pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wracanie do ex

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Wracanie do ex

Post autor: Heroine. »

Szukałam i szukałam. Chyba nie ma takiego tematu.

Czy wrócilibyście do swojego byłego partnera/swojej byłej partnerki?
Może już się to wam zdarzyło?

Co sądzicie o takich parach, że tak powiem, z odzysku ?

/ Nie miałam jak tego ująć.. xd /
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jest powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Nie wiem czy wróciłabym, wszystko zależy od powodu rozstania. Może być miliony przypadków, w których bym wrócila, a może być miliony przypadkow, w których bym nie wróciła. Zależy od sytuacji.
Myślę, że jeśli powód rozstania nie był ogromnie ważny, a partner żałowałby tego i chciałby wrócić, wykąpałabym się w tej rzece jeszcze raz.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

»Może tak, może nie.
Niki pisze:wszystko zależy od powodu rozstania.
Gdyby to była zdrada nie wybaczyłabym, nigdy! Ale gdyby chodziło o coś innego to kto wie.
Miłość jest w stanie wiele wybaczyć.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie jestem zwolenniczką powrotów to byłych. I nie weszłabym drugi raz "do tej samej rzeki".
Oczywiście są różne powody rozstania, bo jeśli to na prawdę miłość to przetrwa i taką próbę.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ostatnio to pytanie zadawało mi wiele osób Nigdy nie potrafiłam na nie odpowiedzieć. To w wielkim stopniu zależy od sytuacji w której się rozstaliśmy i od tego po jakim czasie to pytanie zostało zadane. Jeszcze pół roku temu jakbym miała szanse to bym chciała wrócić do mojego byłego mimo tego że ten związek z góry nie miał żadnej przyszłości. Ale bardzo go kochałam i nadal darzę go ogromnym szacunkiem. Teraz po dłuższym czasie od rozstania nie wróciłabym do niego bo ułożyłam sobie życie na nowo i nie żałuję tego mimo że myślami często wracam do tego jak nam było kiedyś dobrze.
Jesli chodzi o mojego pierwszego poważnego życiowego partnera to nie ma mowy zebym nawet z nim porozmawiała Nie po to tak bardzo broniłam się przed ślubem zeby teraz wrócić do niego Zresztą nadal czuje do niego nienawiść i uważam ze przez niego miałam 6 lat wyciętych z życia.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Ja wróciłam do mojego chłopaka. I nie żałuje. Teraz bardziej się stara i ogólnie to jest lepiej ;)
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Niki pisze:Jest powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Nie wiem czy wróciłabym, wszystko zależy od powodu rozstania. Może być miliony przypadków, w których bym wrócila, a może być miliony przypadkow, w których bym nie wróciła. Zależy od sytuacji.
Myślę, że jeśli powód rozstania nie był ogromnie ważny, a partner żałowałby tego i chciałby wrócić, wykąpałabym się w tej rzece jeszcze raz.
Co tu dużo mówić, ja dokładnie tak samo myślę :P
Awatar użytkownika
Keaty
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2009-09-01, 19:07

Post autor: Keaty »

Wracałam.
I to nawet dwa razy, nie żałuję tego.
Ale powodem rozstania nie było nic poważnego, dlatego ponownie zeszłam się ze swoim ex.

Wszystko zależy od powodu rozstania tak jak napisała Niki.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie wróciłam nigdy, co nie znaczy, że nie chciałam...
Czasami warto "wejść do tej samej rzeki", ludzie się ponoć zmieniają.
Z drugiej zaś strony jeśli nastąpiło rozstanie to coś musiało być nie tak i może nie było to prawdziwe uczucie? Ale nie można uogólniać. Każdy przypadek jest inny.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

mam zasady, i nie wracam, gdy chłopak mnie zdradził lub coś takiego. czesem chciałam wrócić do byłego, ale zdrady nie wybaczam.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

to zależy dlaczego się ktoś rozstanie ze sobą.
ale ogólnie nie radziłabym . mi sie nie zdarzyło .
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Raz wróciłam, kilka dni po zerwaniu. Chyba najgorszy błąd, jaki w życiu popełniłam. Panta rhei, doświadczenia zmieniają ludzi i ich patrzenie na świat. Niby minęło kilka dni, myślałam, że coś się zmieni między nami. No i miałam rację, zmieniło się. Na gorsze.

No ale, chyba nie zawsze tak jest?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Wracałam i wracałam.
Gdyby teraz w jakiś sposób się starał to pewnie też bym wróciła.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Hmm do 1 nie wróciłam a w drugiem się odkochałam ale i tak mnie coś ciągnie do niego i mam wrażenie ,że oboje do siebie chcemy wrócić;*
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Chłopak rzucił mnie tydzien temu dla innej.
tzn dziwne to jest to on nie chce jej to powiedziec ale mniejsza o to.
Bardzo chce żebyśmy znów byli razem. Kocham go bardzo i nie wyobrazam sobie czegokolwiek bez niego.
Z drugiej strony mam uraz ze zostawił mnie dla jakiejś laski, skoro mówił ze mnie kocha.
Myslę że gdyby powiedział że wszystko zrozumiał i jest pewnien swojego uczucia do mnie to tak od razu nie wróciłabym. Musiałby odbudowac zaufanie.
ODPOWIEDZ