pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Paintball

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

hewlett pisze:absolutnie nie laserowy, to durne. normalnie w błoto trzeba iść, taplać się strzelać, niech boli - jak czujesz to jest zabawa dopiero/
szczególnie boli jak masz dopasowaną odzież :lol: :lol: w ogóle jakie maski polecacie ?
lipstickos
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-01-20, 21:45

Post autor: lipstickos »

annie pisze:
hewlett pisze:absolutnie nie laserowy, to durne. normalnie w błoto trzeba iść, taplać się strzelać, niech boli - jak czujesz to jest zabawa dopiero/
szczególnie boli jak masz dopasowaną odzież :lol: :lol: w ogóle jakie maski polecacie ?
Ta wydaje mi się fajna i porzadnie zrobiona --> militaria
pl/dye/maska_paintballowa_dye_goggle_i4_pro_white_gold_thermal_dy06002whg_s_p41351.xml
" Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty"E.Zola
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

annie pisze: szczególnie boli jak masz dopasowaną odzież :lol: :lol: w ogóle jakie maski polecacie ?
Boli, boli - niestety. Czasami też można dostać w odsłonięte miejsca, ja tak miałam kilka razy. Ale mimo wszystko - gra wciąga. A tu http://celnie.pl/gdzie-na-paintball-w-gorach-lista-popularnych-miejsc-w-beskidach jest lista polecanych miejsc w górach, gdzie warto wybrać się na paintball. Jak dla mnie, to zdecydowanie lepsza opcja, niż gra w mieście.
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

lipstickos pisze:Ta wydaje mi się fajna i porzadnie zrobiona --> militaria
pl/dye/maska_paintballowa_dye_goggle_i4_pro_white_gold_thermal_dy06002whg_s_p41351.xml
no fajnie wygląda, ale nic nie ma żeby ochronić górę głowy ?
ODPOWIEDZ