pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wywiadówka

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

haha , moje wywiadówki w szkole... dla mojej mamci były i chyba już bedą zawsze dość stresujące :P . Bo jaka to ja nie dobra... leniwa..sie zupełnie nie uczę... nie odrabiam prac domowych...jeny... jaka to ja zła ... xD
^ ^
a jak mama wraca z wywiadówki do domciu... wtedy właśnie ja zawsze muszę się nauczyć... na jakies sprawdziany ... i nie mam na nic czasu.... haha , total kit . xDD
Dangerous.
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2009-07-19, 20:12
Lokalizacja: Heartbreak hotel.

Post autor: Dangerous. »

Moja mama uczy w gimnazjum, do którego chodzę, więc i tak o wszystkim wie.

Na wywiadówki u mnie nie chodzi nikt.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

o wywiadówce zawsze mówię. nigdy się nie boję. kar nie mam, bo nie mają mnie za co karać. a o ocenach nie mówię w ogóle. jak pójdzie na wywiadówkę to sama je zobaczy.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Kiedyś mówiłam, teraz nie. Nie z mojego powodu, po prostu chodziłam z bratem do jednej klasy, a on miał mnóstwo problemów z nauczycielami i wagrami, więc go kryłam.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja nie muszę mówić. Moja mama uczy w mojej szkole :cry:
A jeśli chodzi o oceny... Rzadko zdarzają mi się jedynki czy dwóje. Jeśli już dostanę tróję to mówię. Wole żeby dowiedziała się ode mnie niż od mojego wychowawcy.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Mówię rodzicom o wywiadówkach, chociaż zdarzyło mi się też zapomnieć ;D Ogólnie to mama chodzi tylko na te ważniejsze wywiadówki, bo na te zwykłe to jej się po prostu nie chce ;P Nie gadam z nią o żadnych ocenach. Pójdzie na wywiadówkę- sama zobaczy. A jak wróci do domu to wykład mi daje:D
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Moja mama zawsze chodziła na wszystkie moje wywiadówki niestety :P
Teraz wywiadówek brak.
ODPOWIEDZ