pompy abs, abs pump

wiercenie studni

kłótnie z nauczycielami

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

kłótnie z nauczycielami

Post autor: agg »

Zdarza Wam sie kłócić z nauczycielami? na lekcjach lub przerwach? Macje swoje zdanie czy ulegacie, bo uważacie, że nauczyciel to nauczyciel i z nim nie wypada sie kłócić?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Swoje zdanie mam, ale czy kłócę się z nauczycielami... Raczej nie. Zdarza się kulturalna wymiana poglądów, ale kłótnią to raczej bym jej nie nazwała ; ).
uniqex33 pisze:czy ulegacie, bo uważacie, że nauczyciel to nauczyciel i z nim nie wypada sie kłócić?
Kłótnie w których używa się chamskich odzywek i w ogóle takie poniżej poziomu, uważam za dosyć niepoprawne. Mimo wszystko rozmawia się z osobą nieco starszą, a nie z rówieśnikiem.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Raz i tylko raz odniosłam się z nerwami do byłej wychowawczyni z gimnazjum, żeby wreszcie odwaliła się od mojego prywatnego życia, dopiero pod sam koniec szkoły na to się odważyłam.
Ogólnie jak nauczyciel ma swoje zdanie/zasadę nie zmieni jej, nie wygra się z nimi a przynajmniej mi się to nie udało tym bardziej, że za nim stoi grona nauczycielskie.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Klotnia z nauczycielem nie ma nigdy sensu bo ngidy jej nie wygra.
Jezeli jeszcze nauczyciel kumpluje sie b z innymi to moga nawet udupic z przedmiotu co nie ma sensu
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zdarzyła mi się lekka wymiana zdań.
Raz powiedziałam w nerwach kilka słów za dużo, pani kazała zostać mi na przerwie, pogadałyśmy i obie się popłakałyśmy. Pamiętam jak stała i mnie przytulała :)
Poza tym miałam spięcie z jedną nauczycielką, ale to nie była kłótnia. Choć poskarżyła się wychowawczyni, która powiedziała mi, że: "Nauczyciele się skarżą, bo się za szybko obrażam." A raczej nie powiedziała tego mnie, a mojej mamie.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Raczej nie kłócę się z nauczycielami. Wymiana poglądów się zdarza, ale nie mogę nazwać tego kłótnią.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

zadarza mi się z panem od plastyki;] ale i tak on nie ma szanc
nazwałabym to "ostrą wymianą zdań", uważam, ze on się na mnnie uwziął i tyle. Pyta mi się co pamiętam z innych lekcji o renesansie, no to ja mu na to odpowiadam a on do mnie, ze jestem arogancka itp. cala klasa pyta mu sie o co mu chodzi, ze mi sie zapytał a ja odpowiedziałam a on ze powinnam wiedziec o co.
Rozmawiałam z nim po lekcji "w cztery oczy", ale ja on to stwierdził "nie dzoszliśmy do porozumienia"
Nie dziwie się jeśli powiedział mi ze uważam się za pępek świata itp. a zresztą ja nie będę z nim no NICZEGO dochodzic...
Moja mam pytała mi się czy ma isć do szkoły i z nim porozmawiać, ale ja jej powiedziałam, ze to nie mam sensu bo i tak mam za sobą całą klasa i wielu nauczycieli, żaden nauczyciel nie ma do mnie zastrzeżen wręcz przeciwnie nauczyciele mnie lubią tylko on jeden się czepia.
Ale sie rozpisałam :shock:
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

uniqex33 pisze:Zdarza Wam sie kłócić z nauczycielami?
No! xD
uniqex33 pisze:Macje swoje zdanie czy ulegacie, bo uważacie, że nauczyciel to nauczyciel i z nim nie wypada sie kłócić?
Mwhahaha. Nigdy nie ustępuję, mam swoje zdanie. Jak mnie wnerwi to niech sie nie dziwi, że zachowuję się tak nie inaczej xd
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie zdarzyło mi się. Nawet jeśli mam rację to nie wykłócam się. Nauczyciel to nauczyciel i uważa że jest najmądrzejszy a kłótnia i tak niczego nie zmieni. Może tylko przysporzyć kłopotów.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Jak do tej pory nie kłóciłam się z żadnym z nauczycieli. Jeśli coś mi nie odpowiada to staram się przedstawić swoje zdanie w sposób kulturalny, by nie narobić sobie przy tym problemów. Wiem, że nie każdy nauczyciel umie przyjąć krytykę, a potem może się mścić, czy to kartkówkami, czy odpytywaniem etc.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Bo to raz. Szczególnie w gimnazjum z księdzem uwielbiałam się kłócić 8)
pyskata
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-03-04, 17:13
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: pyskata »

Tak raz spróbowałam..... :D i już więcej nei spróbuje :D
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Zua. pisze:Nigdy nie ustępuję, mam swoje zdanie. Jak mnie wnerwi to niech sie nie dziwi, że zachowuję się tak nie inaczej xd
wiadczy to o twojej nieumiejętności odpuszczenia ,w prosty sposob mowiac.
Czasami milczenie ma sens.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

marionetkowa pisze:wiadczy to o twojej nieumiejętności odpuszczenia
Tak, zgadzam sie.
Nie potrafię odpuścic. zwłaszcza nauczycielom.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Zua. pisze:Nie potrafię odpuścic. zwłaszcza nauczycielom.
mam to samo ;]
ODPOWIEDZ