pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wada wymowy u dziewczyny

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
renesme
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-05-10, 23:32

Wada wymowy u dziewczyny

Post autor: renesme »

Cześć. czy według was gdy dziewczyna się upokorzyła, przed chłopakiem i zaczeła seplenić jeszcze gorzej niż zwykle , czy może się jakoś z tego wykręcić ?
Czy może mu wytłumaczyć że to on tak na nią wpływa ? <-- Bo taka jest prawda, przy nim trudno o czymkolwiek myśleć, a co dopiero mówić.. .
Co byście zrobili na miejscu takiej osoby ?
Dziewczynie na nim zależy, ale lekko sepleni, a przy nim strasznie się spina.
Czy według was może jakoś naprawić to ?
nie chodzi o mnie.. , chodzi o pewną znajomą ze szkoły . Pewnie napiszecie ,,Każdy tak mówi, że nie chodzi o niego " albo coś w tym stylu , ale akurat tak w tej sprawie chciałabym pomóc.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Byłaś u logopedy ?
Naprawdę dużo daję w sprawach wymowy.
Myślę, że chłopak jak jest mądry doskonale zrozumie.
A może i ty w końcu oswoisz się z jego towarzystwem i będzie coraz lepiej.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Odkopię temat ale znam dziewczynę która ma podobny problem - zamiast R mówi J. Czyli Tjaktoj. Nikomu to nie przeszkadza szczerze powiedziawszy. Ale jak powiedział ktoś przede mną niech ten ktoś kto ma wadę wymowy i mu to przeszkadza niech idzie do logopedy.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Moja znajoma się jąka i żyje.Była u logopedy ale pomógł jej tylko troche. Jąka się dalej
Awatar użytkownika
Weißer Tod
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-18, 22:07
Lokalizacja: Z nasienia taty.

Post autor: Weißer Tod »

Hmm.. zgadzam się z SynSulą, jeśli jest mądry powinien to zrozumieć. Każdy ma jakieś wady, a Twoja koleżanka akurat ma z wymową, nie znaczy to, że ma jakiś minus, absolutnie. Przecież chodzi o wnętrze. Skoro chłopakowi będzie to przeszkadzać znaczy, iż w ogóle nie jest wart Twej koleżanki, a ona powinna go skreślić z materiałów na chłopaka.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja też mam lekką wadę wymowy. Jak szybko mówię to strasznie seplenię no z resztą bardzo szybko mówię :P Ogólnie nikomu to nie przeszkadza tylko czasem pytają się dziesięc razy "co?"
Da sie do tego przyzwyczaić. Nie powinno to być dla chłopaka żadnym problemem. Nawet powinien ją wspierać.
ODPOWIEDZ