pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Programy interaktywne

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Programy interaktywne

Post autor: Lina »

Co sądzicie o tych programach? a może sami braliście w nich udział?

Mi nie chcę się wierzyć, że za jakąś głupią zagadkę, którą może rozwiązać nawet dziecko 5 letnie dostaję się tyle pieniędzy, na pewno musi byś jakiś haczyk. Nigdy nie wezmę udział w tym, mojego kolegia mama kiedyś tam się dodzwoniła i wygrała 1000 zł a pieniędzy do dziś nie ma. Strasznie wkurzają mnie te programy bo jest to zwykłe naciąganie ludzi. Szkoda tylko, że ludzie często się na to nabierają.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Dodzwonienie się do nich graniczy z cudem. Spójrzmy prawdzie w oczy Ci ludzie są podłożeni. Tak samo jak w konkursach radiowych. Tak, już na pewno ktoś wygrał 80tyś czy samochód. Wszystko to ściema.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

psychiczna pisze:Dodzwonienie się do nich graniczy z cudem. Spójrzmy prawdzie w oczy Ci ludzie są podłożeni. Tak samo jak w konkursach radiowych. Tak, już na pewno ktoś wygrał 80tyś czy samochód. Wszystko to ściema.
Dokładnie, kiedyś z ciekawości dzowniłam , bo leciały dziewczyny w bikini w nocy, czy jakoś tak, a mi się nudziło. Jednak za każdym razem było zajęte, a pieniądze leciały.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Jednak za każdym razem było zajęte, a pieniądze leciały.
Dokładnie.
Mój Dziadek jest naiwny i raz mnie "namówił (albo zmusił), żebym zadzwoniła (babcia obiecała, że odda kasę). Dzwoniłam kilka razy pod rząd, no i skasowało mi niezłą sumkę. Na końcu programu czas się skończył, no i pieniądze "przepadły", bo nikomu nie udało się dodzwonić, czyli idąc tokiem myślenia prowadzącej "nikt nie znał poprawnej odpowiedzi"...Żenada.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie wszystkie naciągają/oszukują. Mojego wujka brat kiedyś zadzwonił do radia i wygrał jakieś pieniądze (nie pamiętam sumy) i kolację w jakiejś ekskluzywnej rzeszowskiej restauracji.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Co do takich programów w radiu to wierzę w uczciwość. Takie np. konkursy w RMF FM. Nie raz moja mama, czy siostra wysyłały smsy.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja pamiętam jak kiedyś do jednego takiego programu dodzwonił się ten sam facet. Pan Józek :/
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jeszcze nie próbowałam się do takiego programu dodzwonić i nie znam nikogo kto by wygrał. Ale przyznam, że czasem, gdy natrafię na taką zagadkę i znam rozwiązanie korci mnie, by zadzwonić. W ogóle podziwiam te prezenterki, które ciągle gadają i gadają o tych zagadkach, zachęcają do odpowiadania. One to dopiero mają gadane. Albo kiedyś jak trafiłam na taki program... Nikt nie dzwonił, kobietę zjadły nerwy i... się popłakała na wizji. No, ale może to było zamierzone, by ludzie się litowali i dzwonili.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Faktycznie te w radiu jeszcze są spoko ale te w telewizji to masakra Przecież to jest wielka ściema Strasznie w tym naciągają Dzwonisz setki razy i czekasz na jakąś otwartą linie a i tak za każdym razem zabierają kase za połączenie. Takie coś nie jest dla mnie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Strasznie naciąganie.
Pamiętam jak raz wydzwoniłyśmy z mamą 50 zł.
Moja babcia mówi "pic na wodę, fotomontaż"
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Raz dawałam się skusić , odpowiedź była prosta , podobno "linia" była wolna . Miałam 3 podejścia i za każdym razem się nie udało . Wyczyściłam sobie konto od tego razu powiedziałam już nigdy w życiu.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Strasznie mnie denerwują takie programy. Pamiętam, że kiedyś jak byłam młodsza to dzwoniłam kilka razy, ale oczywiście nie udało mi się trafić na otwartą linię, a pieniądze mi zżarło. Nigdy więcej oczywiście nie mam zamiaru dzwonić ;P A co do tych radiowych konkursów to jeszcze jest realne, że się coś wygra.
kobo
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-03-03, 19:27

Post autor: kobo »

Nie wiem. Trzeba codziennie, a nwet kilka razy dziennie wysyłać smsy, żeby mieć szansę na wygraną.
ODPOWIEDZ