pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Podrabianie podpisów

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Przeważnie zwolnienia/usprawiedliwienia pisze mi mama. Do podrabiania podpisu dochodzi tylko wtedy, gdy zapomnę dać regulaminu pracowni do podpisu, ale wtedy podpisuje się moja siostra (podrabia podpis), gdyż ma identyczny jak mama.
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Moja specjalność. Dobrze bym się dorobiła, gdybym brała za to pieniądze... ;>
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Ja pisze zwolnienia i usprawiedliwienia a ojciec mi tylko podpisuje
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

W technikum ja sam nie potrzebowałem lewych zwolnień. Natomiast często bywało tak, że wypisywałem z książeczek druki, że ktoś był na wizycie, chory, itd. Natomiast podpisami zajmował się kolega ;) A pieczątkę natomiast inny kolega zrobił (wymyślił lekarza) i drukował. I 3/4 klasy przez 4 lata chodziło do tego samego doktora :D A wychowawca "lejeń" patrzał czy jest podpis, data i okres zwolnienia ;)
Awatar użytkownika
homesick
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-04, 23:35

Post autor: homesick »

Nigdy nie potrzebowałam, bo rodzice byli wyrozumiali i nawet jak zdarzyło mi się pójść na wagary, to im mówiłam i nie mieli do mnie pretensji. Jak mi się nie chciało iść do szkoły, to zawsze mnie usprawiedliwiali. A zwolnień z wfu, ani podpisów pod uwagami nie potrzebowałam.
Awatar użytkownika
Hombre
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-08-13, 17:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Hombre »

Ja nie mogę podrabiać podpisów bo z moim gimnazjum pracuje moja ciocia i wszystko mówi mojej mamie :(
Awatar użytkownika
Mianne
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-12, 18:56

Post autor: Mianne »

Heh, to podrabianie :D
Kiedyś to siostra mi pisała, mama podpisywała, potem sama zaczęłam pisać i dawałam mamie po podpisu. W gimnazjum, moja siostra podpisywała mi wszystkie usprawiedliwienia i zwolnienia. A w liceum to sama sobie muszę pisać i ostatnio mama się zorientowała ale nic nie powiedziała - na szczęście :D
kiiro-no
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-18, 20:08
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: kiiro-no »

Ja nie musiałam podrabiać - nie było po co. W sumie podrobiłam podpis tylko raz, jakąś zgodę i raz dopisałam sobie do usprawiedliwienia zwolnienie z reszty zajęć (w dzień wagarowicza po kinie zostałam sobie w mieście).
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Oj...zdarzało mi się podrabiać podpisy. Zwłaszcza na zwolnieniach.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Niektórzy woleli po prostu zasymulować chorobę, by nie iść do szkoły (stara jak świat metoda, o której pisze w tym artykule: http://kochamczytac.pl/co-zrobic-zeby-nie-isc-do-szkoly ), ale to było ryzykowne, bo któreś z rodziców mogło domyślić się prawdy. Czy jednak bardziej ryzykowne niż podrabianie podpisów? Hm, trudno powiedzieć.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nigdy nie podrabiałam podpisów.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Nie, jak chciałam się zwolnic to mama mi po prostu pisała usprawiedliwienie. Niigdy nie musiałam podrabiać jej podpisu
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Mi zawsze mama podpisywała gotowe usprawiedliwienie ;) które ja pisałam.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

a zdajecie sobie sprawę z tego, że to jest przestępstwo.
melod_y
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-05-31, 20:36

Post autor: melod_y »

Z moim nauczycielem zawsze miałam układ, że szczerze mu mówiłam co i jak :) O dziwo przechodziło.
ODPOWIEDZ