pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń przez internet.

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Przyjaźń przez internet.

Post autor: Empatia »

Jest temat o takiej miłości, czas na przyjaźń.
Uważacie, że może istnieć przyjaźń przez internet? Macie takich przyjaciół?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Tak.
Często utrzymywałam kontakt z takimi ludźmi.
Głupio było jak potem kontakt się urywał.
Znacznie łatwiej jest coś komuś napisać niż powiedzieć.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

mam kilka internetowych przyjaźni, niektóre bardzo zażyłe. Nie chcę z nich rezygnować
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

ja również mam kilku internetowych znajomych. z jednym była to niemalże przyjaźń ale z czasem umarła. i trochę szkoda bo jednak mogłam mu o wszystkim powiedzieć, często gadaliśmy na skejpie i przez telefon... no cóż... trochę przykro.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Miałam kiedyś taką internetową przyjaciółkę i bardzo żałuję, że urwał nam się kontakt. Wielogodzinne rozmowy na gadu, budzenie się sms-ami w nocy, jeżeli coś się stało, wiedziałyśmy o sobie wszystko. Przykro, że teraz już ze sobą nie rozmawiamy. Nawet nie pamiętam jak doszło do tego, że przestałyśmy pisać.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Uważacie, że może istnieć przyjaźń przez internet?
Ba, zdecydowanie. Mam wielu bliskich znajomych z którymi zawsze mogę pogadać i liczyć na ich wsparcie i jedyny problem stanowi odległość. Niektóre z czasem się skończyły, niektóre trwają dziś.
Niki pisze:Macie takich przyjaciół?
Mhm, tak w Ty Ciebie wow już półtora roku trwa nasz związek, więc chyba to najlepszy przykład że przyjaźń można stworzyć ;>
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

M. pisze:. Mam wielu bliskich znajomych z którymi zawsze mogę pogadać i liczyć na ich wsparcie i jedyny problem stanowi odległość.
Ja również. Przyjaźń w porównaniu do miłości nie potrzebuje tak częstego kontaktu fizycznego, bliskości i bezpośredniości. Często jest tak, że jak mam problem to najpierw zamiast wygadać się przyjaciółce z sąsiedztwa piszę do moich "wirtualnych" przyjaciół, bo oni potrafią spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, z dystansem, bo nie uczestniczą aktywnie we wszystkich wydarzeniach z mojego życia.
Kamix
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-08-28, 11:48

Post autor: Kamix »

Między kobietą a chłopakiem nie ma przyjaźni i to nie możliwe...
A jeśli chodzi o internetowe przyjaźnie nie posiadam :P
gostek1994
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-21, 05:17

Post autor: gostek1994 »

mialem ale nie potrzebne mi jak chcem sie wygadac to rozmawiam sobie z kolega kolezanka jezeli chcem juz pogadac o najbardziej dreczacych mnie sprawach to ide do przyjaciela lub kogos z rodziny
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam 3 takich przyjaciół.

Z pierwszym przyjaźnię się już ponad 2 lata, oprócz rodziny, najważniejsza osoba w moim życiu. Jeszcze nigdy nie było tak, żebyśmy nie mieli tematu do rozmów. Mamy parę cech zupełnie innych, a reszta jest identyczna, czasem zastanawiam się czy to nie jest mój brat ;D Nie jestem w stanie zliczyć ile wydałam pieniędzy na telefony, sms'y z nim, bo to jest majątek. Godzin spędzonych na skajpie też nie zliczę. W spotkaniu przeszkadza nam ogromna odległość, za rok się to zmieni, bo przeprowadza się do Warszawy i będziemy mogli spotykać się często :)

Później poznałam M., jak już pisała, półtora roku trwa nasz związek :roll:

I na końcu, zaraz po M., poznałam trzeciego przyjaciela, też mam często wrażenie, że jest moim bratem, bo nasze życie jest identyczne. Chłopak, którego ogromnie podziwiam, ogromnie :)

Jestem żywym przykładem, że przyjaźń damsko-męska istnieje.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Ja mam internetową koleżankę. Często piszemy ze sobą, ale nie mogę nazwać tego przyjaźnią.
Ale bardzo chciałabym mieć internetową przyjaciółkę/ przyjaciela. I mam nadzieję, że będę miała.
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

ja raz miałam, ale nie można było tego nazwać przyjaźnią :P a raczej znajomoscią, taką jak z wami tylko na gg jeszcze gadałyśmy :)
no ale trzeba tez zachować pewne umiary, bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie jak to nam bebnią w szkole o znajomosciach w necie :P :)
Awatar użytkownika
PannaD
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-03-22, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: PannaD »

Do niedawna miałam takiego internetowego przyjaciela, ale odkąd nie piszemy, moje zdanie się zmieniło. Prędzej czy później taka 'znajomość' się skończy i nie warto się angażować, bo w końcu ile można mówić o sobie, skoro nie ma się wspólnych znajomych etc? Jeżeli już, to luźne pogaduszki, wymiana zdań, ale przyjaźń-nie.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

mam kilku takich przyjaciół i w 2 wypadkach doszło nawet do spotkania ;)
warto sie tak zaprzyjaźnić ;)
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Przez swoje krótkie życie miałam paru. Wiadomo, łatwiej się wyżalić przez internet. Kiedyś fascynowały mnie fora, znajomości przez internet, ogólnie internet. Dziś? Podchodzę do tego nieco sceptycznie. Wiadomo, mam znajomych np. z drugiego końca polski, np. z portalu poetyckiego, ale nie podchodzę do nich jak do znajomych przez neta. W każdej chwili mogłabym się z nimi spotkać. A nieraz potrafimy mówić niezwykle durne rzeczy przez internet, a potem na realu jest drętwo i się nawet nie odzywamy.
Poruszę też kwestię miłości przez internet - nie powiem, że nie ma, ale to jest mega chore. Przeszłam i nie polecam, serio. Uwierzcie na słowo.
ODPOWIEDZ