pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kredyt na prawo jazdy

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Kredyt na prawo jazdy

Post autor: Pelasia »

jeśli zły dział to przepraszam. nie mam pojęcia gdzie umieścić ten post...

czy brała, któraś z was kredyt na prawo jazdy, lub inny w niewielkiej kwocie ( ok1500 zl) ?
w jakim banku jest najkorzystniejszy? zalezy mi na jak najniższych ratach miesięcznych, gdyż z kasa kiepsko (tzn za dożo wydatków). na stronie banku credit agricole jest wszytsko ogólnikowo napisane, a mnie najbardziej interesuje wysokość raty miesięcznie i na ile rat można taka pożyczkę rozbić. a możne w innym banku są korzystniejsze warunki? bardzo prosze o pomoc. z gory dziekuje
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Wiesz co to tak szybko sie zmienia ( oprocentowanie, promocje itp). Zerknij sobie na ten ranking:
http://www.kredyty-gotowkowe.net
Jest tutaj aktualne porównanie ofert jakie mają poszczególne banki i o wiele łątwiej będzie Ci coś konkretnego wybrac.

Z tego co czytam to najlepsze oprocentowanie mają:
nest bank
mbank
alior bank
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Gdyby byly problemu z zadluzeniem to skorzystaj prawnik bielsko
kancelaria adwokacka bielsko
pomoc prawna bielsko

mega pomocny człowiek
Awatar użytkownika
omikronka121
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-23, 21:03
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: omikronka121 »

Poszukaj w kalkulatorach kredytowych. Choćby tu warto zajrzeć https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kal ... -gotowkowy :)
Gramy komedię życia, ale jesteśmy bardziej martwi niż żywi.
Kalina88
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-03-05, 13:31

Post autor: Kalina88 »

Czasami takich kredytów udzielają same szkoły jazdy. Dobrze się wcześniej rozejrzeć po ich ofertach, bo może są w stanie rozłożyć spłatę na jakieś dogodne raty. Wtedy często wychodzi taniej niż kredyt. No i jest mniej formalności.
Kliknij odnośnik i sprawdź zalety czarnego czosnku
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Z kredytami raczej trzeba ostrożnie, weźmie się 1.500,- a trzeba będzie spłacić 2.000,-
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Post autor: benekk »

ale po co kredyt? W Moto Start jest możliwość zapłacenia za kurs w ratach, wpłaciłem 300 zł przy zapisie, 200 zł przed zajęciami teoretycznymi, pozostałą kwotę przed rozpoczęciem zajęć praktycznych. Poza tym miałem zniżkę jako student i rabat 50zł za drugą osobę. Chodziłem na Racławicką ale mają kilka punktów w mieście więc każdy znajdzie jakiś w dogodnej dla siebie lokalizacji
ODPOWIEDZ