pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Języki obce

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

gubię się w polskim. Nie popełniam tu błędów ortograficznych dlatego, że jest słownik. U mnie nie ma mowy na języki obce. Co prawda uczę się w szkole angielskiego ale jadę na 3
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

yel. pisze:Angielski, poziom rozszerzony, do którego przekonałam się dopiero w liceum.
Ja też :D
Niby miałam angielski w podstawówce i gimnazjum, ale uczyć zaczęłam się w liceum i to w profilu z rozszerzonym angielskim.

Od października na studiach będę miała też lektorat z języka niemieckiego...Uczyłam się 6 lat, a moja znajomość tego języka jest mierna...Aż mam stracha.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Rose pisze:Niby miałam angielski w podstawówce i gimnazjum, ale uczyć zaczęłam się w liceum
Ja angielski miałam tylko w gimnazjum na poziomie hał ar ju i fajn tenks. Jedyny czas, jaki przerabialiśmy to Present Simple. W liceum zostałam rzucona na głęboką wodę, poszłam praktycznie bez znajomości języka, ale jakoś dałam radę. W dodatku mamy świetną nauczycielkę, która potrafiła jakoś tak mnie 'wyłapać' i zachęcić do nauki.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

:) Ja mam niemiecki od niemlaże początku podsawówki do teraz... W LO ide na rozszerzony niemiec i podstawowy francuski, a angielskiego od 6 lat ucze się w szkole prywatnej...
Awatar użytkownika
Cloud
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-07-23, 23:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Cloud »

Sol_Angelica pisze::) Ja mam niemiecki od niemlaże początku podsawówki do teraz... W LO ide na rozszerzony niemiec i podstawowy francuski, a angielskiego od 6 lat ucze się w szkole prywatnej...
pewnie jesteś z dolnego śląska ? zgadłam ?

Ja w szkole uczę się angielskiego i niemieckiego. Angielski od kiedy pamiętam, czyli od podstawówki, chyba nawet coś w przedszkolu było i lubię ten język, myślę, że teraz bez znajomości angielskiego jest na prawdę ciężko.
Niemiecki to jakiś niefart, uczę się od gimnazjum, ale umiem same podstawy, to dziwne że mam 4, po prostu mam szczęście na sprawdzianach ;)

Sama uczę się włoskiego, z zamiłowania i pasji :) oczywiście dopiero zaczynam, ale język jest wspaniały i taki ... melodyjny :D
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Cloud pisze:pewnie jesteś z dolnego śląska ? zgadłam ?
tak zgadłaś :)
Cloud pisze:Sama uczę się włoskiego
zastanawiałam się nad wybraniem tego języka, ale francuski jakoś bardziej mi się spodobał :) czas pokaże czy wybrałam dobrze :)
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

ja angielski i niestety niemiecki..
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Uczę się języka angielskiego i niemieckiego. Za niemiecki za bardzo nie przepadam. Nie podoba mi się ich akcent, niektóre słowa w tym języku naprawde są długie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Jestem dyslektykiem ;)
W szkolę uczę się anglika i Niemca :P
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Uczyłam się angielskiego -którego do dziś nie trawią :/ i mojego kochanego Deutscha :)
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Ja tylko tak normalnie niemiecki i angielski i nie ukrywam, że niemieckiego wogóle nie lubie :)
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Niemiecki którego nienawidzę. Od przyszłego roku zaczynam naukę Angielskiego ;]

Polecam też polski;)
Ostatnio zmieniony 2009-08-02, 14:56 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

W podstawówce niemiecki (podstawy), gimnazjum- niemiecki (podstawy), technikum-uwaga-niemiecki (podstawy) i angielski, też od podstaw :mrgreen: więc podstawowy niemiecki mam w małym paluszku :D
Kleopatra
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2009-08-04, 16:22
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: Kleopatra »

Angielski i niemiecki , ale niemiecki to ja kocham poprostu , gramatyka , slownictwo wszystkiego moge sie uczyc , moim marzeniem jest studiowanie germanistyki , w przyszlosci chcialabym sie uczyc hiszpanskiego:)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kleopatra pisze:ale niemiecki to ja kocham poprostu , gramatyka , slownictwo wszystkiego moge sie uczyc
Jak ty to robisz Ja nienawidzę niemieckiego Przez trzy lata się uczyłam i nic Teraz muszę się na siłe uczyć bo mój facet tak nawija po niemiecku ze normalnie mi wstyd Przez trzy lata nauki niemieckiego przynajmniej nauczyłam się porządnie przeklinać i wszystkich "brzydkich" zwrotów :P
ODPOWIEDZ