pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy trzeba się starzeć?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Imanda
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-07-29, 09:26

Czy trzeba się starzeć?

Post autor: Imanda »

wiadomo że trzeba, pytanie nieco retoryczne :P ale czy trzeba w okolicach trzydziestki? ja już mam trochę siwych włosów i zmarszczek. nie chcę, żeby dalej działo się to tak szybko. jak to zahamować???
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

O rany ale jesteś uparta :D Siwe włosy farbuj. Jeśli nie chcesz farbą, to próbuj szamponetkami. Co do zmarszczek, to zerknij tu http://obcasy.pl/skutecznie-obronic-sie-starzeniem/ Jest tyle krem przeciwzmarszczkowych, że bez problemu uda się pozbyć zmarszczek.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Farba do włosów, dobry krem przeciwzmarszczkowy i nie będziesz się starzeć
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Nie wciskaj dziewczynie kitu - jasne, że będzie. Ale siwe włosy da się oczywiście zamaskować, a zmarszczki? Zmarszczki pojawiają się już koło dwudziestki i jeśli są nieduże, to nikt na nie nie zwraca uwagi, uwierzcie mi. No, a w każdym razie faceci nie zwracają.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Re: Czy trzeba się starzeć?

Post autor: Pelasia »

Imanda pisze:wiadomo że trzeba, pytanie nieco retoryczne :P ale czy trzeba w okolicach trzydziestki? ja już mam trochę siwych włosów i zmarszczek. nie chcę, żeby dalej działo się to tak szybko. jak to zahamować???
No coż. Sama jestem jeszcze przed 30stką. Ale zauwazyłam u siebie coraz wiecej zmarszczek co niekoniecznie mi sie podoba ( chyba żadnej dziewczynie coś takiego by sie nie podobało). Wcześniej zapierałam sie,ze nie skorzystam nigdy z medycyny estetycznej jednak teraz nie uważam tego za coś złego i jestem zdania,że warto jest korzystać.

Podpowiem,że na zmarszczki mimiczne najskuteczniejszy jest botoks
http://www.panoramastylu.pl/botoks-najs ... iczne.html

I sama sie na to zdecydowałam. Wstrzyknęli mi go w czoło oraz w lwią zmarszczke. Twarz wygląda o wiele lepiej.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Niestety, starzenie jest wpisane w nasze życie, ważne by robić to z godnością.
tresk
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2018-02-04, 22:49

Post autor: tresk »

Starzenia nie da się opóźnić, ale można zamaskować jego efekty, zabiegami na twarz i ciało. Staram się regularnie chodzić na fotoodmładzanie i botox, aby zawsze ładnie wyglądać i podobać się sobie.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

No cóż, starzenie się jest jakby nieuniknione, a jak nie chce się starzeć to zawsze można się zabić (czego nie polecam!) i wtedy problem starzenia będzie rozwiązany.
ODPOWIEDZ