pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ach ta miłość

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:A jeśli powie, że warto dać nam szansę i skończy wypowiedź ?
To wtedy stary ona jest twoja :) I nie będziesz musiał myśleć co mówić bo tematy same przyjdą. O szkole pogadajcie, o przyjaciołach itp. Rozwesel ją trochę :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

takonek pisze:A jeśli powie, że warto dać nam szansę i skończy wypowiedź ?
to się ucieszysz, przytulisz ją i powiesz, że bardzo się cieszysz.
Nie wiem może idźcie na jakiś spacer, czy do kawiarni, porozmawiajcie sobie. Powinno być naturalnie.
A potem już chyba pójdzie, będziecie się spotykać, chodzić na randki, rozmawiać, całować się itp.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Później to jakoś pójdzie. :d Tylko nie wiem jak sprawdzić czy w ogóle warto zaprosić ją na spotkanie.. Bo wolałbym wiedzieć czy mam najmniejsze szanse, czy ich nie mam w ogole.. Jeszcze jakies porady ciekawe?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:zaprosić ją na spotkanie..
Spróbuj. Zapytaj ją czy chce spędzić z tobą czas.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Wiem, że to mało rozważne z mojej strony, ale może ułożyłby mi jakąś wiązankę co gadać ? Naprawdę jestem niezbyt śmiały jeśli nie spędzam z jakąś osobą dużo czasu to na początku trudno mi coś wyrazić .. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:Wiem, że to mało rozważne z mojej strony, ale może ułożyłby mi jakąś wiązankę co gadać ?
To niestety zależy tylko od ciebie jak poprowadzisz rozmowę. My w tym ci nie pomożemy.
Powodzenia i zdaj relacje :)
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Pisałeś, że byliście już razem. Więc wnioskuję, że wiesz co lubi, co jej się podoba, a co nie.
Może zacznij od tej strony. Staraj się z nią dużo rozmawiać <tylko pamiętaj, bądź sobą>. Wyjdźcie z jakimiś kumplami razem do kina, później już tylko we dwoje. Staraj się być jak najbliżej niej, ale nie bądź natrętny. To wszystko może trochę potrwać, ale nic nie ma się od razu. Jak już poczujesz, że naprawdę jesteście blisko to powiedz jej, to co do niej czujesz. Najlepiej na koniec spotkania. Daj jej czas. Niech sobie to wszytko przemyśli <powiedz jej to>. Zaznacz jeszcze, że jak już sobie wszystko przemyśli, żeby dała znać.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Miałem ją już dzisiaj poprosić o spotkanie w weekend, ale jeszcze tego nie zrobiłem. Czyli polecasz poczekać jeszcze i wyczekać tego momentu ? Nie robić tego od razu ?
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

A można wiedzieć dlatego się rozstawaliście? Jakoś osobiście ponowne schodzenia do siebie mi się nie widzą.
Skoro potrafię nadal być przyjaciółmi , to próbuj ją odzyskać jeśli to miłość. Tylko pytanie czy ona tego chce. Jak większość pogadaj z nią, Ty ją znasz najlepiej i chyba wiesz co lubi więc z organizowaniem spotkanie problemu nie będzie.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

To była podstawówka i powiem szczerze też coś do niej czułem .. ale to uczucie gasło ... teraz naprawdę widzę jak jest. Ze spotkaniem raczej nie będzie problemu.

[ Dodano: 2010-05-18, 23:01 ]
Rozmawialem z nia na temat roz, mowila ze czerwona to oznaka milosci, a rozowa przyjazni. Moze jakas mala rozyczka do jej plecaka ? Empatia poleciła mi na razie rozowa.

Ale może od razu czerwoną ? Oczywiscie jest za dluga to bym musial ja strasznie obciac... a moze w jakiejs małej doniczce, albo w czymś jej włożyć (coś co przygotowała by kwiaciarka)

Empatia mówi, żebym również poczekał ...

Ostatnio na lekcji mówi do mnie ' Kocham Cię' ja do niej po 6 sek przerwie ' A ja Ciebie nie' a ona 'szkoda' mówiła to tak jakby od niechcenia, widać było że się nudziła ... Empatia powiedziała, że może specjalnie powiedziała to od niechcenia, żeby sprawdzić moją reakcję.

[ Dodano: 2010-05-19, 00:27 ]
Postanowiłem w chwili obecnej dać jej znaki.
Rozmawiałem z nią o różach ?
Wysłałem jej anonimowy prezent nk bez wiadomości.
Prezentem jest jedna czerwona róża.
Ustawiłem opis na naszej klasie związany z różą.
Niestety jutro mam sprawę w sądzie i nie będzie mnie w szkole, ale w czwartek jeśli się uda włożę jej róże do plecaka.


Zapraszam do wypowiedzi.

[ Dodano: 2010-05-19, 00:29 ]
aaa cytat w opisie gadu 'Kobieta jest jak róża; na to ma kolce, aby je owijać płatkami.'
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Z tą róża to na prawdę dobry pomysł.
takonek pisze:Ostatnio na lekcji mówi do mnie ' Kocham Cię' ja do niej po 6 sek przerwie ' A ja Ciebie nie' a ona 'szkoda' mówiła to tak jakby od niechcenia, widać było że się nudziła ... Empatia powiedziała, że może specjalnie powiedziała to od niechcenia, żeby sprawdzić moją reakcję.
Trochę tego nie rozumie. Skoro mówiła że cie kocha to dlaczego nie odwzajemnisz jej tym samym?
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Boo wiesz, to była dość wolna lekcja. Siedzę przed nią i ona tak jakby od niechcenia powiedziała 'Kooocham Cię (ale mi się nudzi i chce mi sięęęę spać) No i co ja miałem zrobić... Dzisiaj kupie jakąś fajną róże .. jak znajdę to podkoszulkę z różą, którą założyłbym w piątek . (jutro róża w bagaż )


Opis gg " ' Kobieta jest jak róża - na to ma kolce, aby je owijać płatkami. "

Czekam na dalsze wypowiedzi.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Ta oznaka kocham cię mogła być rozumiana przez podobasz mi się albo jestem tobą zainteresowana. Wątpię żeby powiedziała to tak od niechcenia :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

a ja powiem Ci coś, nie rób jakiś wygłupów z różami: opisy, podrzucanie do plecaka itp, bo to trochę dziecinne.
Przebywaj z nią, umówcie się gdzieś, wyjdźcie, pogadajcie, pośmiejcie się. I po prostu szczerze prosto z mostu powiedz jej co myślisz, co czujesz, bo takie podchody, jakie czynisz są śmieszne. Tak jakbyś bał się jej tego powiedzieć, jakbyś tchórzył. Proste rozwiązania są najłatwiejsze, zawsze się sprawdzają. Ja np. wolałabym żeby facet do mnie podszedł i powiedział "Szaleję za Tobą, chciałbym bardzo z Tobą być" niż latał za mną z różami, podrzucał do plecaka, a ja miałabym się jeszcze domyślać o co mu chodzi.

Moim zdaniem ona będzie chciała z Tobą być.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

niepokorna Niektóre dziewczyny chcą być zdobywane w ten sposób. Możliwe że opisana dziewczyna taka jest. A dacie kwiata na pewno mu nie zaszkodzi.
ODPOWIEDZ