pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nocowanie poza domem

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Czy często zdarza Wam się nocować poza domem? Gdzie najczęściej? Co na to Wasi rodzice?
Ostatnio bardzo często, jeśli jest okazja nie ma mnie w domu. Ogniska po imprezach czy jak w domu jest źle nocuje u koleżanki, która zawsze mnie przyjmie. Teraz od czasu do czasu u chłopaka. Moje życie, więc mogę robić co chcę chociaż ostatnio z tego powodu dostaję już kazania ;]
Rose pisze:Poza tym, czy zgadzają się, żeby Wasz/-a chłopak/dziewczyna nocowała u Was?

Mój były nocował u mnie o obecnym nie ma mowy, żeby był u mnie a tym bardziej nocował, never.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja ostatnio cały czas jestem poza domem. Nocuję na dworze pod namiotem, bo w domu wytrzymać nie mogę.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Ostatnimi czasy często nocuje poza domem. Prawie co tydzień (najczęściej na weekendy) nocuje o swojego faceta. Co na to mama? Ma do mnie zaufanie i nie robi mi z tego powodu awantur.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

u koleżanek owszem, nocują u mnie też bez problemu, na nocowanie chłopaka lub u chłopaka jeszcze za wcześnie
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nigdy nigdzie nie nocowałam ;)
Ale od września zamieszkam z dala od rodziców (szkoła :/)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie mam zwyczaju nocować poza domem. Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy mi się to przytrafiło i były to koleżanki. U mnie też nie nocują. Nie ma takiej potrzeby. Jeśli to konieczne-okej, nie ma sprawy. Co do chłopaka? Nie wiem jakby to wyglądało, bo nie znajduję się w takiej sytuacji, ale myślę, że mama raczej nie byłaby z tego zadowolona.
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Jak dobrze pójdzie to za pare dni jade do mojej na pare dni więc bede w takiej sytuacji. Jej rodzice się zgodzili więc jest ok, nikt nie robi problemów z tego powodów
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jak robimy imprezy ze znajomymi to zazwyczaj są one niedaleko mnie i tak wychodzi, że zawsze ktoś nocuje u mnie. Albo koleżanka, kuzyn, kuzynka. Nie ma problemu.
Czasami z przyjaciółką robimy sobie takie babskie spotkanie i pogaduchy nocą :D
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

maadzia13, ja tak samo nie lubie spać u koleżanek choć dosyć często nocuje u rodziny
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Mi nie robią problemów, gdy chce nocować u koleżanki albo wogóle wyjść na nocną imprezę czy ognisko. Lubie spać u koleżanek, co jakiś czas urządamy sobie takie babskie wieczory, piżama party, z mnóstwem jedzenia i dobrych filmów.
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

Najczęściej nocuję u koleżanki. Czasami zdarza się też pon namiotami, wtedy rodzice pytają kto będzie. Jeżeli oprócz mnie jest jeszcze jakaś dziewczyna to ok.
Co do nocowania u mnie to rodzice się zgadzają. Ale chłopak może nocować u mnie pod warunkiem, że ja będę spała w drugim pokoju.
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

w wakacje często zdarza mi się spać poza domem. u koleżanek głównie.
choć ostatnio spędziłam dwa tygodnie u chłopaka i rodzice nie mieli nic przeciwko.
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

Najczęściej nocuję i koleżanki.

Mojemu tacie to zwisa.
Wie, że jestem dużą dziewczynką i potrafię o siebie zadbać xD
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie lubię nocować poza domem.
Zdarzyło mi się kilka razy, że spałam u przyjaciółki, ale tylko dla tego, że uczyłyśmy się do sprawdzianu lub ona miała jakiś problem.
Moja mama nie miała nic przeciwko.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jak dotąd jedynym miejscem, w którym spałam poza domem był dom moich kuzynek. I może jeszcze szpital ;p. A do tych dwóch miejsc moi rodzice raczej nie mogli wznieść sprzeciwu (z wskazaniem na to drugie, bo z tym pierwszym to może jeszcze...).
A nawet jeśli bym miała chłopaka, to moja mama prędzej by się zgodziła na to, by pod moim łóżkiem zamieszkało ufo, niż na to, by u mnie nocował. I nie ważne czy będę miała lat piętnaście, czy dwadzieścia to raczej nie ulegnie zmianie.
ODPOWIEDZ