pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Staniki

Dział przeznaczony dla Kobiet.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja też noszę tylko gładkie. Nie lubię też takich typu push-up.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

push-upy dla mnie też są mega niewygodne, jakoś się w nich nie swojo czuję.
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Awatar użytkownika
Jagodzinka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-12-12, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Jagodzinka »

też noszę usztywniane biustonosze ponieważ według mnie są bardziej wygodne może dlatego że lepiej trzymają piersi hm. aczkolwiek na siłownie zakładam oczywiście staniki sportowe ;)
Kobiecy Punkt Widzenia to portal stworzony dla kobiet które interesują się modą, urodą i zdrowym odżywianiem . Nowe artykuły piszemy średnio co 3 dni, staramy się aby zawsze być na topie ważnych wydarzeń modowych.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja także noszę usztywniane. Dla mnie to duży komfort. A gdzie kupiłaś swój sportowy?
Mlopka89
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-12-15, 12:46
Kontakt:

Post autor: Mlopka89 »

Bardzo nie lubię staników i nosze je jak za karę. Ograniczam ich noszenie tylko do miejsca pracy.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A ja bardzo lubię. Źle się czuję bez.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Wiele dziewczyn nie lubi staników, ale mnie brafitterka powiedziała, że jak cię stanik uwiera, to najprawdopodobniej masz za mały.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja bardzo lubię bardotki, bardzo dobrze się w takim biustonoszu czuję, nic mnie pod biustem nie uwiera i dodatkowo ładnie wysmukla górna część ciała no i są bardzo gustownie wycięte. Właśnie kupuję sobie taki na Domodi.pl:

Obrazek
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Ja najczęściej kupuje biustonosze na https://broosa.pl/ są to staniki samonośne, o których dużo teraz słychać. Strona ta przypadła mi najbardziej do gustu, ponieważ nie ma na niej żadnego problemu z dostawą jak i ze złymi rozmiarami, wszystko jest tak jak powinno być
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Gdybym ja jeszcze nie miała takich problemów z doborem :/
wizarka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-26, 19:39

Post autor: wizarka »

usztywniane staniki kupuję. wcześniej to jeszcze kupowałam sobie push-up'y. Zazwyczaj staniki wybieram w kolorach, czarny, biały, ciałowy.
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Ja ostatnio powiem Wam zakupiłam sobie biustonosz samonośny ze sklepu internetowego i muszę stwierdzić, że był to jeden z lepszych zakupów jakie ostatnimi czasy zrobiłam ! Przede wszystkim daje pełną kontrolę nad biustem - jego wyglądem oraz ułożeniem, a dodatkowo jest bardzo wygodny w porównaniu do innych biustonoszy tego typu. Jeśli tylko szukacie takiego rodzaju bielizny to zajrzyjcie sobie na stronę https://mywonderbra.pl/ .Stamtąd go zamawiałam i sklep jest naprawdę godny polecenia
Gabigold
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2018-02-16, 15:40

Post autor: Gabigold »

Tu przeczytacie jak ubrać się na wiosnę: http://johndoe.pl/porady-modowe/jak-ubr ... nny-radzi/ także biustonosze
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A jakie są Wasze ulubione sklepy? Gdzie można liczyć na dobrą jakość?
ODPOWIEDZ