pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fast foody

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
Darcia
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2009-09-14, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darcia »

Uwielbiam. Teraz już nie, ale w wakacje zdarzało się, że jadałam raz-dwa na tydzień. Najchętniej jadam cheesburgery, małe frytki, czasem McNuggetsy z McDonalds'a, zestaw z KFC i jakieś dania obiadowe z pizzerii. Nie lubię kebabów, zapiekanek, pizz.
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Ogólnie fast foodów nie jem, bo mam dietę niskokaloryczną. Ale z uwagi na to, że muszę, przynajmniej raz w tygodniu, jeść mięso, kupuję mcNuggetsy. To jedyna postać kurczaka, która mi smakuje. Ale ani frytek, ani nic innego do tego nie jem ^^. Tylko kurczaka :P
Awatar użytkownika
skraczer
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-03-05, 22:03

Post autor: skraczer »

ja uwielbiam pizzę, kebaba i frytki, ale staram się raczej robić takie jedzenie w domu, żeby było zdrowsze. np. razem z dziewczyną robimy razem pizzę - już prawie mistrzostwo w tym mamy. kebaba robimy z piersi indyka - doprawiamy ziołami i przyprawami, robimy górę sałatek i ostatnio zamiast klasycznej pity kupujemy sobie do tego pełnoziarniste pieczywo, albo takie placki z ziarnami. co do frytek, to ostatnio np. kupujemy łódeczki 1,2,3 mc caina, pieczemy na blasze w piekarniku, żeby nie było tłuszczu i robimy 2 dipy - czosnkowy i pikantny. oj, aż się głodny zrobiłem.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Owszem lubię, przeważnie po zajęciach idziemy z znajomymi do baru i standardowo zamawiamy kebaby, które uwielbiam i mogłabym ciągle jeść ;]
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Rzadko jem fast foody. Jedynie od czasu do czasu pizzę, frytki lub cheesburgera.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

fast foodów raczej unikam, ale jak od czasu do czasu dorwę się hamburgera albo kebaba albo frytek to nic z nich nie zostaje :]
a i z chęcią bym sobie coś takiego jak pisał skraczer przyrządziła, ale niestety moje zdolności kulinarne ograniczają się do herbaty i kawy, które robię po mistrzowsku 8)
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

skraczer pisze:ja uwielbiam pizzę, kebaba i frytki, ale staram się raczej robić takie jedzenie w domu, żeby było zdrowsze
dokładnie. Ale to i tak od święta takie jedzenie na stole jest. ; )
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

staram się nie jeść fast foodów. Ale czasami zdarza mi się wyjść na jakaś pizze, frytki, kebaba. Dlaczego wszystko co nie jest zbyt zdrowe jest takie dobre? ;]
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ja tam jakoś specjalnie nie szaleję za fast foodami. Niby jadam, ale raz na rok.
Pizza? Owszem, ale domowa. Od innych się odzwyczaiłam.
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

Oj lubię ,lubie sobie takie jedzonko :) I jak narazie nie licze się z konsekwencjami ,ale ciii nie zapeszam
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ah... zbyt często to nie, ale owszem lubię :P

DOBRY kebab z cielęcinki (i to akurat nie jest zbyt niezdrowe!!), pizzę, fryteczki, czasem wiaderko kfc, lub bardzo rzadko, ale jednak prawdziwego hamburgera z Burger Kinga.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

A ja jestem wrogiem fastfoodów. Zdarza mi się jednak ale już naprawdę rzadko- raz na rok powiedzmy. Czasami zjeść w takim miejscu wychodzi taniej niż coś ugotować ale generalnie wolałbym, żeby w restauracjach były mniejsze ceny to ludzie by tam chodzili na coś zdrowszego. Prawdziwe jedzenie jest też smaczniejsze ale trzeba się na nie otworzyć bo ludzki mózg woli cheeseburgera niż sałatkę z kiełkami.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

nie lubię tego jedzenia. ostatnio do fastfoodów zachodzę tylko po kawę albo lody. Jakieś kanapki biorę tylko wtedy, gdy naprawdę muszę coś zjeść, a nie ma niczego ciekawszego w pobliżu
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Lubię od czasu do czasu, nie zaprzeczę :3
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Ja też odchodzę od fastfoodów, bo na drugi dzień nie czuję się najlepiej. Jak już mam wybierać to wolę iść na pizzę, szczególnie, że mamy z czego wybierać. Mnie przekonuje pizzeria dominium, ale każdy ma inne zdanie. Mają dobrą ofertę pod kątem różnorodność, wielkości dań i ceny nie są złe. Na pewno najesz się bardziej niż kebabem. I będzie zdrowiej.
ODPOWIEDZ