pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zawiść, zazdrość czy ona jest po prostu wredna??

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Zawiść, zazdrość czy ona jest po prostu wredna??

Post autor: LadyNicole »

Mam pewien problem. Jestem z chłopakiem od 4 miesięcy, a nasza przeszłość nie jest łatwa, dużo się działo zanim w kocu mogliśmy być razem. Jest dosyć bogaty i dobrze zbudowany bo chodzi na siłownie, ale najważniejsze jest to, że rozumiem się z nim jak z nikim innym i bardzo mi na nim zależy. Ja jestem osoba pogodną, wybieram się psychologie, staram się być w porządku w stosunku do wszystkich ludzi ( choć wiadomo, że nie da się tak), jednak mam naprawdę mało wrogów. I ostatnio... koleżanka z klasy z którą się dobrze dogadywałam powiedziała mojemu chłopakowi, że gdyby mój były chłopak ( z którym się rozstałam jakieś 1,5 roku temu) nie był ze swoją obecną dziewczyną to ja bym go rzuciła i wróciła do tamtego. Za to mój kolega z klasy powiedział mu, że oczywiście niby ja to powiedziałam, że on bez kasy i fajnego ciała byłby zerem. Podobno to wszystko wypłynęło ode mnie choć jest to nie prawda i mój chłopak mi wierzy, ale jego przyjaciele maja obiekcje. Zrobili ze mnie głupia blachare, chociaż mnie zależy na moim chłopaku, a nie na jego pieniądzach :cry: Chciałabym mu udowodnić jakoś, że to nieprawda, ale niestety to jest tylko moje słowo przeciwko jej słowom i nie wiem co mam robić, żeby ludzie przekonali się jednak, że nie kłamię i nie powiedziałam, tych wszystkich głupich rzeczy. Potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego oni w ogole to zrobili??
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Aż tak bardzo zależy Ci na opinii innych?
Najważniejsze, że On Ci wierzy. poczekaj, reszta też w końcu się przekona.
Dlaczego? No cóż, ludzie bywają wredni. Life is brutal.
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Post autor: LadyNicole »

Zależy mi na opinii:
- mojego chłopaka, który mi na szczęście wierzy
- moich przyjaciół którzy zresztą są całym sercem za mną bo wiedzą jaka jestem i że nie mogłabym powiedzieć czegoś takiego
- i jego przyjaciół, którzy niestety podchodzą do mnie teraz z dystansem, dziwnie się na mnie patrzą i ja nie wiem jak to naprawić :(

a cala reszta mi, że tak powiem wisi i powiewa...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ludzie nienawidzą cudzego szczęścia i wolą jej rozwalić za wszelką cenę. Grunt, że jesteś sobą nie watro udowadniać że nie jest tak jak oni mówią. Jeśli ten chłopak faktycznie coś do Ciebie czuję będzie ufał Tobie nie im.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Jeżeli Chłopak Ci wierzy to jest OK. To jest najważniejsze, by On Ci wierzył. Nie jest ważne to co mówią inni. Z czasem dadzą sobie spokój i nie będą szerzyć jakiś plotek. Wydaje mi się, że po prostu Ci zazdroszczą i w ten sposób chcą Ci zrobić na złość i jakoś Was skłócić.
Miałam kiedyś podobną sytuację. Ludzie są wredni i liczy się dla nich tylko i wyłącznie swoje szczęście. A innym byleby zrobić na złość, o ! ;P żeby czasem ktoś inny lepiej nie miał... :roll:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Jeżeli rzeczywiście nigdy takiego czegoś nie powiedziałaś to nie masz się o co martwić.
Masz dwa wyjścia: albo to zignorować, albo pogadać z tą koleżanką i spytać ją dlaczego to zrobiła.
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Post autor: LadyNicole »

Bu. pisze:albo pogadać z tą koleżanką i spytać ją dlaczego to zrobiła.
chciałam, ale ona zaśmiała mi się w twarz i powiedziała, że teraz to nie ma ochoty gadać...
bobszyn
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-06, 20:26

Post autor: bobszyn »

Noo własnie. Jestem chłopakiem w wieku 14 lat. Mam wzorowe zachowanie i się bardzo dobrze uczę. Mam wielu przyjeciół. Mam swoje własne zainteresowania i marzenia.NIESTETY do mojej szkoły chodzą takie osoby które nie wiedzą co to znaczy przyjaźń i dobro. Chcą za wszelką cenę mnie zniszczyć. Ja się nie dam, ale czasami już mam tego dosyć. Co ja MAM ROBIĆ ?
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Post autor: LadyNicole »

Hmm prawda jest taka, że zło i tak Cie znajdzie... a osoby inteligentne i lubiane są jego głównym celem i można być w porządku co do wszystkich a i tak coś na Ciebie wynajdą ...
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

LadyNicole masz racje....ludzie są strasznie zazdrośni o wszystko...niestety Ktoś ma przyjaciół kochającą się rodzine inni mu tego zazdroszczą :cry:
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Jezeli to co mowia jest nieprawda to wal to i miej gdzies ich najwazniejsze ze twoj ukochany wie jaka jets prawda wiec nie ma co na sile im zmieniac zdania na twoj temat jak to powiadaja "winny sie tlumaczy"
ewka329
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-02-22, 20:15

Post autor: ewka329 »

Zazdrość jest wredna nic na to sie nie poradzi.
stmaske
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-16, 08:16

Post autor: stmaske »

Kiedyś wybaczy, jak już tego nie zrobiła.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

nie przejmuj się zdaniem innych i lej na tą koleżankę.
ODPOWIEDZ