanie włosów o 5 nad ranem, które trwa godzinę, więc dałam spokój. Chodzę jak czarownica ;D

Prostownica - moja przyjaciółka, używam jeszcze balsamu prostującego z Nive'a, gówno daje, ale zapach ma genialny <3

Moje włosy wytrzymają proste maksymalnie trzy godziny, potem mam już siano znów. Nie pomaga tona lakieru na włosach. Nic, kompletnie. Chociaż dłużej się trzymają, gdy troszeczkę je podtapiruję.

Proste włosy trzymają mi się długo, gdy wyprostuje mi je fryzjerka, wtedy tak, ale mi nigdy się to nie udało. Ona prostuje każdy kosmyczek, a samej tak dokladnie się nie wyprostuje.
o dokladnie jakbym czytala o sobie;d
do tego mam kiepską prostownicę, wię też jest wesoło;d

ah te nasze szopy ;d
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja mam włosy falowane. Uparte, po prostu. Prostownica przy nich wymięka. Nawet fryzjerka załamała ręce jak się spytałam czy mi je wyprostuje.
Są gęste więc naprawdę jest z nimi ciężko.
Nie prostuje, nie da rady. :?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja mam cienkie włosy i mało No i jeszcze te moje dready więc prostownica daje radę ale do wieczora też mam koncówki podkręcone No i od prostowania o dziwo strasznie mi się przetłuszczają włosy Ale to może od tego płynu hmm
No i na nieszczęsne grzywki polecam jeszcze stałą prostującą Miałam i się spisało :)
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Używam jedwabiu, płynu Got2b i czasami lakieru. Moje włosy są okropne w układaniu. Tak, czy siak pofalują się zawsze. Zgroza!
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja strasznie rzadko prostuję włosy. Prostownicy nie mam, ale od czego jest żelazko.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja prostuje włosy dość często, zazwyczaj dość powierzchownie, bo mi się tylko tak idiotycznie zawijają końcówki i grzywka :/ Ale mam tak jak redi_gyal, po prostowaniu włosy mi się szybciej przetłuszczają, co jest chyba dość dziwne, bo taka gorąca temperatura powinna je raczej wysuszać :roll:
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Całych włosów za często nie prostuję, jedynie grzywkę codziennie. Ogólnie moje włosy nie lubią być proste, po wyprostowaniu prostownicą wytrzymują 1-2 godz. Nic nie pomaga.
redi_gyal pisze:No i od prostowania o dziwo strasznie mi się przetłuszczają włosy
Mi tak samo, nie wiem czemu.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Mi tak samo, nie wiem czemu.
Gorące powietrze wysusza włosy,szczególnie skórę głowy jeśli prostujemy od samej nasady.Z tego powodu skóra produkuje więcej łoju.


Na chwilę obecną nie prostuję.Są wyjątkowo zniszczone wszelkimi zabiegami,więc staram się przynajmniej na codzień je "oszczędzać".
Chociaż posiadam prostownicę Brouna i szczerzę mówiąc,naprawdę jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

slow pisze:Chociaż posiadam prostownicę Brouna i szczerzę mówiąc,naprawdę jestem zadowolona :)
ja mam jakaś tanią a włosy prostuje znakomicie i do tej pory działa bez zarzutu (chyba już 4 czy 5 rok). Co prawda pewnie trochę bardziej niszczy włosy, ale nie używam jej znowu aż tak ciągle. Znowu lokówkę mam lepszej firmy, jakieś tam teflonowe cuda. Ale cóż jakby się używało tych urządzeń codziennie to i tak włosy byłyby zniszczone. Bo czy metalowe, ceramiczne czy teflonowe powłoki to i tak narusza to strukturę włosa.
ODPOWIEDZ