pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ach ta miłość

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Ach ta miłość

Post autor: takonek »

Witam wszystkich zwariowanych i mniej zwariowanych
Poowiedzmy, że ja jestem Jan, a ona Janina.

Chodzimy do drugiej klasy gimnazjum ... znamy się już od dziecka. Dosłownie od dziecka.
Byliśmy ze sobą kilka razy, zawsze coś nie wyszło, ale nigdy jeszcze po rozstaniu nie byliśmy na siebie źli. Zawsze wszystko ok. Co prawda ona miała teraz chłopaka, ale wiem że do niego nic nie czuła ...
Ona jest dość atrakcyjna, nawet bardzo. Ma duże powodzenia, ale fajnie nam się gada. Ona zapewne nie wie, że coś do niej czuje, ale moje uczucie nigdy nie zagasło. Czy można mówić o miłości w tym wieku ? Można. Nie chce jej niczego mówić, bo nie wiem jak to przyjmie, nie wiem czy mam szansę. Nie chodzi mi tylko o to, że jest bardzo ładna, atrakcyjna ... jest miła, fajna, przyjemnie się z nią rozmawia...

I moje pytanie brzmi ? Co poradzicie ? Co mam robić ? Jak postąpić ? Może powiedzieć jej ?

Wszystkie odpowiedzi mają ++. Temat wolny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Miałem podobną sytuacje w gimnazjum. Znałem się z z dziewczyną od 1 klasy podstawówki. Zaczęło się od przyjaźni w Podstawówce która to przeobraziła się w miłość w Gimnazjum. Też nie wiedziałem czy powiedzieć jej o swoich uczuciach. Tłumiłem je wiele tygodni, miesięcy. Az w końcu wziąłem się za siebie i wyznałem jej to. Teraz od tamtej pory jesteśmy razem i bardzo się cieszę że zdobyłem się na odwagę. Tobie też to radzę :)
takonek pisze:Jak postąpić ?
Wyznaj jej co czujesz! Nie zwlekaj. Na pewno się nie obrazi. Może być tylko lepiej.

Życzę powodzenia ;)
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

sero ? a ile lat jesteście razem ?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:sero ? a ile lat jesteście razem ?
Jakieś 5 lat już będzie. Nie zwlekaj. Wyznaj jej co czujesz ;) W końcu jesteś facet, nie bój się mówić o uczuciach.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Prosto z mostu z nią pogadać ? Czy może najpierw na gadu częściej, w szkole. Może jakieś prezenciki od tajemniczego wielbiciela i dopiero po jakimś czasie ?

++ Ona jest dość atrakcyjna i ma dość duże powodzenie .. Jak ktoś chce zobaczyć żałosnego człowieka (czyt.mnie) to pw.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:Prosto z mostu z nią pogadać ?
Pewnie. Niech zobaczy że nie cackasz się i mówisz prosto o uczuciach.
takonek pisze:Czy może najpierw na gadu częściej
Jeśli ją znasz dobrze to nie ma sensu żeby ciągnąć znajomość przez gg.
takonek pisze:Może jakieś prezenciki
Kwiatek.

Ona jest tobą zainteresowana?
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

W tym problem, że nie wiem czy jest mną zainteresowana ... Gdybym wiedział było by inaczej.

Druga sprawa. Pogadać w szkole, czy się umówić ?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:Druga sprawa. Pogadać w szkole, czy się umówić ?
Pogada. Zbliż się trochę do niej i próbuj się dowiedzieć w jakiś sposób czy jest tobą zainteresowana.. Najlepiej umówcie się na kawę, ciastko jak będziesz już wiedział co lubi robić po za szkołą. Potem obsypuj ją kwiatkami i komplementami. Tylko tych kwiatów bez przesady. Ale komplementy w stylu: - Ładnie wyglądasz, masz piękny uśmiech to codziennie :)
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Niestety mieszkamy na wsi .. gdybyśmy byli razem wyskoczylibyśmy na miasto, ale teraz... Jak dowiedzieć się czy jest mną zainteresowana ?Jakaś propozycja ?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:jest mną zainteresowana ?
Czy daje ci jakieś oznaki. Nie wiem: Patrzy na ciebie, uśmiecha się, śmieje się z twoich żartów.
takonek pisze:Niestety mieszkamy na wsi
Właśnie lepiej. Będzie ładna pogoda weź koc i idźcie gdzieś na lakę. Pogadajcie sobie od serca.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

takonek pisze:Byliśmy ze sobą kilka razy, zawsze coś nie wyszło
nie uważasz, że jeśli próbowaliście już kilka razy i Wam nie wyszło, to może po prostu 'nie jesteście sobie pisani'?
Dlaczego się rozstaliście wcześniej? Zastanów się nad tym.
takonek pisze:ale nigdy jeszcze po rozstaniu nie byliśmy na siebie źli. Zawsze wszystko ok
może właśnie dlatego najlepiej będzie, żebyście byli po prostu przyjaciółmi. Jeśli dobrze się dogadujecie, rozumiecie, to wówczas przyjaźń to skarb.
Nie pchajcie się w kolejny związek, bądźcie przez jakiś czas przyjaciółmi, może jeszcze coś między nami wyniknie, ale nie rób nic na siłę.
Sam mówisz, że niedawno miała chłopaka, daj jej trochę odpocząć.
takonek pisze:Czy można mówić o miłości w tym wieku ? Można.
jeszcze dużo się z wiekiem zmieni, wiele się dowiesz. I zmienisz zdanie.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

niepokorna pisze:
takonek pisze:Byliśmy ze sobą kilka razy, zawsze coś nie wyszło
nie uważasz, że jeśli próbowaliście już kilka razy i Wam nie wyszło, to może po prostu 'nie jesteście sobie pisani'?
Dlaczego się rozstaliście wcześniej? Zastanów się nad tym.
takonek pisze:ale nigdy jeszcze po rozstaniu nie byliśmy na siebie źli. Zawsze wszystko ok
może właśnie dlatego najlepiej będzie, żebyście byli po prostu przyjaciółmi. Jeśli dobrze się dogadujecie, rozumiecie, to wówczas przyjaźń to skarb.
Nie pchajcie się w kolejny związek, bądźcie przez jakiś czas przyjaciółmi, może jeszcze coś między nami wyniknie, ale nie rób nic na siłę.
Sam mówisz, że niedawno miała chłopaka, daj jej trochę odpocząć.
takonek pisze:Czy można mówić o miłości w tym wieku ? Można.
jeszcze dużo się z wiekiem zmieni, wiele się dowiesz. I zmienisz zdanie.
Podstawówka to czasy dzieciństwa, więc wiesz jakie są zazwyczaj pary. Sam na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że w ciągu ostatniego roku bardzo wydoroślałem.



sero .

No dobra.. poswiruje .. w koncu sie umowie... ale na poczatku juz bym musial zaczac temat... powiem jej wszystko ... moze 3 minuty? moze 6? A ona mowie, ze nic z tego ? To co mam wsiasc i jechac ; / ? Bo raczej o czym moglibysmy pogadac.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

takonek pisze:moze 3 minuty? moze 6? A ona mowie, ze nic z tego ? To co mam wsiasc i jechac ; / ? Bo raczej o czym moglibysmy pogadac.
To zostańcie przyjaciółmi :) Też świetna rzecz.. Będzie wszystko dobrze głowa do góry :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

takonek pisze:Podstawówka to czasy dzieciństwa, więc wiesz jakie są zazwyczaj pary. Sam na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że w ciągu ostatniego roku bardzo wydoroślałem.
nie obrażaj się, ale gimnazjum to też niebyt dorosły wiek ;]
powiedz jej wszystko, najwyżej nie wyjdzie i zostaniecie przyjaciółmi.
Jak da Ci kosza, to nie uciekaj tylko powiedz, że rozumiesz, że możecie się kolegować. Przecież warto mieć kogoś takiego jako przyjaciela tak?
Powodzenia ;)
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Post autor: takonek »

Ok . Wiem co robić. A jeśli powie, że warto dać nam szansę i skończy wypowiedź ? Co powiedzieć, o czym zacząć rozmawiać ? Jakieś rady jeszcze?
ODPOWIEDZ