pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bezpłodność

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Bezpłodność

Post autor: Rose »

Wiele par dotyka ten problem...;/
Wiele nie potrafi sobie z tym poradzić, a dla innych jest to jak "zbawienie", wytłumaczenie, dlaczego nie mają (i tak niechcianych) dzieci.
Czy potraficie sobie wyobrazić, że może okazać się, że jesteście bezpłodni? Czy w takim przypadku zgodzilibyście się na leczenie, czy po prostu przygarnęli jakieś dziecko z Domu Dziecka?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nawet sobie tego nie wyobrażam. Jednak gdyby się tak niestety złożyło, zrobiłabym wszystko, by móc urodzić dziecko.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie dopuszczam do siebie nawet takiej myśli. ale gdyby się przytrafiło, adoptowałabym dzieci z Domu Dziecka. choć i bez tego zamierzam adoptować.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ja dopuszczam do siebie taką możliwość i jakoś specjalnie mnie to nie załamuję. Kocham dzieci, chce mieć czwórkę, ale jeśli nie będę mogła urodzić odczytam to jako znak od Boga i zaadoptuje. Nie będę próbowała się leczyć.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Różne rzeczy się w życiu zdarzają i jestem na to przygotowana. Gdyby okazało się, że jestem bezpłodna to adoptowałabym niemowlaka z domu dziecka. Instynkt macierzyński mam i na pewno zajęłabym się nim jak swoim.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Adoptowałabym dziecko.
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja też dopuszczam do siebie taką możliwość i wydaje mi się to dziwnie prawdopodobne. Bez problemu, też bym adoptowała wtedy dzieci.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Czy potraficie sobie wyobrazić, że może okazać się, że jesteście bezpłodni?
Nie, nie wyobrażam sobie tego i na razie o tym nie myślę.
Rose pisze:Czy w takim przypadku zgodzilibyście się na leczenie, czy po prostu przygarnęli jakieś dziecko z Domu Dziecka?
Podjęłabym się leczenia, na pewno bym spróbowała, chce przeżyć coś takiego jak ciąża. Jeśli to nie poskutkuję owszem wtedy razem z partnerem będziemy myśleć nad adopcją.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ja nie chciałabym poddawać się leczeniu. Widocznie Bóg tak chciał i niech tak pozostanie. Jakieś dziecko już na Nas czeka gdzieś w Domu Dziecka.
Moja koleżanka miała z tym problem. Dla niej dziecko było czymś od dawna upragnione. Nie mogła pogodzić się z faktem, że nie będą mieć dzieci. Leczyli się. Ona przyjmowała końskie dawki jakiś hormonów. Po długim czasie urodziła dziecko, niestety ma poważną wadę serca i od urodzenia klinika jest jego domem...Myślę, że duży wpływ na to miało właśnie to leczenie...
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Rose pisze:A ja nie chciałabym poddawać się leczeniu. Widocznie Bóg tak chciał i niech tak pozostanie. Jakieś dziecko już na Nas czeka gdzieś w Domu Dziecka.
Jestem tego samego zdania. Widocznie tak musiało być.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Mam nadzieję, że będę mogła mieć dzieci. Jeśli nie-wola boska, może jakieś zaadoptuję.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

to jest okropne, z jednej strony może fajnie bo nie będzie wpadki ale w dorosłym życiu jest to okropne
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Rose pisze:Czy potraficie sobie wyobrazić, że może okazać się, że jesteście bezpłodni?
Jak na razie nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie, że jestem w ciąży, więc... Bezpłodność także wydaje mi się czymś odległym.
Myślę jednak, że to naprawdę musi być straszne. Chcieć urodzić dziecko, a nie móc. Gdyby mnie to spotkało chciałabym adoptować.
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

Adopcja to bardzo dobry pomysł ... ale pomimo tego starałbym się odzyskać męskość
Medycyna idzie z takim postępem ze wszystko nie możliwe może stać się możliwe
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

myślę ze mogłabym adoptować dziecko, ale to wcale nie znaczy że zrezygnowałabym z urodzenia dzieci, leczyłabym się to raczej jasne- nie lubię gdy odbiera mi się możliwość wybou
ODPOWIEDZ