pompy abs, abs pump

wiercenie studni

leki musze brać nie mogę zostawic.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

leki musze brać nie mogę zostawic.

Post autor: drajpaczka »

Próbowałam zostawić leki na nerwice bo pojechałam na wesele i chciałam trochę sobie pic ale musiałam wsiąść, bo miałam myśli samobójcze, krzyczałam , płakałam 4 godziny aż wzięłam lek i ustąpiły dolegliwości. Boże nie chcę się truć ale ważne jest dobre samopoczucie:) :>
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

I? Co w związku z tym tematem? Wyjaśnij mi jego sens, inaczej będzie zamknięty.

I zażywając takie leki powinnaś dobrze wiedzieć o tym, że żadnych leków tego typu nie można odstawić bez porozumienia z lekarzem. Ani zmniejszać dawki, podstawa.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Potrzebuje tu z wami dyskutować o lekach, boje się leków.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kiedyś przez krótki czas bralam silne leki antydepresyjne, za silne i bardzo szybko odstawiłam.
Powinnaś jak najszybciej skonsultować się z lekarzem, bo z Twojego opisu wynika, że możesz być uzależniona. Lekarz stopniowo zmniejszy dawkę, albo zmieni lek, aż pewnego dnia wystarczą od czasu do czasu ziołowe kropelki na uspokojenie. Nie warto się truć i uzależniać. Ale bez lekarza się nie obędzie.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Jak to mogę być uzależniona od lekarstw? Tak szybko, 4 miesiące już biorę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Pytanie podstawowe - leki masz zalecone od psychiatry? Chyba nie bierzesz ich na własną rękę?
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Tak ma zalecone od psychiatry. Nie skąd za poważne, są leki by brać tak se dla siebie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

To dobrze. Nie wydaje mi się, abyś była uzależniona od leków, lekarze raczej tak ustawiają leczenie, aby było ono bezpieczne. Po prosto takich leków nie można odstawiać na własną rękę, ani zmniejszać dawkę. Jeżeli jednak się niepokoisz, najlepiej wybierz się na kontrolę i powiedz o tym lekarzowi.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Byłam u lekarza wczoraj i pani mówi , ze to nie jest wina leku tylko jak się denerwuje to ręce mi się ruszają, przepisała mi leki te co mam i nadal je biorę.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Empatia pisze:Nie wydaje mi się, abyś była uzależniona od leków, lekarze raczej tak ustawiają leczenie, aby było ono bezpieczne.
Taaak, dla lekarzy najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie ich pacjentów... 8)

Nie znam historii Twojej choroby, nie wiem na ile jest poważana, że w ogóle musisz zażywać takie lekarstwa. Wiem jednak, że lekarze w Polsce przepisują takie lekarstwa zbyt lekkomyślnie. Może lepiej zastosować jakąś terapię, a lekki stopniowo odstawić.
Może teraz nie jesteś uzależniona, ale jeśli będziesz brała je nadal to kiedyś przekroczysz tą granicę i staniesz się uzależniona. Znam takie przypadki, moja ciocia jest np. uzależniona od tabletek nasennych.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Taaak, dla lekarzy najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie ich pacjentów...
Jeżeli chodzi się do dobrego lekarza, to i owszem. Dlatego powinno się znaleźć dobrego psychiatrę, bo leki tego typu bywają bardzo niebezpieczne.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Chodzę do psychiatry która zna moja psycholog i razem ustalają, co i jak ze mną postępować.
Sandra5412856
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-08, 19:57

Post autor: Sandra5412856 »

Czytałam twój ostatni temat o tym że nie masz przyjaciół i obwiniasz swoją chorobę.
Powiem Ci że źle robisz spróbuj się z kimś zakumplować to nie jest trudne.
Ja kiedyś miałam chęć wziąć leki i zasnąć.
Ale wiesz co mnie powstrzymało?
Chłopak który mi się strasznie podoba poznałam go rok temu i od tamtego czasu inaczej patrze na świat tobie też jest ktoś taki potrzebny.
Może z nim nie chodzę, ani zbyt często nie rozmawiam ale samo to że jak wrócę znowu do tej szkoły i on tam będzie mnie uszczęśliwia.
POWODZENIA
jarzebina
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2010-10-12, 18:25

Post autor: jarzebina »

A czy poza braniem leków chodzisz jeszcze na terapie? Moja przyjaciółka miała podobny problem, też zaczęła od leków, na początek trafiła do złego lekarza...na szczęście jej rodzice w pore zareagowali, zmienili lekarza i tak na prawdę dopiero rozmnowy ze specjalistą wyciągnely ją z problemów..i jeszcze jedno, coś o czym wspomniała moja przedmówczyni...ważne by się postarać o przyjaznych ludzi wokół... Powodzenia..!
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Mam chłopaka już 4 miesiące a reszty nie mam niestety .

Sandra5412856 to nie prawda, że łatwo znaleźć przyjaciół, bo każdy jest inny i każdy inaczej rozumie ludzi z adhd a jak ja chodziłam do szkoły z osobami co mieszkają u mnie na podwórku to mówię ci i jarzębinie, że przestali mnie lubić, dopiero teraz widzę ile zmarnowałam jak ciężko odbudować przyjaźń.
ODPOWIEDZ