pompy abs, abs pump

wiercenie studni

najgorszy kosmetyk

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

najgorszy kosmetyk

Post autor: niepokorna »

jaki był najgorszy kosmetyk jakiego używałyście i dlaczego?
Wiem że, na każdego inaczej coś działa, ale ostrzeżenie zawsze się przyda ;)
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Ostatnio to żel do mycia twarzy 2w1 z Avonu o zapachu zielonej herbaty chyba, taka zielona tubka. Jak umyję tym twarz od razu na mojej twarzy pojawiają się pojedyncze krostki. Zadziwiające jest to, że z tej samej serii miałam żel o innym zapachu i wszystko było w porządku. Widocznie ten mi nie służy.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja mam z Avonu tonik przeciwko wągrom i nie dość, że tak zalatuje od niego spirytusem i szczypie mnie w oczy jak przetrę się nim po nosie to jeszcze dodatkowo chyba niewiele pomaga. Nie widzę żadnej poprawy :/
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

podkady z Avonu. Zdecydowanie odradzam. Nie kryją za dobrze, zła konsystencja i okropny zapach :/

tusze do rzęs, również z Avonu ;P pozostawiają grudki, nie pogrubiają ani nie wydłużają tak, jak powinny :evil:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ewcia9494 pisze:podkady z Avonu. Zdecydowanie odradzam. Nie kryją za dobrze, zła konsystencja i okropny zapach
to mnie pocieszyłaś :P właśnie zamówiłam sobie z obecnego katalogu podkład w pędzelku, miejmy nadzieje, że jednak nie będzie tak źle.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

niepokorna pisze:miejmy nadzieje, że jednak nie będzie tak źle.
może akurat Tobie trafi się dobry podkład :P
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Również uważam, że podkłady z Avonu nie są zbyt dobre.
Ale co do tuszy, również z Avonu to mi się podobają.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Hm,chyba wszystkie te antypespiranty z avonu i oriflame.W ogóle nie lubię ich kosmetyków codziennego użytku.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

slow pisze:Hm,chyba wszystkie te antypespiranty z avonu i oriflame.W ogóle nie lubię ich kosmetyków codziennego użytku.
o tak! dezodoranty i 'niby antyperspiranty' z Avonu są kompletnie do niczego. Nie dają zupełnie nic (oprócz ładnego zapachu w chwili ich nakładania), żadnego zabezpieczenia przed poceniem. Klapa! :/
Wychodzi z tego, że Avon nie wypada szczególnie dobrze w naszych ocenach.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

To zależy jakie kosmetyki.
Cienie do oczu mają nawet całkiem niezłe,tak jak płyny do kąpieli o i czasem kremy także zdarzają się niczego sobie.Chociaż właśnie te kosmetyki codziennego użytku są najczęściej do d..
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

slow pisze:Cienie do oczu mają nawet całkiem niezłe
ale do tanich nie należą niestety.
slow pisze:płyny do kąpieli o i czasem kremy także zdarzają
tak płyny do kąpieli i balsamy Avonu uwielbiam, mają świetny zapach :D

Z Avonu miałam kiedyś jeszcze taki szampon nabłyszczający czy coś podobnego w nazwie. I tez mi nie podpasował. Nie dość, że włosy wcale nie były błyszczące to jeszcze dodatkowo pojawił mi się później na nich łupież :/
A i jeszcze dodam, że farby Schwarzkopfa nigdy nie dają takiego koloru jaki powinny, prawie każdy wychodzi czarny (oczywiście chodzi mi o różne odcienie brązu - robiłam jasny brąz, średni brąz, ostatnio tez coś tam chyba z czekoladą i za każdym razem byłam prawie czarna :/ )
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Przede wszystkim kosmetyki z rimmela Zwłaszcza tusze do rzęs Jeszcze nie trafiłam na nic fajnego z tej firmy No i ten nieszczęsny tonik z Avonu Też mnie po nim strasznie oczy szczypały.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

a co do Rimmela to mam podkład i nie jestem zadowolona, jakoś mi wysusza niektóre partie twarzy :/
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

O właśnie jeszcze szampony i odżywki z oriflame.Kuszą zapachami oraz wyglądem,ale osobiście większego badziewia nie używałam..Nie dość,że plączą ,to do tego wysuszają włosy.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Przez pewien czas byłam konsultantką Avonu, więc sama mniej więcej wiem jakie kosmetyki służą a jakie nie służą klientkom. Faktycznie sama mogę stwierdzić, że niektóre kosmetyki uczulają a antyperspiranty są fatalne. A co do tuszów np. super shock jest dobry tylko trzeba się nim umieć malować-tam jest duża szczotka która potrafi wyczarować cuda.
ODPOWIEDZ