pompy abs, abs pump

wiercenie studni

uczenie się języków

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

uczenie się języków

Post autor: glamko »

Jakie języki znacie? Staracie się ich uczyć? Przydają się wam w życiu?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Poznanie różnych języków jest bardzo przydatne, niestety w szkołach potrafią do tego niestety zniechęcić. Teraz zaczęłam uczyć się rosyjskiego, a opanowany jest angielski i hiszpański
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

rosyjskiego? Czy to jest aż na tyle przydatny język, aby się go uczyć?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Oczywiście, że tak, ten język jest teraz pożądany przez masę firm, wiec otworzą się przed Tobą nowe możliwości pracy
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Szukałam trochę informacji o tym czy jest trudno go się nauczyć, jednak opinie są bardzo zróżnicowane i nie, więc komu wierzyć?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Nie ma co się dziwić, nie każdy jest taki sam, zanim sama nie spróbujesz, to się nie dowiesz, czy dla Ciebie jest prosty, sama teraz go się uczę i nie jest trudny, być może to kwestia dobrych materiałów, które przygotowane są na http://www.master-ru.pl/ można dzięki nim bez problemu nauczyć się tego języka w domu
Karmek
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-04-08, 17:39
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Post autor: Karmek »

Każdego języka od podstaw jest się trudno nauczyć. Trzeba poświęcić dużo czasu, pieniędzy i energii żeby coś z tego było. No i dobre materiału do nauki to podstawa. Ja się o tym przekonałem ucząc się angielskiego.
MMPublications
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-04-08, 19:47

Post autor: MMPublications »

Karmek pisze:Każdego języka od podstaw jest się trudno nauczyć. Trzeba poświęcić dużo czasu, pieniędzy i energii żeby coś z tego było. No i dobre materiału do nauki to podstawa. Ja się o tym przekonałem ucząc się angielskiego.
Dzień dobry Karmek,
tak naprawdę do skutecznej nauki języka potrzebna jest motywacja i chęci. Nawet jeśli wydamy ogromne pieniądze na rozmaite kursy, to nic nam to nie da, jeśli naprawdę nie będziemy chcieli się nauczyć.
Jeśli chodzi o materiały, mogę śmiało polecić nasze podręczniki i książeczki dla dzieci. Wszystkie pomoce językowe zostały przygotowane przez profesjonalistów, tak, by nauka była płynna, efektywna i przyjemna.
Zachęcam również do własnych poszukiwań, np. nauki z nagrań, seriali, piosenek. Na każdego działa coś innego :)
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications
sufcia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-04-26, 00:19

Post autor: sufcia »

znam ang i niemiecki, a szczerze jeszcze w prawdziwym życiu nie miaałam możliwości pogadania w tych językach np za granicą...ale w tym roku, jadę do Anglii na wakacje do kuzyna, to się z pewnością przyda i w końcu się sprawdzę
MMPublications
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-04-08, 19:47

Post autor: MMPublications »

sufcia pisze:znam ang i niemiecki, a szczerze jeszcze w prawdziwym życiu nie miaałam możliwości pogadania w tych językach np za granicą...ale w tym roku, jadę do Anglii na wakacje do kuzyna, to się z pewnością przyda i w końcu się sprawdzę
Sufcia, w momencie, w którym wyjedziesz za granicę, będziesz mieć okazję obcować z żywym językiem i sprawdzić się w tym, czego się do tej pory nauczyłaś, ale też pobyć z językiem na co dzień. To bardzo ważne w procesie nauki. Mam nadzieję, że będziesz z siebie zadowolona:)
Pozdrawiam,
Ola Doradca MM Publications
ODPOWIEDZ