pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Uzależnienie od sprzątania

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Uzależnienie od sprzątania

Post autor: kashmira »

Uważacie, że można się uzależnić od sprzątania ? Znacie takie osoby ? A może dla was dzień bez porządków jest dniem straconym ?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ludzie uzależniają się od przeróżnych rzeczy nieuniknione że od sprzątania również.
Nie znam nikogo takiego.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja znam jedna taka dziewczynę, na ptanie czy masz wolną chwilę i wyjdziesz odpowiada, że musi sprzątać...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Powiedzmy, że znam ;d. Chociaż nie jest to tak do końca uzależnienie.
Jeśli chodzi o mnie to bliżej mi do bałaganiary, niż do pedantki, więc... (;
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Oczywiście ze można Znam pare takich osób co nie mogą usiedzieć tylko ciągle sprzątają Mnie to nie grozi :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Moja mama jest chyba uzależniona, okropność. W domu wszystko musi być cacy, sprząta nawet w niedzielę.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Znam! Moja ciocia. Każdy dzień zaczyna od porządków, chociaż nie ma jej nawet kto nabrudzić^^ Dla mnie to strata cennego czasu ;d
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Uzależnić ?
Hm..nie wiem.Z pewnością można popaść w tego rodzaju nerwicę natręctw wtedy jest to czynność czysto chorobliwa. Znam kilka osób,dla których sprzątanie jest przyjemnością ,bądź sposobem na odreagowanie pewnych wydarzeń :)
Samej porządek kojarzy mi się z porządkiem myśli..I lubię sprzątać ,gdy spotykają mnie jakieś porażki.Jestem jednak pewna,że nie potrafiłabym robić tego nałogowo ;)
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

uzależnić można się od wszystkiego, na pewno wiem tylko jedno- mi to nie grozi ;D
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

to są natręctwa i na pewno są bardzo uciążliwe zarówno dla tej osoby jak i dla jej otoczenia. To chyba ostatni nałóg jaki mi grozi :P
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Moja Ciocia lubi sprzątać, ale chyba nie jest uzależniona. Mi to z pewnością nie grozi, ale jak ktoś jest uzależniony, a u siebie ma za czysto to zapraszam do mnie do pokoju. ;p
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Mi zdecydowanie bliżej jest do pedantki, nie lubię bałaganu, bo wtedy nie mogę skupić się na jakiejś pracy itp. Wolę posprzątać co nieco niż siedzieć miedzy stosem śmieci i meblami zarośniętymi kurzem..
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Mam koleżankę , która nie zaprosi nikogo do domu jak go nie wysprząta. Jest strasznie typową pedantką, co tydzień robi generalne porządki. Czasem jak u niej jest aż dziwnie się czuję.
Owszem lubię mieć czysto i dbam o porządek, chociaż różnie z tym bywa, czasem mam taki bałagan :roll: Chociaż zauważyłam, że muszę mieć dzień do sprzątania , nie wiem ochotę? Wtedy nawet poprawia mi się humor jak wyprzątam dom. ;]
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

M. pisze:Chociaż zauważyłam, że muszę mieć dzień do sprzątania , nie wiem ochotę? Wtedy nawet poprawia mi się humor jak wyprzątam dom. ;]
też tak mam. Czasami mogę cały dzień sprzątać i jeszcze dzięki temu mieć dobry humor. Nie zdarza się jednak to nadzwyczajnie często. Zazwyczaj mam 'artystyczny nieład' 8)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

U mnie jest tak, że jeśli już zbiorę się w sobie i zacznę sprzątać to budzi się we mnie taki zapał do sprzątania i na raz wysprzątam cały dom.
ODPOWIEDZ