pompy abs, abs pump

wiercenie studni

golenie zarostu

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
mikkosz
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-11-27, 20:36

golenie zarostu

Post autor: mikkosz »

Mam pytanie: mianowicie w jaki sposób się golicie , jakiej pianki używać? Macie jakieś sprawdzone sposoby na golenie zarostu? Właśnie dostałem zarost jak najlepiej jest się golić?
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

mikkosz pisze:Właśnie dostałem zarost
Brzmi jak choroba. Sprawdzonym sposobem na golenie zarostu jest ogolenie się. Od kiedy to są sposoby golenia się?
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

mikkosz pisze:Właśnie dostałem zarost jak najlepiej jest się golić?
Brawo, moje gratulacje, to oznacza, że z małego chłopczyka przerodziłeś się niemal w prawdziwego mężczyznę (:.
Pivo pisze:Od kiedy to są sposoby golenia się?
Od wtedy, od kiedy chłopak o siebie dba. Być może musisz jeszcze dorosnąć.


No to jadziemy z tym węglem. Po pierwsze nie golimy się rano, kiedy jesteśmy zmarznięci. Podstawowo najpierw bierzemy GORĄCĄ kąpiel, najrozsądniej jest się jakieś 10 minut rozgrzać i golić się zaraz po wyjściu z wanny. Ja swoją drogą golę się będąc w wannie, ale to nie jest niezbędne. Nakładamy krem do golenia (bądź piankę, choć osobiście polecam żel) na twarz - odczekujemy pół minuty i w tym momencie nawet kamieniem da radę się ogolić. Choć lepiej w tym celu używać samych 1razówek z dwoma ostrzami obowiązkowo z tym paskiem, który łagodzi podrażnienia (aloes czy coś), odwiedzamy TESCO w tym celu, czy coś w tym guście i nie dość, że jest taniej to i lepiej. Golimy się najlepiej dwa razy - z włosem i pod włos. Potem wszystko zmywamy obowiązkowo zimną wodą, żeby zamknąć pory. Wycieramy twarz, lejemy płynem po goleniu (np brutal etc. byle dezynfekowany) może piec, ale czego się nie robi żeby być pięknym. Chwile odczekać i jak wyschnie/wchłonie się to następnie trzeba posmarować się kremem nawilżającym (jeśli masz suchą skórę to najlepsza jest "maść ochronna z witaminą A" - dobra rzecz, biorę też do ust, żeby nie pękały zimą).
Chyba trochę się rozpisałem.. Na samym końcu pozostaje nam już tylko wejść na forum, podziękować mi za ten poradnik i możemy już lecieć po kwiatka dla dziewczyny, z którą będziemy się całować, testując naszą nową gładką skórę.
Awatar użytkownika
mikkosz
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-11-27, 20:36

Post autor: mikkosz »

Dzięki wielkie Cyklon! Sama przyjemność móc porozmawiać i poradzić się takich mądrych ludzi :P
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Niema za co [;
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Skoro problem rozwiazany, zamykam.
ODPOWIEDZ