pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Uprawiane sporty

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
justyna89
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-20, 13:33
Kontakt:

Post autor: justyna89 »

Siłownia, jazda na rowerze, od nie dawno także siatkówka ;)
torre3
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2016-05-18, 16:43

Post autor: torre3 »

Sport od zawsze jest moją pasją :D Uprawiam między innymi takie sporty jak: kolarstwo,piłka nożna, tenis, pływanie. Dodatkowo bardzo interesuję się wynikami z różnych dyscyplin ;)
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja chodzę na siłownię- Energym http://www.energym.com.pl Bardzo przyjemnie się tam chodzi. Jestem bardzo zadowolona z zajęć grupowych, uwielbiam chodzić na Jogę. Wzięłam nawet lekcję z trenerem personalnym! :)
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

Post autor: rum »

No rowery ekstra:) Aczkolwiek u mnie ostatnio idealnie pasuje kitesurfing. nawet łatwo idzie się nauczyć, chociaż szkoła kitesurfingu bardzo pomaga, i mają dobry sprzęt, wiec naprawdę super.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja muszę zacząć w końcu biegać. Od miesiąca już to sobie mówię...
griller
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-15, 22:00

Post autor: griller »

Zdecydowanie narty. Sezon zimowy = wyjazdy. W tym roku kierunek - Wisła. Zastanawiam się tylko, jaka jest najlepsza wypożyczalnia sprzętu narciarskiego wisła. Jedyne co znalazłem to http://www.wypozyczalnia-wisla.pl/. Ktoś korzystał z ich usług?
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Post autor: loki »

My różnie zależy od pogody:) bieganie jest dobre zawsze. latem obóz kitesurfingowy. A zimą to rzeczywiście narty, albo basen. W dobrej kondycji trzeba być
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

A ja gram aktywnie w siatkowke oraz rownie aktywnie kibicuje mojej ulubionej druzynie, a mianowicie ONICO AZS Politechnika, ktora objal pod swoje dowodzenie Stephane Antiga - czolowy trener (nie musze go chyba nikomu przedstawiac). Dodatkowo nowy sponsor - Onico http://onico.pl/csr - dzieki temu moge liczyc raczej na wyzsze miejsce w lidze, niz w tym sezonie - tylko 9. Do boju AZS!
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ja najbardziej kocham jazdę na rowerze. Ciekawe, przyjemne, a przy okazji spalasz masę kalorii. Powoli robi się ciepło na dworze, więc nie mogę się doczekać, aż wyjadę w plener.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja czasami grywam w squasha. Lubię ten sport.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Ja dużo biegam, chodzę na fitness i jeżdżę na moim rowerze focus . Uwielbiam spędzać czas na różnego rodzaju aktywnościach, nie lubię leżeć i leniuchować
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Ja uwielbiam jeździć na desce i na nartach:) Ostatnio udało się upolować kilka fajnych ciuchów na https://stlpoland.pl i już po prostu nie mogę się doczekać pełni sezonu... Chociaż już coś się dzieje, jadę przetestować śnieg w ten weekend na Czarną;) Pozdro!
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

uwielbiam jeździć na rowerze, ale ostatnio coś mnie natchnęło i zamówiłam sobie kijki trekkingowe chce spróbować czegoś nowego
Bolip
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-01-11, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Bolip »

Ja dużo czasu spędzam jeżdżąc na rowerze nawet zimą. Do tego narty biegowe, bieganie, siłownia i asg. Jeżeli można to zaliczyć do sportu.
When does telling the truth ever help anybody?
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

Bolip pisze:Ja dużo czasu spędzam jeżdżąc na rowerze nawet zimą. Do tego narty biegowe, bieganie, siłownia i asg. Jeżeli można to zaliczyć do sportu.
zimą na rowerze ? nie jest Ci za zimno na takie warunki ?
ODPOWIEDZ