Logo wygadani.eu
Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą Strona Główna Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą
Najbardziej wygadani Ludzie w sieci - Forum Młodzieżowe

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Reklama:
eBiznesPLUS.pl katalog firm, ogłoszenia, opinie, produkty

frezowanie, toczenie, obróbka skrawaniem, usługi toczenia cnc, obróbka cnc, obróbka aluminium cnc

Poprzedni temat «» Następny temat
Choinka w waszych domach
Autor Wiadomość
selene 

Imię: Monika
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2010-12-19, 13:29   

Najczęściej sztuczna, kolorowa do bólu (ozdoby z poprzednich świąt), ubierana w Wigilię. Chciałabym mieć prawdziwą. Chociaż raz, żeby było tak... Prawdziwie. Ostatnio bardziej podobają mi się te dwukolorowe. Niebiesko-srebrne szczególnie. Ale przyglądanie się drzewku, na którym wiszą wspomnienia z dzieciństwa też ma swoją barwę. Niektóre ozdoby po prostu zatrzymały w sobie czas.

kashmira 
jeszcze coś?

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2010-12-22, 16:35   

Odkąd pamiętam ojciec na święta zawsze przynosił żywą choinkę. Koło domu sporo świerku. Ubierałam ją zawsze w wigilię. Owszem zapach w domu wspaniały, ale co z tego jak za chwile więcej jest igieł na podłodze niż na drzewku?
Odkąd ojciec zmarł, mamy sztuczną. Ubiorę ją jutro, bo w dzień wigilii nie znajdę na to czasu.
Ma istnego hopla na punkcie tych wszystkich ozdób, zawsze coś dokupuję jak tylko coś zobaczę. No i też zakochałam w swoich światełkach. :lol2:

Shakugan 

Imię: Łukasz
Wysłany: 2010-12-22, 22:06   

Żywa, innej opcji nie ma. Ja choinki nie ubieram, bo zanim zdążę powiesić pierwszą ozdobę, już słyszę, że źle i nie mam gustu :P

No i odkąd nie ma psa, który uwielbiał machać ogonem stojąc centralnie pod drzewkiem, wygląda ona jak choinka przez okres dłuższy niż jeden dzień ;)

Irytacja 

Wysłany: 2010-12-23, 17:42   

Mamy jedną wysoką, żywą choinkę, na której sa wszystkie kolory tęczy, nawet w tym roku różowy się znajdzie.
No i druga, ta ładniejsza ;p Sama ubierałam, ma bombki z drewna, wyglądają jak starodawne zabawki ;3 Niestety sztuczna, ale przeżyję. No i siostra "bijąc" sie z choinką zepsuła lampki, może jutro sie jeszcze dokupi. ;3

redi_gyal 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-12-24, 21:46   

A ja mam sztuczną bo innej sobie nie życzę :P Nie jest za duża ale ma mnóstwo kolorowych ozdób W tym roku ubierałam choinkę z moim maleństwem i to był błąd bo oczywiście połowe bombek wylądowało w śmieciach :P

NAwiedzonA 
Królowa spamu

Wysłany: 2010-12-26, 12:07   

Shakugan napisał/a:
Ja choinki nie ubieram, bo zanim zdążę powiesić pierwszą ozdobę, już słyszę, że źle i nie mam gustu

Mam tak samo xD Ale i tak jaja ubieram. :? U mnie co rok była sztuczna, i do bólu kolorowa, ale w tym roku z racji rozbebeszonej chałupy choinki nie ma.

Kotnie Bejbe 

Imię: Wiktor
Wysłany: 2011-01-05, 17:12   

Od kilku lat z rodzinką posiadam sztuczną, choć bardzo realistycznie wyglądającą. Zawsze ozdoby na niej są utrzymane w tych samych kolorach. Z ubieraniem różni bywa. W tym roku odziedziczyłem rolę mikołaja, więc gdy biegałem po sklepach, mama się nią zajęła, w dzień wigilii : >

Hefalumpa Jestem 

Wysłany: 2011-01-05, 19:10   

U mnie zawsze żywa. Mama sama robi bombki, inne ozdoby czyli lampki, łańcuchy i cukierki są kupione. Ogólnie choinka to bardzo pielęgnowana przez moją matkę tradycja.

Wicia 
Z nutką ironii

Imię: Natalia
Wysłany: 2011-01-05, 19:23   

Tata co roku mówi, że kupi sztuczną po czym i tak przynosi do domu żywą choinkę :) Lampki i łańcuchy zakłada zawsze starszy brat,a mnie przypada rola zawieszenia bombek i innych ozdóbek np. aniołków z makaronu. Nikt nie może się wtrącić do mojego ubierania.

Psychodela 
SHE

Imię: Tamara
Wysłany: 2011-01-09, 16:59   

U mnie co roku w domu jest sztuczna. Ubieram ją ja z bratem w dzień Wigilii. Ozdoby co roku są różne.

walio 

Wysłany: 2018-02-05, 21:48   

W ostatnie święta zrobiłam choinkę coś w tym stylu - http://www.kobiecymokiem....brana-na-zloto/ wyszła bardzo ładnie i z pewnością za parę lat do niej wrócę

Kulturalna 

Wysłany: 2018-02-13, 17:31   

Czy lampki na święta kupujecie wyłącznie w okresie przedświątecznym czy może w innym terminie? Po świętach zwykle są promocje i dlatego zastanawiam się nad zakupem: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15 Myślicie, że warto?

mart_dyskutuje 

Wysłany: 2018-03-05, 11:52   

Ja mialam zywa, dalam do piwnicy i po jakims czasie byly tam szczury :help: pomogła mi deratyzacja rzeszów, a dodatkowo zrobili odpluskwianie,
odkomarzanie
zwalczanie prusaków i nie ma śladu po żadnych szkodnikach :)

Sieciech

Wysłany: 2018-03-13, 09:53   

A ja mam tę samą sztuczną od jakichś dziesięciu lat.

Odpowiedz do tematu